0 542 799 13 13

Böcek İlaçlama Periyotları

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Böcek İlaçlama Periyotları mevsimsel ve belirli aralıklar halinde yapılır. İlaçlama Sonrası Temizlik, ilaçlama sonrası doğru hareket etmeyi gerektirir. Hamam böceği ve akrep ilaçlama gibi kapsamlı haşere ilaçlama işlemlerinde ilaçlama türüne göre temizlik yapılması şarttır. Jel böcek ilacı uygulamasında ve kokusuz ev ilaçlama sonrası şayet sırt pompası kullanılarak kenar kıyılara ilaç sıkılmışsa evde ilaçlama temizliği gerekmez. Ancak mutfak dolaplarının içine ilaç sıkılırsa temizlenmesi gerekir.

Evde genel temizlik daha çok sisleme ev ilaçlama sonrası zorunludur. Bu yöntem tüm böcek çeşitleri için etkili olan ve öldürücü etkisi en fazla profesyonel bir uygulama şeklidir. Kokulu ve buharlı yöntem sonrası evin genelinde temizli gerekir. Ancak bazı böcekler hariç koltuk, yatak, halı gibi yerlerde gerekli önlem alınıp bu malzemeler kapatılır ve ilaçtan etkilenmemesi sağlanırsa buralarda temizlik gerekmez. Tahta kurusu, ağaç kurdu, pire, kuş biti gibi böcek ilaçlamasında genel temizlik zorunludur.

Amacımız en doğru şekilde bilgi edinmenizi ve bir türlü başa çıkamadığınız zararlı haşerelerin profesyonel bir ilaçlama sonrası yok edilmesini sağlamaktır. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, insan sağlığını tehdit etmeyen pestisit ve ekipmanlar eşliğinde donanımlı ve profesyonel olarak ev ilaçlama, apartman ilaçlama ve bahçe ilaçlama başta olmak üzere pek çok alanda böcek ilaçlama çözümleri üretiyoruz. İlaçlama personelimizin size en iyi şekilde hizmet sunabilmesi için gerek uygulama yeteneği, gerek insanlar ile olan iletişimleri ve gerek haşereler hakkında onları eğitimden geçiriyoruz.

İstanbul haşere ilaçlama firması olarak yaşadığınız yerin veya işletmenizin ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştiriyor en etkili çözümleri sunuyoruz. Tüm bunlara ek olarak sizden gelen talepleri de göz önünde bulundurup daha iyi hizmet vermek için sürekli kullandığımız ilaç ve ekipmanları geliştiriyoruz. Tesis yönetimi, Gıda fabrikaları, ilaç fabrikaları, endüstriyel işletmeler, sağlık kurumları, alışveriş merkezleri, restoranlar, eğitim kurumları, kamu binaları, siteler, ve daha pek çok işletmede ilaçlama yapıyoruz.

Haşere İlaçlama Zamanı

İnsanlar arasında yanlış bilinen bir durum ev ve iş yerinde böcek görülünce ilaçlama yaptırmaktır. Aslında bu son derece geç kalınan bir durumdur. Bilindiği gibi bazı haşere türleri çok fazla sayıda yumurtlamakta ve çok hızlı bir şekilde çoğalmaktadır. Özellikle hamam böceği, pire, tahta kurusu, kuş biti ve beyaz nem böcekleri çok hızlı yayılırlar. Yaşam alanlarına dışarıdan girecek tek bir böcek bile kısa zaman içinde mekanın böcekler tarafından istila edilmesine neden olabilir.

Tüm bu durumlara maruz kalmamak için düzenli olarak her 6 ayda bir yada hiç olmazsa yılda bir defa bina içleri ve diğer ortak kullanım alanları ile bina etraflarında önleyici ilaçlama yaptırılması gerekir. Böcek şikayeti yaşandıktan sonra yapılan ilaçlama çoğu zaman böceklerin çok sığ bölgelere yayılmasından sonra yaptırıldığı için çok daha zorlu bir süreç yaşanmasına sebep olur. İşletmelerde ve büyük ölçekli tesislerde zararlı mücadelesi periyodik olarak yapılmalıdır. Böcekler buralarda daha yoğun görülür.

Özellikle gıda üretimi yapan ve satışı ile uğraşan iş yerleri, restoranlar düzenli olarak ilaçlama uygulamasından geçirilmelidir. İnsan sağlığının risk altına girmemesi için düzenli olarak ilaçlama büyük önem taşır. İlaçlama yöntemleri, böcek çeşidi başta olmak üzere, mekanın durumu ve haşerelerin yoğunluğuna bağlı olarak değişir. İstanbul ilaçlama şirketi olarak sizlerin yaşadığınız her türlü haşere şikayetlerinizde en etkili çözümleri en ekonomik ilaçlama fiyatları ile ortadan kaldırıyoruz.

Daha yaşanabilir ferah ve hijyenik mekanlar için böceklerin konutlardan arındırılması büyük önem taşır. Bahçe ilaçlama, apartman ilaçlama, site ilaçlama, villa ilaçlama ve diğer mekanlarda kokulu, kokusuz, ve jel ilaçlama uygulamalarını kullanarak en kalıcı ve garantili ilaçlama hizmetini vermekteyiz. Böcek İlaçlama Periyotları dönemsel olarak yapıldığı gibi işletmelerde gerek aylık süreler içinde, gerek daha uzun ve kısa aralıklar ile yapılan bir halk sağlığı hizmetidir. Astek ilaçlama profesyonel çözümler sunar. Kokulu İlaçlama Temizlik Gerektirir Mi biliyor musunuz?.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir