0 542 799 13 13

Beyaz Nem Böceği İlaçlama

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 530 667 01 19

Beyaz Nem Böceği İlaçlaması oldukça kapsamlı bir böcek ilaçlama türüdür. Beyaz nem böcekleri özellikle ev hanımlarının kabusu haline gelmişlerdir. Beyaz nem böceği ilaçlama hakkında pek çok ilaçlama firması tarafından ne tür ilaçlar kullanılacağı ve hangi yöntemle ilaçlama yapılacağı tam olarak bilinmemektedir. Toz böceği olarak da bilinen beyaz nem böcekleri son zamanlarda pek çok insanın şikayet ettiği bir minik haşere çeşididir.

Toz böcekleri hakkında yeteri kadar bilgi olmadığı için insanlar bu böceğin neden olduğu, ve evlere nasıl girdiği hakkında çok fazla bilgiye sahip değillerdir. Biz bu konuda insanları aydınlatarak ne tür bir önlem almaları gerektiğini, beyaz nem böcekleri ile mücadele ederken nasıl bir yol izlenmesinin faydalı olacağını kısaca anlatmaya çalışalım. Beyaz Nem Böceği İlaçlama bireysel olarak kesinlikle mümkün değildir.

Beyaz Toz Böcekleri Nereden gelir

İlaçlama firmalarının yaptığı en büyük yanlış spreyli yöntem, yani sırt pompası kullanarak kokusuz ilaçlar ile nem böceklerini yok edilmeye çalışmalarıdır. Bu kesinlikle mümkün değildir. Çünkü pek çok haşere ilacına kolaylıkla direnebilen bu minik böcekler kullanılan çoğu haşere ilacının içinde adeta hiç etkilenmeden hareket etmekte ve insanlar yapılan bu ilaçlamaya hiçbir şekilde güvenmemektedir.

Kum Böceği, toz böceği, ve nem böceği olarak bilmen beyaz nem böcekleri aslında yeni yapılan sıfır binalarda çok daha fazla görülmektedir. Pek çok insan yeni binada böcek olur mu? diye düşünebilir, doğal olarak diğer haşere türlerine rastlamak çok fazla mümkün değildir. Diğer haşere türlerinin pek çoğu sonradan çeşitli nedenler ile evlere girmektedir, ancak bu böcekler sonradan girmediği gibi zaten binada kullanılan malzeme içinde yer alır.

Toz Böceği ve Akar Böceği ısırığı

Toz Böceği ve Akar Böceği Isırığı hassas vücutlu insanlar ve bebeklerde görülen bir durumdur. İlaçlama hizmeti almadan önce sizi neyin ısırdığı konusunda kısa bir araştırma yapmanız  maytlar ile mücadele için oldukça önem taşır. Mayt ilaçlama firmaları doğru seçilirse bu zararlı böceklerin neden oldukları alerjik rahatsızlıklardan korunmanız mümkün olacaktır. Yatak böceği ısırığı çeşitli şekillerde ortaya çıkar.

Tahta kurusu olan yatakta insan bedeninde kol, bacak ve vücudun tamamında kabarmalar ve kızarıklık görülür. Pire ısırması  daha fazla kaşıntı vermesine karşın kabarıklar tahta kurusu ısırmasına oranla daha küçük olur ve vücutta acıdan çok kaşınma hissi ön plana çıkar. Toz akarı ısırması ise kaşınma, ara ara vücutta batma hissedilmesi ve minik kabarcıklar kızarmalar görülür. En fazla karın bölgesi ve kollarda görülen mayt ısırıkları ucu sulu yara şekline dönüşerek ortaya çıkar.

Yatak Böceklerinin Zararları

Isıran böcekler içinde son zamanlarda çok fazla şikayet aldığımız bir böcek türü olan akar böceği ısırığı pek çok insanın başına dert olmaktadır. Bu haşereler, çok küçük olmalarına  karşın sağlık açısından oldukça büyük sakıncalara sebep olurlar. Yapılan araştırmalar sonucu pek çok solunum yolu hastalıklarının oluşmasının altında bu organizmalar önemli etkendir.  Özellikle nefes darlığı, bronşit, öksürük, astım ve değişik alerjik reaksiyonlar bu böcekler tarafından ortaya çıkar.

Mayt nasıl temizlenir? merak edenlerin mutlaka evlerini sık, sık havalandırması, odaya boş güneş ışığı girmesi, yatak ve halıların sürekli temizlenip mümkünse buhar makinesi ile ara, ara temizlenmesi oldukça faydalıdır. Ancak tüm bu önlemlere karşın  akar böceği ısırığı tam olarak ortadan kalkmayacağı için mutlaka evde akar böceği ilaçlama hizmeti alınarak profesyonel bir toz böceği ilaçlama firmasından yardım alınmalıdır.

Toz Akarları En Çok Nerede Görülür?

Gözle görülmesi pek mümkün olmayan bir haşere çeşidi oldukları için bu küçük organizmaların nerelerde olduğunu bilmek sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Büyüteç ve bazı mikroskobik  nitelikteki aletlerle onların nerelerde olduğunu anlamak mümkündür. En fazla bulundukları yer insanın kendi vücudu başta olmak üzere, nevresim, yatak, halı kısacası yatak odası genelinde  akar böceğinin bulunduğu bilinmelidir.

Açık renkleri nedeni ile koyu bölgelerde daha kolay fark edilen toz akarları gece cep telefonunun ışığı ile bakıldığı zaman çok rahat bir şekilde  fark edilebilir. Cep telefonu, ev telefonu, çalışma masaları, yemek masası, bilgisayarların klavye ve farelerinde, halıların üzerinde, ortak kullanılan tüm eşyalarda, elbise dolabı içinde  ve hatta nem böceği olarak bilinen değişik türleri mutfak dolaplarının içinde bile kolayca yayılmaktadır.

Nem Böcekleri İle Mücadele

Akar böceği nedir? Küçük minik beyaz böcekler nedir? diyenler toz akarları hakkında sitemizde değişik bilgilere kolayca ulaşarak yaşadıkları akar böceği ısırığı şikayetinden kurtulmak için ilaçlama yaptırabilir. Pek çok insan daha önce ilaçlama yaptırmasına karşın bir türlü kurtulamadığı Beyaz nem Böcekleri Nasıl Yok Edilir? sorusuna yanıt aramaktadır. Beyaz nem böceklerinden kurtulmak sanıldığı kadar kolay olmayacaktır.

Mutlaka profesyonel toz böceği ilaçlama şirketleri ile çalışarak toz böceklerinden kurtulma yoluna gitmelidir. Mayt ısırığı ve akar böceği ısırığı yaşayan insanların yaşadıkları bu sıkıntıdan kurtulmak  için pek çok yol denemekte hatta evden eşyaları atmaya varacak kadar işi ileri götürmektedir. Gözle görülmedikleri için bu haşereler ile bireysel olarak başa çıkmak mümkün değildir. Evde  temizlik yapılsa da antibakteriyel sabunlar ve temizleyiciler ile sürekli ev temizliği bile önlem olmaz.

Rutubet Ve Nem Böceklerinden Kurtulmak

Son yıllarda çok fazla karşılaşmaya başlayan beyaz ve gri renkli beyaz nem böceği şikayetleri yeni yapılan yüksek katlı binalarda en fazla ilaçlama yaptığımız böcekler arasındadır. Beyaz Nem Böceği İlaçlama Fiyatları sıradan böcek ilaçları kullanılmadığı için diğer haşere ilaçlama yöntemlerine oranla daha yüksek fiyatla yapılmaktadır. Kullanılan ilacın miktarı ve kalitesi çok daha üst seviyede olması zorunluluktur. Garantili ilaçlama bu böcekler için pek mümkün değildir.

İlaçlama firmalarının yapması gereken bu böceklerinin çok zor öldüğünü bilerek ve üreme alanları alanlarının çok dip noktalar olduğunu müşterilere anlatarak tek seferde garanti verilmeyeceğini daha baştan söylemeleri insanları o doğrultuda bilgilendirmeleri gerekmektedir. Atasoy ilaçlama firması olarak bu böceklerle bas edebilen birkaç firmadan biri olmanın bilinciyle beş bileşenli özel formülasyonlu ilaçlar kullanarak beyaz nem böceği ilaçlaması yapıyoruz.

Toz Böceklerine Garanti Verilir Mi?

Beyaz toz böcekleri ile mücadele için garantili ilaçlama söz konusu değildir. Biz en etkili böcek ilaçlarını kullanarak yoğun şikayetlerde bile %70 oranında başarılı uygulama yaparken, yüzeysel şikayetleri tam olarak ortadan kaldırmayı sağlamaktayız. Yukarıda saydığımız gibi bölgelerden üreyen böcekleri bile büyük oranda mekandan arıyoruz. Ancak buna karşın %100 Garanti vermek ve tek seferde böcekleri ortadan kaldırmak mümkün olmadığı için şikayetin derecesine göre ikinci bir ilaçlama gerekir.

Ortalama 15 yada 20 gün ara ile ikinci bir beyaz nem böceği ilaçlama yapılmasını müşterilere tavsiye ediyoruz. Böcek ilaçlama bilgi ve tecrübe gerektiren bir iş olduğu için insanları yanıltmadan doğru yönlendirme ile bilgi verip yapılabilecek en iyi ilaçlamayı yaptıktan sonra haşere sorunların ortadan kaldırmak gerekir. Profesyonel ve etkili bir ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız bizi arayarak ilaçlama desteği talep edebilirsiniz.

Nem Böceklerine Karşı İlaçlama Şekli

Beyaz Nem Böceği İlaçlama Nasıl Yapılır? Beyaz nem böceklerinin oluşma sebepleri gibi konulara değinmeye çalıştık. Beyaz Nem Böceği İlaçlama yaptırmadan önce mutlaka bu yazıyı okumanızda fayda vardır. AtlasTürk ilaçlama Beyaz Nem Böceği İlaçlama konusunda oldukça deneyimlidir. Toz böcekleri, akar ve miteler genelde aynı familyadan olan böcek ilaçlarına dirençli zararlılardır. Bu tür böceklerin yok edilmesi için buharlama yöntemi ve yakıcı etkili böcek ilaçları kullanılmalıdır.

Evde devamlı temizlik yapmanız azaltır ancak önleyemez. Spreyli ve kokusuz ilaçlama yapılsa bile bu böceklerden kurtulmak mümkün olmayacaktır. İnsanların deri döküntüleri ile beslendikleri için yaşam alanları evlerdir. Bu nedenle kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olan iyi bir böcek ilaçlama firması ile çalışmak zorunluluktur. Beyaz nem böcekleri için en etkili ilaçlama yöntemi ULV makinesi ile yapılan haşere ilaçlama şeklidir.