0 542 799 13 13

Böcek İlaçlama Makineleri

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Böcek İlaçlama Makineleri haşereler ile mücadele için özel önem taşır. İlaçlama değişik yöntem ve haşere ilaçları kullanılarak yapılmaktadır. Haşere ilaçlama makinaları mekanik ve ulv özellikli haşere ilaçlama aparatları olarak bilinmektedir. İlaçlama makineleri belkide ilaçlama sektöründe en fazla güvenilen malzemeler olduğu için haşere ilaçlaması yapan ilaçlama servislerinin uyguladıkları yöntemler, kullandıkları ilaçlama cihazları pek çok insan tarafından sorgulanmaktadır.

Etkili ilaçlama makinesinin gelişmiş özellikte olması uygulandığı yüzeylerde böceklerin çok daha kısa süre içinde kalıcı bir şekilde böceklerin yok edilmesini kolaylaştırmaktadır. İlaçlama cihazları mikron şeklinde ilacın kütlesini parçacıklara ayırarak uygulandıkları yüzeylere ve hava giren bölgelere böcek ilacının etkisini ulaştırmaya olanak sağlamaktadır.

Çünkü böcek ilaçları ne kadar kapsamlı olarak açık ve kapalı mekanlara ulaşırsa o kadar etkili ilaçlama yapılmasına imkan tanır. Ulv ilaçlama makineleri kapalı alanlarda mekanik olanlara oranla çok daha kapsamlı ilaç püskürtür. Özellikle tahta kurusu, akrep, hamam böceği, arı, güve, kertenkele, toz böceği, kuş biti, tahta kurdu ve beyaz toz böcekleri için ulv ilaçlama makinesi ile böcek ilacı uygulamak çok etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

Motorlu ilaçlama makinaları açık alanlarda ağaç ve çimlerin ilaçlaması için sıkça kullanılmaktadır. Böcek İlaçlama Makineleri kullanıldıkları alanlara göre değişik özelliklere sahiptir. Kokulu böcek ilaçları daha çok bahçe ilaçlaması, arı ilaçlama, sığınak ve çatı arası ilaçlama gibi uygulamalarda kullanılır. Ayrıca pire, kertenkele gibi haşerelerin yok edilmesi için Ulv ilaçlama makinesi çok etkilidir.

Böcek İlaçlama Makineleri Nerelerde Kullanılır?

Sırt pompası ve akülü ilaçlama makineleri böcek ilaçlarının spreyli olarak yüzeylere ve bitkilere ilaç uygulanmasına imkan sağlar. Böcek İlaçlama Makineleri içinde daha çok kokusuz böcek ilaçları ve bahçe ilaçları uygulamasında kullanılmaktadır. Ulv böcek ilaçlama makineleri ise uçan haşereler ve çok zor imha edilen böceklerin imha edilmesine imkan tanımaktadır.

Elektrikli ilaçlama makineleri ile akülü böcek ilaçlama makineleri yeni nesil ilaçlama cihazları olup insanların yaşam alanları ve işletmeler dahil pek çok mekanda haşere mücadelesinde ciddi kolaylık ve çözüm sağlar. Haşere ilaçlama makinaları özelliklerine göre fiyat farkına sahiptir. Piyasadaki motorlu ilaçlama makinaları ve akülü ilaçlama makinaları açık alanlarda yeşil alan ve bitki ilaçlamasında çok fazla kullanılmaktadır. Böceklerin yok edilmesi için en etkili ilaçlama cihazı kullanmak gerekir.

İlacı buhar şeklinde incelterek püskürten elektrikli Böcek İlaçlama Makinaları ulv cihazı olarak adlandırılır. Sıcak termal sisleme cihazları ve soğuk sisleme makinaları olarak bilinen bu cihazlar sivrisinek, hamam böceği, tatarcık, yakarca, karınca, karasinek gibi pek çok haşere çeşidi için kullanılmaktadır. Termal sisleme makinaları açık alan sinek mücadelesi için belediye böcek ilaçlama ekiplerince çok sık kullanılmaktadır.

İlaçlama firmalarının kullandığı böcek ilacı püskürten ilaçlama cihazları daha çok mekanik olan akülü ilaçlama cihazları ile sisleme makinesi olarak tabir edilen böcek ilaçlama makinalarıdır. Dirençli böceklerin imha edilmesinde ulv cihazlar özel önem taşır. Ancak bireysel ve amatör olarak bu cihazların kullanılması hem sakıncalı hemde istenmeyen ilaçlama zehirlenmelerine sebep olabilmektedir. Astek ilaçlama olarak en iyi ilaçlama makineleri kullanıyoruz. Böceklere Karşı En Etkili İlaç hangisi biliyor musunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir