0 542 799 13 13

Avrupa Yakası İlaçlama

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 530 667 01 19

İstanbul Avrupa Yakası İlaçlama ekiplerimiz il genelinde tüm ilçelerde haşere mücadele hizmetleri vermektedir. Avrupa yakası böcek ilaçlama olarak tüm semtlerde ve mahallelerde böceklerin yok edilmesi için apartman, site ve konutlarda sizlerin haşere sorunlarınızı etkili yöntem ve ilaçlarla çare oluyoruz. Yaşam alanlarında ortaya çıkan zararlı böcekleri ve şikayetlerini sona erdirmek için haftanın yedi günü avrupa yakası ilaçlama servisi vermekteyiz. Yürüyen ve uçan böcek türleri için değişik uygulamalar kullanmaktayız.

Böcek çeşitlerine bağlı olarak spreyleme, jel ve dumanlı ilaçlama yöntemleri dahil tüm ilaçlama çeşitlerini kullanarak evlerde ve iş yerlerinde böcek ilaçlama hizmetleri vermektedir. Yoğun iş yeri ve yerleşimin olduğu bu bölgede Bakırköy den Silivri ye ve Fatih ten Sarıyer,e kadar tüm ilçelerde haşere kontrol hizmeti veriyoruz. Avrupa yakası ilaçlama kapsamında her türlü böcek ve haşereye karşı bilinen tüm ilaçlama şekillerini kullanarak çözüm sunuyoruz. Amacımız her zaman en iyisini en ekonomik ilaçlama fiyatları ile sunmaktır.

Özel içerikli çok yüksek kaliteye sahip zararlı böceklerin kökünü kazıyan etkili ve sağlıklı haşere ilaçlarını kullanarak son derece kolay bir şekilde böceklerden kurtulmanıza yardımcı olmaktayız. Avrupa yakası ev ilaçlama talepleriniz için kokusuz sıvı ilaçlama yanında jel hamam böceği yemleri ile böceklere karşı ilaçlama desteği vermekteyiz. Dirençli böcekler için sisleme yöntem diye tabir edilen ulv ilaçlama tekniğini uyguluyoruz. Atlas Türk ilaçlama firması daima çözüm odaklı üst seviyede haşere ilaçlama yapmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası Böcek İlaçlama Hizmetleri

Haşereler ile mücadele kapsamında işletmeler ve konutlarda avrupa yakası ilaçlama ekipleri olarak uçan ve yürüyen tüm haşere çeşitlerine karşı en etkili yöntemler ile çözümler sunmaktayız. Böceklerin neden olduğu hastalıklar ve maddi zararlar her yıl pek çok insanın canını sıkmaktadır. Özellikle küçük çocuklar ve yaşlılar en fazla etkilenen kesim olarak böceklerden muzdarip olmaktadır. Avrupa yakası ilaçlama servisi verdiğimiz her türlü konut ve yaşam alanlarında böceklerin zararlarını önlemek ve ortamı böceklerden arındırmak için çok kaliteli haşere ilaçları ile böcek mücadele hizmeti vermekteyiz.

İstanbul avrupa yakası ilaçlama ekiplerimiz tahta kurusu, akrep, çıyan, hamam böceği, arı ve diğer tüm haşereler için yüksek öldürücü aktif madde içeren böcek ilaçları ile böcekleri imha etmekteyiz. Böcek ve farelerden insanlara bulaşan hastalıklar ile maddi zararların önlenmesi için avrupa yakası ilaçlama servislerimiz sürekli ilaçlama hizmeti vermektedir. Pek çoğumuzun başına gelmiştir evde haşere ve böcek görülmesi sonrasında yaşanan huzursuzluk ve ilaçlama yaptırmak için böcek ilaçlama yöntemi ile ilgili sitelerde bir ön araştırma yapma durumu.

Evdeki böceklerden kurtulabilmek için en etkili haşere ilaçlama şekli ve böcek ilaçlama yöntemleri konusunda hizmet veren ekiplerden gerekli bilgileri temin ederek ev ilaçlaması yaptırmak. Atlas Türk ilaçlama olarak günümüzde en fazla bilinip kullanılan ve en kısa sürede haşerelerin imhasına yönelik farklı ilaçlar ile yapılabilen yöntemleri kısaca açıklamayı uygun gördük. Böylece ilaçlama servisleri ne şekilde talep edilir daha kolay anlaşılmasını amaçlamaktayız. Bu daha sağlıklı bir seçimi kolaylaştıracaktır.

Kokulu Böcek İlaçlama Yöntemi

Evlerin içine girerek üreyen ve hemen her köşede görülmeye başlayan haşere türleri ile mücadelede uygulanan böcek ilaçlama yöntemi farklı özellikte ilaçlar kullanılarak değişik şekillerde yapılmaktadır. Tüm zararlıları imha için kullanılan dört farklı ilaçlama yöntemleri ve kemirgen kontrol yöntemi bulunmaktadır. Genel haşere mücadelesi olarak bilinen ilk uygulama şekli kokulu ilaçlamadır. Genel olarak açık ve kapalı alanlarda kullanılabilmekte olup daha çok ulv makinesi ile uygulama yapılır.

Bu yöntem yapıldığı zaman 2 ile 3 saat dışarıda durulup daha sonra ortam yaklaşık olarak yine bir o kadar havalandırıldıktan sonra temizlik yapılıp içeride günlük yaşama devam edilebilmektedir. Böcek ilaçlama yöntemleri arasında en kısa sürede sonuç alınan yöntem olup bilinçli ve profesyonel ilaçlama ekipleri tarafından kullanılmalıdır. Sisleme makinesi ile yapılan ilaçlama şekli amatör kişilerce yapılmamalıdır insan sağlığı için gerekli bir husustur. Ulv ve spreyli olarak az kokulu haşere ilaçları ile uygulanabilmektedir.

Kokusuz Böcek İlaçlama Yöntemi

Kokusuz haşere ilaçları kullanılarak yapılan bu uygulama belirli haşereler üzerinde etkili olur. Kokusuz böcek ilaçlama daha çok hastane, restorant, otel ve gıda üretim tesislerinde yaygın kullanılır. Yaşlı hastası olan evler ve evin kapatılmasını istemeyen insanların daha çok talep ettiği bir uygulama şekli olarakta öne çıkar. Ev ilaçlama yöntemleri arasında eskiden beri kullanılan sırt pompası yada sisleme makinesi ile yapılabilmektedir. Kokusuz haşere ilaçlarının kalıcı özelliği sayesinde uzun süre etkisi devam eder.

Kokusuz ilaç uygulanan yüzeylerde dolaşan böceklerin ilaçla teması ve yalaması sonucu etkisini gösterir. Ancak toz böcekleri, kertenkele, tahta kurusu ve yoğun pireli ortamlarda kullanılması olumsuz sonuç alınmasına neden olur. Kokusuz haşere ilaçlama yöntemleri 7/24 hizmet veren işletmeler için ideal bir uygulamadır. Dirençli böcekler için  evlerde çok fazla tercih edilmemektedir. İnsanların böceklerden bir an önce kurtulmaya çalışmaları buna sebep olmaktadır kokusuz ilaçlama böcekleri temasla öldürür.

Jel Böcek İlaçlama Yöntemi

Yeni yaygınlaşan bir ilaçlama türü olan jel ilaçlama özellikle hamam böcekleri ve türleri, karıncalar ve fare türleri için farklı olarak uygulanan bir yöntemdir. Haşere ilaçlama yöntemleri arasında en son kullanılmaya başlayan bir ilaçlama türüdür. Karıncalar için jel böcek ilaçlaması farklı bir jelle hamam böcekleri için farklı özellikte bir jel ilaçla ve fareler için değişik jel ilaçlar kullanılsa da en fazla bilinen jel ilaçlama yöntemi içinde hamam böceği jeli ilk sırada gelmektedir.

Kokusuz ve noktalar halinde uygulanan jel içerikli böcek ilaçlama yöntemleri en zahmetsiz uygulamaya sahip olup tüm böcekler üzerinde etkili değildir. Tahta kurusu, akrep, kene, çiyan, sinek, arı gibi haşereler üzerinde hiç bir etkisi olmaz. Sadece hamam böcekleri için kullanılan jel ilaç ilaçlama yöntemi içinde en yaygın olanı olarak dikkat çeker. Böcekleri 1 hafta ile 3 hafta arasında bir zaman içinde tamamen imha etmekte kalıcı çözüm sunmaktadır. Avrupa Yakası İlaçlama ekiplerimiz yaşadığınız şikayetlere göre ilaçlama şekli kullanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir