0 542 799 13 13

Böcek Yumurtaları Nasıl Yok Edilir

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Daha önce defalarca ilaçlama yaptırılarak istenen sonucu alamayan insanların mutlaka öncelikle sisleme ilaçlama şeklini tercih etmesi şarttır. Tek ilaçlamada ortadan kaldırmaya yetmediği durumlarda ikinci bir ilaçlamayı yaptırmalarını tavsiye etmekteyiz. İlk ilaçlama dumanlı şekilde yapılıp böceklerin etkinliği kırıldıktan sonra ikinci yapılan ilaçlamada jel ilaçlama yaptırmaları daha avantajlıdır. İlaçlama sonrası temizlik yaptırmaya gerek bırakmaması hem de kokusuz ilaçlamaya oranla daha fazla etki gösterdiği için idealdir.

Elbette düşük yoğunluklu ve orta yoğunluklu hamam böceği şikayetlerinde jel hamam böceği ilacı evdeki böceklerin ortadan kaldırılması için yeterli olmaktadır. Ayrıca sıvı hamam böceği ilacı sadece hamam böcekleri için değil pek çok böceğe uygulanır. Karınca, örümcek, kalorifer böceği, tespih böceği, gümüş böceği gibi böcekleri de öldüreceği için evde birden fazla böcek çeşidi olan kimseler sıvı ilaç yaptırabilir. Jel hamam böceği ilacı sadece kalorifer böceği, hamam böceği, kara böcek, gümüş böceği ve karınca çeşitleri üzerinde etkilidir.

Bu tür böcek ilaçları diğer böcekler üzerinde hiç bir etkisi olmadığı için bilinerek seçilmelidir. jel hamam böceği ilacı kısıtlı böcek türleri üzerinde etkili olup kokusuz hamam böceği ilacı jel hamam böceği ilaçlarına göre daha geniş kullanım alanı olan ilaçlar olarak dikkat çeker. Ancak ne jel ilaç, nede kokusuz hamam böceği ilaçları dirençli böcekler üzerinde istenen etkiyi göstermemektedir. Bu gibi durumlarda genel böcek ilaçlama tekniği olan dumanlı ve kokulu ilaçlama uygulaması tercih edilmelidir.

Daha çok kokulu böcek ilaçları kullanılarak yapılan bu yöntem tahta kurusu, akrep, pire, kertenkele, ağaç kurdu, kuş biti, toz karı gibi çok zor olan böceklerin yaşam alanlarından arındırılmasında oldukça etkilidir. İnsanların bilmesi gereken böcek türü ne kadar zor ölse bile yapılacak çok etkili bir ilaçlama ile böceklerin mekanlarından arındırılması mümkün olabilmektedir. Ancak böcek yumurtalarına haşere ilaçları etki etmediği için yumurtadan çıkan böceklerin tekrar yavru böcekler haline gelerek evi istila eder.

Böcek Yumurtalarını Etkileyen Haşere İlaçları

Pek çok ilaçlama firması 1. ilaçlamadan sonra 2-3 hafta sonra tekrar bir ilaçlama yaptırılmasını insanlara tavsiye etmektedir. Bu aslında doğru bir yaklaşım olup evdeki böcek yumurtalarının yok edilemediği durumlarda ikinci bir ilaçlama ile yumurtadan çıkan böceklerin kontrol altına alınması için gerekli bir yöntemdir. Astek böcek ilaçlama olarak pek çok böcek çeşidi üzerinde tek seferde tam hakimiyet sağlıyoruz. İnsanların çok daha uzun süreli bir kalıcılık istedikleri durumda ikinci bir ilaçlama yaptırmasından yanayız.

Evdeki böceklerden ve yumurtalardan çıkan böceklerin tam olarak ortadan kaldırılması için 2. ilaçlama yaptırması uzun süre böcekleri mekandan arındıracaktır. Ancak biz diğer firmalar gibi başlangıçta ikinci bir ilaçlama yaptırmanız gerekiyor diye bir tavsiyede bulunmuyoruz. Bunu insanların kendi tercihlerine bırakıyor gerekli gördükleri takdirde ikinci bir ilaçlama yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Kullandığımız böcek ilaçları için titizlikle seçim yaparak en kısa sürede en uzun çözümü alacak ilaçlar seçiyoruz.

Astek haşere ilaçlama ekibi gerek hamam böceği ilacı, pire ilacı ya da akrep ilaçları gibi böcekler için kullanılan böcek ilaçları konusunda daima en etkili ve en yüksek imha özelliğini sağlayan ilaçları tercih ediyoruz. Kullandığımız böcek ilacı ve böcek ilaçlama yöntemleri böceklerin türü, yoğunluğu ve mekanın özelliğine göre seçilmelidir. İnsanların yaşam alanlarındaki böcek şikayetlerini en kısa sürede ortadan kaldırmak için bilinçli ve profesyonel ilaçlama çözümleri üretiyoruz.

Unutmayın kullanılan böcek ilacı ne kadar etkili olursa olsun doğru yapılmadığı takdirde istenilen çözümü tam olarak almanız mümkün değildir. Özellikle dirençli yapıdaki haşerelerin ortadan kaldırılması için sprey ile ya da jel ilaçlama etkili olmaz. Bu tür böcekler için mutlaka ulv ilaçlama yöntemi tercih edilmeli ve mekanındaki böcekler çok etkili bir şekilde ilaçlanarak ortamdaki etkinliklerine son verilmelidir. Hamam böceği ilacı ve kalorifer böceği ilacı konusunda daima en iyi seçimleri yaparak insanların haşere sorunlarına kalıcı çözüm sağlıyoruz.

Hamam Böcekleri İlaç Sanayisinde Kullanılıyor

Daily Telegraph gazetesinin haberine göre özellikle Çin’in kuzey kesimindekiler, hamam böceklerini tüketiyor. Bu böceklerin çeşitli kozmetik ürünler ve ilaç yapımında kullanıldığı belirtilmektedir. Şandong eyaletinde önde gelen hamam böceği çiftliklerinin olduğu ve bu çiftliklerde özel olarak hamam böceği yetiştirildiği bilinmektedir Restoranlarda bu böceklerin tüketildiğini pek çok insan ilk duyduğu zaman ıyy demekten kendini alamasa bile hamam böceği kızarması meşhur olduğu ilginç bir gerçektir.

Kızartmada hamam böceğinin kabuğu sertleşiyor, içi ise yumuşak kaldığı için pek çok insan tarafından tercih ediliyormuş. Ancak hamam böceklerinin Çin’deki popülerliği, asıl tıbbi yararlarından kaynaklanıyor. Şandong Haşarat Derneği’nin başkanı, Profesör Liu Yuşeng, hamam böceklerinin her derde deva olduğunu, diğer ilaçlardan çok daha çabuk etkisini göstermeye başladığını özellikle belirtiyor.

Profesör Liu, toz haline dönüştürülmüş hamam böceğinden yapılan bir kremin, Çin’de yanıkları olan hastalarda, Kore’de de kozmetik alanında yüz maskesi için kullanıldığını söylüyor. Sişuan’da bir ilaç firması da geliştirdikleri şurubun mide ve bağırsak iltihabı, on iki parmak bağırsağı ülseri ve veremi iyileştirdiğini vaat ediyormuş. Böcek yumurtası en zor kontrol edilen haşere hamam böcekleridir. Hamam böceği ilaçlama için bizden destek alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir