0 542 799 13 13

Böcek İlaçlama Fiyatları Ne Kadar

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 530 667 01 19

Böcek İlaçlama Fiyatları Ne Kadar? evde ilaçlama yaptırmak isteyenlerin en çok sorguladığı bir konu olduğu için böyle bir yazı ile giriş yaptık. Belkide yaz aylarında ilaçlama firmalarına en çok sorulan sorudur ev ilaçlama fiyatları. Astek ilaçlama daireler için küçükten büyüğe doğru ev ilaçlama fiyatlarında kademeli olarak ilaçlama fiyatı belirlemiş 1+1 daireler için 100 lira, 2+1 daireler için 120 lira, 3+1 daireler için 140 lira fiyatlandırma yapmaktadır.

120 metrekare üzeri daireler için fiyat kademeli olarak yükselmektedir. Ucuz ev ilaçlama fiyatları ilk bakışta insanlara cazip gelse bile yapılan özensiz ve düşük etkili ilaçlama sonrası böcekler ölmediği gibi insanlar bir sürü zahmete katlanmak zorunda kalırsınız. Buna birde ölmeyen böcekler için başka firmalara yaptıracağınız ev ilaçlaması bırakın ucuz fiyatı çok daha yüksek maliyete katlanmanıza yol açar.

İstanbul ev ilaçlama ücretleri genelde 120 lira gibi fiyatlara yapılmasına karşın bu fiyatın daha altında ve çok daha fazlasını talep edenlerinde olduğu malumdur. Her geçen gün yoğunluk kazanan haşereler ile mücadele doğru ilaçlar ve etkili ilaçlama teknikleri kullanılarak yapılmalıdır. Jel ilaçlama, kokusuz ilaçlama, kokulu ilaçlama ve fare ilaçlama fiyatları değişkenlik gösterdiği için ideal Böcek İlaçlama Fiyatları Ne Kadar? insanların bilmesi ve ona göre tedbir alması doğru bir ilaçlama yaptırabilmeleri için büyük önem taşır.

Evde toz akarı ilaçlama ile arı ilaçlaması gibi uygulamalar daha yüksek fiyata yapılmasına karşın normal haşereler için talep edilecek böcek ilaçlama yukarıda saydığımız fiyatlandırma ile yapılır. Daha ekonomik ev ilaçlama ücretleri ile böcek ilaçlama servisi almak isteyenlerin zaaflarını kullanan aç gözlü ekipler ve kişilerden ilaçlama talep etmeniz ciddi zarara sokabilir.

Kaç Çeşit Ev İlaçlaması Vardır?

İlaçlama çok eskiden beri yapılan bir hizmet olmasına rağmen son zamanlarda yeni nesil böcek ilaçlarının üretilmesi ve ilaçlama makinelerinin giderek evrilmesi sonucu kokulu ilaçlama tek seçenek olmaktan çıkmış, kokusuz halk sağlığı ilaçları ile püskürtme şeklinde evden çıkılmadan ilaçlama yaptırılma imkanı doğmuştur. Ayrıca jel böcek ilaçları kullanılarak bazı böcekler son derece sağlıklı ve evde hiç bir hazırlık yapılmadan evlerden arındırılmaya başlamıştır.

Kaç çeşit ev ilaçlaması vardır? sorusuna verilecek yanıt kullanılan böcek ilacının içeriği, böceklerin türleri ve haşere yoğunluğu gibi etkenlere göre 4 ayrı yöntem kullanılarak evde ilaçlama yapmak mümkündür. Birincisi sıvı püskürtme yöntemle yapılan kokulu ve kokusuz ilaçlama. İkincisi sisleme tarzı ilaçlama şekli olup zor ve aşırı yoğun böcek şikayetlerinde kullanılır. Üçüncü yöntem jel böcek ilaçlama dördüncü ise fare ilaçlama uygulaması olarak ayrılır.

Burada önemli olan etkili oldukları böcek türü olup fare ilaçları sadece fareler için istasyon yöntemi kullanılarak yada yemleme şeklinde uygulanır. Kokulu ve sisleme yöntem genel haşereler için kullanılır ve mutlaka profesyonel ekip tarafından doğru ilaçlar kullanılarak yapılabilir. Jel ilaçlama belirli böcek çeşitlerine uygulanır. Bu böcekler hamam böceği çeşitleri, karıncalar, gümüş böcekleridir.

Kokusuz ve spreyli uygulama kenar köşelere ıslama şeklinde ilaç püskürterek yapılır ve zor ölen bazı haşereler üzerinde etkili olmadığı için tüm böcekler için kullanılması olumsuz sonuçlara neden olur. Ev Böcek İlaçlama Fiyatları Ne Kadar? Kaç ilaçlama şekli mevcut, hangi böceklere etkili tam olarak bilmeden haşereler ile mücadelede tam sonuç almak kesinlikle mümkün olmaz. Bu nedenle en az ilaçlama fiyatları kadar ev ilaçlama yöntemleri de insanların bilmesi gereken bir konu olduğu için bu yazımızda değindik. Bilinçli böcek ilaçlama insan dostudur. En Etkili Böcek İlacı yazımızı okumalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir