0 542 799 13 13

Bahçe İlaçlama Firması

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Bahçeler önemli nefes alma mekanlarıdır. Bahçe İlaçlama Firması olarak bu özel mekanların çok daha kontrollü ve doğru bahçe ilaçlama yöntemlerini kullanılarak yapılmasını önemsiyoruz. Günümüzde böcek çeşitleri son derece hızlı bir şekilde mekanları ve açık alanları istila etmektedir. Hızla kentleşen, betonarme şehirlerde yeşil kalmayı başarabilmiş sınırlı yaşam alanlarından en önemli olanları bahçe ve koruluk bitki örtüsüne sahip yerlerdir.

Rengarenk bitki yapısı, muazzam tasarlanmış görsel düzenleri ile bahçeler  insan yaşamında vaz geçilmez huzur veren mekanlardan başta gelenidir. İnsanların hayalinde hep boğaza nazır yemyeşil bahçesi olan ve havuzlu bir konuta sahip olmak vardır. Huzur ve ferahlığın günümüzde en fazla ihtiyaç duyulduğu mekanlar olan bahçelerde ilaçlama yaptırmak en az evde böcek ilaçlama kadar büyük bir önem taşımaktadır.

Bahçe ilaçlama şirketi olarak apartman, site, villa ve müstakil tüm binaların çevresinde yuvalanan böceklerin önlenmesi için ilaçlama hizmeti veriyoruz. Bahçe ilaçlama zamanı  yaz dönemleri ve ilk bahar mevsimi çok daha yoğun yapılmaktadır. Kış dönemlerinde ise, salyangoz, çıyan, kırkayak ve akrep ilaçlama için yoğun olarak yapılmaktadır. Günümüzde bahçeler sınırlı olarak yerleşim yerlerinde bulunsa da önemini eskisine oranla çok daha iyi hisseder olduk .

Yeni açılan yerleşim alanları ve büyük sitelerde giderek önemini  kazanan yeşil alan ve sosyal projeler ile apartmanların kendilerine ait ufak çaplı bitki ve ağaç ile bezenmiş bahçeleri bulunmaktadır. Bahçelerin korunması için bahçe böcek  ilaçlama oldukça önemlidir. Bahçe ve apartman etrafında zararlı böceklerin önlenmesi için düzenli olarak bahçe haşere ilaçlama yaptırmak böceksiz yaşam için şarttır.

Bahçenin Zarar Görmemesi Hakkında

Bahçe ilaçlama zamanları yağışların sık görüldüğü mevsim ve sıcak yaz dönemleri olarak dikkat çeker. Belediye bahçe ilaçlama hizmetleri bazı semtlerde verilmesine karşın  genellikle özel ilaçlama şirketleri bahçe ve apartman ilaçlama servisleri sunar. Bahçede böcek ilaçlama zamanlaması olarak sabah serinliği ve öğleden sonra güneşin tepede  olmadığı saatler çok daha önemlidir. Haşere, böcek ve kemirgen türleri bahçeler için zaman, zaman ciddi kayıplara yol açan sonuçlara neden olur.

Karınca, akrep, çıyan,  örümcek, kırkayak, ağaç kurdu, kene, salyangoz, kertenkele, sümüklü böcek gibi pek çok zararlı bahçelerde yaşamayı sever. Bahçeler için ağaçlarda ve çimenlerde ciddi zarar kaynağı olan bu tür haşerelerin zararlarını önlemek için bahçe böcek ilaçlama ilaçlarının kaliteli ve etkili olması ve bilinçli uygulanması gerekir.

Bahçede görülen böcek ve haşere çeşitlerinin zarar verme yöntemleri değişik türde olmaktadır. Örneğin salyangoz ve karıncalar bitkilerin yaprak ve çiçeklerine zarar verirken  danaburnu benzeri zararlılar doğrudan bitkinin ya da ağacın köküne zarar vermektedir. Ayrıca bahçede çimler ve hassas süs bitkilerinde kurumaya, sararmasına, solmasına, sebep olur.  Kene, örümcek, akrep, yılan, çıyan benzeri türler sadece bahçeye zarar vermekle kalmayıp insan hayatını ciddi tehlikeye atar.

Bahçe ilaçlama uygun saatler içinde yapılmayıp  çok sıcak saatlerde yapılınca ilacın yüksek dozda olması bitkilerin zarar görmesine sebep olabilir. Bu nedenle bahçe ilaçlamanın önemi iyi kavranmalı yağmurlu havalarda ve çok  yağmurlu zamanlarda bahçede ilaçlama yapılmamalıdır. Bahçe İlaçlama Firması ile çalışırken bilinçli bir ekipten doğru ilaçlama hizmetini almak şarttır.

Bahçe İlaçları

Bahçe ilaçlama konusunda üretilmiş etkili ve bitkilere zarar vermeyen içerikte bahçe ilaçlarının kullanılması gerekir. Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ve bahçe ilaçları olması ve  bu ilaçları uygulayan teknisyenin işinde uzman olması hem yapılacak böcek ilaçlamanın kalıcı olması için hemde bitki ve ağaçların zarar görmemesi için son derece önemlidir. Bahçe ilaçlama hizmetinde en önemli husus ilaçların kullanım dozajı ve içeriğinin bilinçli bir şekilde hazırlanarak hassas ölçüye uyularak kullanımıdır.

Şayet haşere ve bahçe  ilacı çok az kullanılırsa haşerelere etki etmeyecek yapılan uygulama yeterli sonucu vermeyecektir. Aksi olarak gereğinden fazla kullanılması da bitki ve çiçeklerinize geri dönülmesi  çok zor zarar vereceği için güzelim yeşil alanların kuruyup sararmasına sebep olur. Bu nedenle bahçe ilaçlama çok dikkatli ve hassas içerikte ilaçlar ile yapılmalıdır.

Böcek ilaçlarının içeriğinde yüksek oranda öldürücü aktif madde olduğu için yüksek dozda kullanılması yeşil alanlara ciddi hasarlar verebilir. Belediye bahçe ilaçlama ve deneyimli  Bahçe İlaçlama Şirketleri yeşil alanlar için uygun dozda ve en etkili ilaçları kullanarak yaşam alanlarınızın etrafında sizlerin nefes aldığınız yeşillikleri korumak için profesyonel  ilaçlama hizmeti verirler. Kokusuz ilaçlar açık mekanlarda kullanılmadığı için bahçe ve bitki ilaçlama için kullanılan ilaçlar daha fazla kokulu içeriğe sahiptir.

Bu nedenle bahçe  ilaçlaması yapan kişi ve ekipler donanımlı olmak zorundadır. Apartman bahçesi ilaçlama, villa bahçesi ilaçlama, ve diğer pek çok alanlarda her türlü zararlı haşerelerin imha edilerek  yeşil alanlarınızın korunması için Astek ilaçlama şirketimiz en etkili bahçe ilaçlarını kullanarak kalıcı çözümler sunmaktadır. En İyi Akrep İlaçları yazımızı okumalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir