0 542 799 13 13

Belediye Böcek İlaçlama

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Belediye Böcek İlaçlama ekipleri insanların topluca sosyal alanlar ve yeşil alanlarda böcek ısırmasına maruz kalmasını önlemek için ilaçlama servisi sunmaktadır. Büyükşehir belediyesi  ilaçlama birimleri İstanbul genelinde bağlı bulundukları belediye bünyesinde açık alanlar ve işletmelere ilaçlama servisi verir. Belediye ev ilaçlama, belediye fare ilaçlama ve belediye pire ilaçlama taleplerinizde belediye daha önceden ücret alır. Makbuz karşılığı para yatırmanızı istemekte ve daha sonra ilerki bir tarihe ilaçlama servisi oluşturmaktadır.

Belediye Böcek İlaçlama kapsamında daha çok sivrisinek ve karasinek mücadelesi veren halk sağlığı birimleri açtıkları ihale sonucunda özel ilaçlama firmalarına ilaçlama hizmetini devretmektedir. Belediye haşere  ilaçlama hizmetleri yaz dönemlerinde çok yetersiz kalmaktadır. Pek çok ilaçlama şikayetinin yaşanması sonucu özel ilaçlama servisleri ile çalışmayı tercih eden insanlar belediyeden hizmet almamaktadır.

Belediye ilaçlama fiyatları ile ilaçlama firmalarının uyguladıkları ilaçlama ücretleri arasında aslında pekte bir fark yoktur. Belediye ilaçlama insanların yaşam alanlarında çok fazla ilaçlama yapmadığı için Belediye Böcek İlaçlama Servisleri daha çok sokak ilaçlaması yapar. Şehir şebekelerinin farelere karşı belediye fare ilaçlama ekiplerince yapılmaktadır. Belediye ev ilaçlama ve belediye pire ilaçlama servisi yerine ilaçlama şirketleri İstanbul genelinde böcek ve haşerelere karşı ilaçlama yapmaktadır.

Belediye ilaçlama servisi hem yetersiz hemde çok sayıda ilaçlama talebine yetişemediği için çok sayıda böcek ilaçlama firması kurumuştur. Belediye ilaçlama fiyatları makbuz karşılığında belirlenip istenen hizmetin hemen verilmemesi ise insanların bir an önce evlerine ve iş yerlerinde ilaçlama şirketlerinden ilaçlama hizmeti almasını zorunlu kılmaktadır. Astek ilaçlama şirketi açık ve kapalı tüm alanlarda profesyonel ilaçlama sevisi veren bir ekiptir.

Belediye Böcek İlaçlama Neden Az Rağbet Görüyor?

Hemen belirtelim İstanbul çok geniş bir yerleşim alanına sahip olması çok sayıda bina ve işletmenin varlığı zaten başlı başına sadece belediye böcek ilaçlama ekiplerinin yeterli olmasının mümkün olmadığına işarettir. Ev ilaçlama, apartman ilaçlama, iş yeri ilaçlama başta olmak üzere çok sayıda mekan ve kurumlarda hizmet verilir. İlaçlama talebinin her yıl tekrarlanması ilaçlama şirketlerinin varlığının zorunlu olarak daha fazla olmasını gerekli kılar.

Belediye ilaçlama servisi için baş vuran insanlar genelde aldıkları hizmetin etkisiz olmasından yada çok geç geri dönüş yaşanması nedeni ile ilaçlama firmaları ile çalışmayı tercih ederler. İstanbul ilaçlama firmaları çok sayıda konut ve işletmenin periyodik ve düzenli ilaçlamasını yapar. Belediye birimleri doğal olarak sokak ilaçlamasını bile açtıkları ihaleler ile özel ilaçlama firmalarına vermektedir. Kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama ve fare ilaçlama talepleri yaz aylarında milyonları bulmaktadır.

Bu bakımdan sadece Belediye Böcek İlaçlama servisleri tüm bu iş yükünü karşılama imkanına asla sahip olamaz. Bu nedenle ilaçlama şirketleri kurulmuş ve il sağlık müdürlüğü denetiminde ruhsatlı ilaçlama servisleri gerekli eğitim ve ekipmanları sağlayarak halk sağlığı alanında haşerelere karşı ilaçlama hizmetleri vermeye başlanmıştır. Pire ilaçlama, akrep ilaçlama, kene ilaçlama, arı ilaçlama, kertenkele ilaçlama, çıyan ilaçlama, kırkayak ilaçlama, toz böceği ilaçlama, kuş biti ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama ve daha pek çok böcek ve haşereye karşı ilaçlama yapılır.

Buda ancak ilaçlama şirketleri ve özel donanımlı ilaçlama firmalarının ilaçlama desteği sunması ile mümkün olmaktadır. İstanbul genelinde böcek ilaçlama hizmetleri veren Astek böcek ilaçlama firması profesyonel ilaçlama teknikleri ve en etkili böcek ilaçlarını kullanarak garantili ve ekonomik ilaçlama yapmaktadır. Sizde bizi arayıp haşere sorunlarınıza kalıcı çözüm alabilirsiniz. Apartman İlaçlama Şirketleri hakkında neler biliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir