0 542 799 13 13

Arı İlaçları

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Arı İlaçları gerek arıların oldukça kalabalık olarak yaşamaları ve gerekse tehlike hissettikleri anda çok saldırgan ve tehlikeli olmalarından dolayı özenle seçilmesi gereken çok önemli bir özelliğe sahiptir. Böcek ilaçlama için kullanılan arı ilaçları bireysel olarak kullanılması mümkün olmayacak özelliğe sahip güçlü ve ani öldürücü kimyasallar olup gelişi güzel kullanılmaları mümkün değildir. Arıları imha eden en etkili arı ilacı hiç kuşkusuz ani etkili ve yakıcı özelliğe sahiptir. Arıların insanlara saldırmalarını engelleyerek sinir sistemlerini felç eder.

Birinci sınıf aktif içeren ve kısa sürede arıyı imha eden etkide olması şarttır. Bu sayede hem uygulama yapan kişinin hemde diğer insanların sağlığını ve güvenliğini koruyabilmesi için oldukça hayati öneme sahiptir. En etkili arı ilaçları kokulu özellikteki ilaçlar olup kokusuz arı ilacı daha zayıf etkisi nedeni ile tercih edilmesi pek muhtemel olmayan bir konuma sahip olup yakıcı ve ani etkili kokulu arı ilaçları çok daha etkili ve kısa sürede arıların yok edilmesine uygun özelliktedir. Bu nedenle profesyonel arı ilaçlama şarttır.

Evlerde Arı İlacı Nasıl Kullanılır?

Pek çok kişi evde arı şikayetleri ile karşılaşılmayacağı düşüncesinde olsa da aslında bu sanıldığı kadar uzak bir ihtimal değildir. Evde kullanılacak arı ilacı çok kısa sürede önleyici özelliğe sahip olmalıdır. Özellikle binaların çatı katlarında çok daha fazla karşılaşılan arı kovanının en önemli nedeni çatı araları ve alçı tavanların oldukça tenha olmasıdır. Özellikle sarı yaban arıları ve eşek arısı olarak tabir edilen saldırgan türlerin buralara çok daha kolay kovan yapmasına fark edilmeden hızla ürerler.

Kaliteli Arı İlaçları kadar uygulama yöntemi ve arı mücadele ekibinin deneyimli olması da mücadelede kalıcılık ve başarının önemi için belirgin konuma sahiptir. Sisleme şeklinde yapılan arı ilacı etki olarak çok daha güçlü olup kısa sürede yaban arılarının önlenmesini sağlar. Arılar insanlara saldırıp ciddi zararlar görmelerine olanak bulamadan imha edilmelerinde tercih edilmesi gerekir.  Ancak profesyonel bir mücadele gerektiren uygulama bu konuda uzman arı ilaçlama servislerince yapılabilir.

Çatıda Arı İlacı Hangi Yöntemle Uygulanır?

Bilindiği gibi açık alanlar ve kapalı alanlarda kullanılan arı ilaçları hem kalıcı özelliğe sahip olmalı hemde ani etkili bir imha kabiliyeti sergilemelidir. Tavan arası ve çatılarda kullanılacak kokulu arı ilacı sisleme yöntemle tüm alanı kaplayarak hem dışarıdan giriş yapan hemde çatıda petek içindeki arıların etrafa yayılarak bina sakinlerine saldırmalarını önlemesi bakımından daha etkilidir. Aynı zamanda çok kısa sürede arıların yok edilmesi içinde en etkili yoldur. Ancak bilinçli uygulanması gerekir.

Arı ilaçlama ekibi olarak hem arıların tehlikelerini sizlerden uzak tutmak hemde evler ve binalarda insanlar için ciddi tehlike sebebi olan arıların tekrar buralara petek yapıp sizlere korku dolu anlar yaşatmasının önüne geçmek için birinci sınıf kaliteli arı ilaçları kullanıyor uzun süre kalıcılığı sayesinde arıların aynı bölgeye kovan kurmalarının önüne geçiyoruz. Unutmayın arı ilacı basit bir kimyasal olmayıp bilinçli şekilde deneyimli arı ilaçlama firmaları tarafından yapılması gereken ciddi bir ilaçlama şeklidir. Arı İlaçlama Şirketi yazımızı okumalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir