0 542 799 13 13

Böcek İlacı Jel Yem

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Hamam böceği ile mücadele ve İlaçlama uygulaması için kullanılan Böcek İlacı Jel Yem yeni nesil haşere ilaçları içinde sadece belirli böcekler için kullanılmaktadır. Böcek ilaçlama firmalarının son yıllarda çok fazla kullanmaya başladığı bir ilaçtır. Hamam böceği jel ilaç son derece kolay uygulanması ve insan sağlığına hiç bir zararı olmadığı için rahatlıkla tercih edilmektedir. Karınca ilaçlama ve gümüş böceği ilaçlama için hamam böceği jel yemlerin değişik versiyonları kullanılmaktadır. Böcek İlacı Jel yemlerin özelliği güçlü böcek öldürücü kapasiteye sahip olmasına karşın, hiç bir kimyasal içermez.

Bilindiği gibi hamam böcekleri ile mücadele son derece zor ve çok fazla yapılan bir ilaçlama servisidir. İstilacı böcekler olarak nitelenen hamam böceği ve kalorifer böcekleri insan sağlığına potansiyel tehlike saçan pis ve hastalık taşıyıcısı zararlılardır. Bu böceklere karşı yapılacak ilaçlama türü hem oldukça etkili olmalı hemde yuvadaki böcek yoğunluğunu kökten ortadan kaldıracak özellikte olmak zorundadır. Böcek İlacı Jel Yemler işte tam bu işlevi yerine getirir.

Jel hamam böceği ilaçları insan sağlığına hiç bir yan etkisi olmayan ve bebekli evlerde bile gönül rahatlığı içinde çok rahatlıkla kullanılır. Bayer hamam böceği ilaçları, piyasada en bilindik hamam böceği öldürücüler olarak düşünülür. Ancak çok daha etkili ve kaliteli böcek ilaçları hem ilaçlama firmaları tarafından, hemde ekibimiz tarafından kullanılmaktadır. Jel böcek yemleri kalorifer böceği ilaçlama, karafatma böceği ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, karınca ilaçlama ve gümüş böceği ilaçlama uygulamalarında rahatlıkla uygulanmaktadır.

Damlalar halinde belirli aralıklar dikkate alınarak böceklerin geçiş istikametlerine ve yuvalarına uygulanan bir böcek çekicidir jel hamama böceği ilacı. Ucuz jel yemler hamam böcekleri için asla çözüm olmayacağı için bilinçli ve belirli kalitede uygulanması gereken bir ilaçlama hizmetidir. Astek ilaçlama servisi hem hamam böcekleri, hemde diğer tüm haşereler için en iyi ilaçlama çözümlerini sunmanın gayreti ile ilaçlama yapar. Önceliğimiz daima en yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Hamam Böceği Jelinin Avantajları

Böcek İlacı Jel Yemi özel olarak hamam böcekleri için üretilmiş son derece çekici bir böcek yemidir. Hamam böceği ilaçlama başta olmak üzere tüm hamam böceği çeşitleri için kullanılmaktadır. Ayrıca karınca jel ilacı, ve gümüş böceği jel ilaç kullanılarak ilaçlama yapılabilen zararlı haşere türleridir. Böcek İlacı Jel Yemler özel ambalaj içinde jel böcek ilacı tabancası kullanılarak, yada kendi üretildiği şekilde uygulanabilir. Jel hamam böceği ilaçları son derece sağlıklı bir ilaçlama türüdür. Piyasada çok sayıda hamam böceği jel yemi bulunduğu için bu ilaçların bazısı kalitesiz, bazıları da sahte çıkabilmektedir.

Hamam böceği mücadelesinde kokusuz ilaçlar ve kokulu böcek ilaçları çok zamandır kullanılmaktadır. Buna karşın, sıvı kokusuz ilaçlar yoğun hamam böceği şikayetleri için yetersiz kalır. Kokulu ilaçlama ise, evden çıkmayı zorunlu kıldığı gibi ilaçlamadan sonra temizlik yapılmasını gerektirir. Ebette pek çok haşere türü için kokulu böcek ilacı kullanmak şarttır. Yoğun hamam böceği şikayetlerinde sisleme hamam böceği ilaçlaması olmazsa olmaz bir durumdur.

Böcek İlacı Jel Yem hem kokusuz olması, hemde evde temizlik gerektirmemesi ile son derece rahat bir ilaçlama şeklidir. Siz evinizde yada iş yerinizde kahvenizi yudumlarken kolaylıkla uygulanan bu ilaçlama türü hiç bir kimyasal etkiye yol açmaz. Sıvı ilaçlar hava ile temas ettiği zaman azda olsa etkileşime girer ve insanlarda azda olsa hassasiyete sebep olabilir. Ancak jel hamam böceği ilacında bu tür bir etki söz konusu değildir. Jel karınca ilacı ve jel gümüş böceği ilaçları aynı yapıda böcek yemleri olup hamam böceği ilacından biraz daha farklı içeriğe sahiptir.

Böcek ilacının jel yemi formunda olması aslında evde pek çok avantajı da beraberinde getirir. Örneğin evcil hayvanlara her hangi bir zararı yoktur. Kedi, köpek, kuş gibi beslenen hayvanlar bu yemden etkilenmediği gibi bu ilacı yemezler de. Aynı şekilde hamile kadınlar ve küçük bebekler için her hangi bir yan etkisi yoktur. Evdeki hamam böceği, kalorifer böceği, kara böcek, karınca ve gümüş böceği sorunları için kolaylıkla uygulanma özelliğine sahiptir. Astek böcek ilaçlama firması olarak böcek ilacı jel kullanımında kaliteli ilaçlar kullanıyoruz.

Jel Böcek İlaçlarının Özelliği

Böcek jeli yada hamam böceği jeli de denilen bu ilaçlar, özel imal edilmiş olup bir tüp içerisinde hazır şekilde kullanıma uygun bulunurlar. Hamam böceklerini yok etmek için kullanılan çok çekici ve zincirleme etki gösteren son derece kaliteli böcek yemlerdir. Kullanıldıkları yerlerde çekici gıda maddelerinin olduğu bölgelerde bile hamam böceklerine karşı son derece cazip gelirler. Örneğin fırın, pastane, mutfak, hazır gıda fabrikaları ve yemek üretim tesisleri gibi yerler için çok faydalıdır. Yoğun gıda maddesi olan bölgelerde bile hamam böceği çeşitleri tarafından tercih edilmek için geliştirilmiştir.

Kaliteli hamam böceği ilacı olan jelin birinci sınıf ürünlerden seçilmesini zorunlu kılar. Böcek yemi jelin kaliteli bir jel ilaç olup olmadığı, jel ilaçlama fiyatları ile doğrudan ilişkili bir durumdur. Böcek jeli başta hamam böceği mücadelesinde en etkili silah olmasına karşın karınca ve gümüş böcekleri içinde uygulanan türler bulunur. Bayer böcek jeli kullananlar olduğu kadar basf ve diğer markada jel ilaç kullanan firmalarda böcek jeli ile ilaçlama yapmaktadır.

Jel ilaçlama yalnızca hamam böceği için kullanılan çeşitleri olduğu gibi karınca, gümüş böceği gibi haşereler içinde özel olarak üretilen böcek yemleri mevcuttur. Hamam böceği ilaçlama için kullanılan Jel İlaçlama uygulandığı böcekler üzerinde domino etkisi sağlar. Bunun için tek bir böcek bile Böcek İlacı Jeli yese yuvasına giden böcek burada ölür. O ölen böceğin cesedini yiyen diğer hamam böcekleri de zincirleme bir şekilde ard, arda ölmeye başlar. Bu şekilde hamam böceği yuvasına atılmış bir dinamit misali böceklerin topluca imha edilmesinde çok önemli bir etki sağlar.

Hamam böceği jeli diğer böcek ilaçlarının aksine, temas yoluyla değil böceklerin böcek jel yemini doğrudan yiyerek bünyelerine alır ve etkisine maruz kalırlar. Çok çekici bir yem olması nedeni ile hamam böceklerinin en kısa zaman içinde yemesini teşvik eder. Hamam böcekleri birbirlerinin ölülerini, kusmuklarını ve dışkılarını yerler. Hamam böceği jelinden etkilenip yuvasında ölen böceği, diğer böcekler hemen yiyecektir. Onları diğer böcekler yedikçe döngü devam edecek ve iyi bir ekip uygulamış sa böcekler toptan imha edilecektir.

Jel Böcek İlacı Nasıl Uygulanır?

Jel böcek yemleri önceden tespit edilmiş böcek yuvalarının içine yada en yakın yerlerine damlacıklar halinde uygun miktar ve aralıklar halinde uygulanır. Böcek yuvalarının doğru tespiti, böcek saklanma alanlarının belirlenmesi ve böceklerin geçiş yollarına uygun mesafede Böcek İlacı Jel Yem uygulanması çok önemlidir. Bu konuda uzman jel ilaçlama firmaları ile çalışarak ilaçlama desteği almak gerekir. Böcek yuvasının gözden kaçırılmaması, ilaçlamadan maksimum faydayı almak açısından son derece büyük önem taşır.

Bu nedenle ilaçlamanın tecrübeli bir ilaçlama teknisyeni tarafından en uygun şekilde bilinçli olarak uygulanması şarttır. Unutmayın jel ilaçlama böcek ilacı jeli rastgele belli aralıklarla sağa sola koyma işi değildir. Zaten piyasada yeterince bilinçsiz uygulama yapan ve böcekler ölmedi yaptırdığım jel ilaçlamadan hiç bir fayda görmedim diyen insan sayısı yeterince var. Gözden kaçırılan her böcek yuvası yada eksik uygulanan her jel böcek ilacı hamam böceği varlığına yardımcı olacak ve böcek sorunu devam edecektir. Jel böcek ilaçları titizlikle ve bilerek uygulanmalıdır.

Örneğin bulaşık makinesinin iç ve arka kısımları, buzdolabının motor aksamına, çamaşır makinesi ve fırının içine  bırakılabilir. Hamam böceğinin yuvasının içinde yüzlerce böcek ve hamam böceği yumurtası bulunur. Gündüzleri pek ortalıkta dolaşmayan hamam böceği ve gümüş böcekleri gece karanlıkta çok daha fazla harekete geçerler. Çünkü bu böcekler karıncalar gibi gündüz değil karanlıkta beslenen zararlı haşerelerdir. Böcek yuvaları ilaçlama servisi elemanlarınca es geçilirse veya eksik ilaç uygulanırsa böcek yuvasında yeniden çoğalırlar.

İlacı tüketmeyen ölmeyecek, diğer yerlerdeki böcekler ölse bile sorun ya çok geç çözülecek yada tam olarak başarılı bir ilaçlama sonucu alınamayacaktır. Bu sebeple jel ilaçlama, haşerelerin yaşama noktalarını bilen, böceklerin geçiş yollarını iyi analiz etmek gerekir. Jel böcek yemi miktarını orantılı uygulayan bir ilaçlama teknisyeni tarafından dikkatlice uygulanmalıdır. Unutmayın jel ilaçlama nerelere uygulanır? böcek jel yemi nerede uzun süre kalıcılığını sürdürür? çok iyi bilen biri tarafından yapıldığı takdirde tam bir çözüm imkanı sağlanır. Astek ilaçlama ise bu konuda uzman bir ilaçlama firmasıdır.

Jel Böcek İlacının Faydaları Nelerdir?

⦁ Jel ilaçlama kokusuzdur ve evi boşaltmanıza yada temizliğe gerek olmaz. Jel ilaçlar kimyasal madde içermez.
⦁ İnsan sağlığına olumsuz etkileri yoktur.
⦁ Restoran, otel, daire ve ofislerde işinizi aksatmadan kolayca yapılabilir.
⦁ Böceklerin yuvalarında zincirleme etki ile tam kontrol sağlar, yumurta bıraktırmaz.
⦁ Gıdalara zararı yoktur mutfak dolaplarının içine kolayca uygulanır.
⦁ Damlalar şeklinde uygulanır ve 3 ay kalıcı etkisini kaybetmez.
⦁ Karınca, gümüş böceği ve hamam böceği türlerinde tam çözüm sağlanmasını kolaylaştırır.
⦁ Hava ile etkileşime girmez ve çevreye kalıntı yaymaz.
⦁ Diğer böcek ilaçları ile kıyaslandığı zaman hem rahat, hem zahmetsiz, hemde ekonomiktir.
⦁ Böceklerin bağışıklık geliştirmesine imkan vermez ve sinir sistemlerini çökerterek kısa zamanda tüm hamam böceklerini imha eder.
Böcek İlacı Jel Yem konutlar için son derece sağlıklı ve yeni nesil bir böcek ilacı uygulamasıdır. Böcek Isırması yazımızı okumalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir