0 542 799 13 13

Ev İlaçlama Hizmetleri

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Ev İlaçlama Hizmetleri daha sağlıklı mekanlar için sıkça yaptırılan bir böcek ilaçlama türüdür. Doğamız gereği hiç birimiz evimizdeki rahat ve huzurlu ortamımızı haşere ya da böceklerle paylaşmaya razı olmayız. Ancak ne kadar kaçınsak da haşereler çok farklı şekillerde evimize girmeyi başarırlar. Ev ilaçlama hizmetleri almaya karar verdiğiniz an hangi firma ile çalışacağınıza çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki ilaçlama esnasında haşerelere karşı kimyasal içerikli maddeler kullanılmaktadır.

Her haşere ya da böcek farklı bir vücut anatomisine sahiptir. Kullanılacak olan kimyasallar tespit edilir iken önemle uyulması gereken önemli kriterler bulunmaktadır. Kullanılacak olan kimyasal haşerenin yapısına uygun mu? Tortu ve kalıntı bırakıyor mu?, kansorejen madde taşıyor mu?, Kapalı alan ilaçlamasına uygun mu? WHO standartlarını taşıyor mu ? Çünkü hatalı ya da kansorejen kimyasallar kullanılarak yapılan ilaçlamalar neticesinde aile bireylerimiz büyük risklerle karşı karşıya kalacaklardır.

Profesyonel Ev İlaçlama Hizmetleri

Aynı zaman da bu ilaçların bırakmış oldukları kalıntılar varlığını uzun süre devam ettirdikleri için verecekleri zararın boyutu da buna bağlı olarak ciddi risk içermektedir. Haşerelerin çok hızlı ürediklerini göz önüne aldığımızda, zararlıları gördüğümüz anda ya da öncesinde ilaçlama yaptırmak sorundan kalıcı olarak kurtulma zamanımızı oldukça kısaltacaktır. Haşere yoğunlu arttıkça mücadele etmek de o kadar zorlaşacaktır. Evimiz de gördüğümüz bir tane haşerenin çok kısa zaman içerisinde hızla üreyerek binlerce haşerenin habercisi olduğunu unutmayınız.

Düzenli olarak periyodik aralıklarla ev ilaçlama yaptırmamız haşereler aracılığı ile yayılan birçok bulaşıcı hastalıktan korunmayı sağlayacaktır. Eğer haşerelerin gezindikleri alanları dikkate alacak olursak sağlığımız açısından taşıdıkları büyük riskleri de önceden görme şansına sahip oluruz. Bireysel olarak sprey ilaçlar kullanarak ilaçlama yaparak özellikle hamam böceği ve kalorifer böceği gibi kapsüller bırakarak üreyen haşerelerden kurtulma şansımız bulunmamaktadır. Ayrıca yanlış ve ucuz ilaçlar böceklere direnç kazandırır.

Amatör İlaçlama Yapmanın Zararları

Aksine sprey ve hazır içerikli ilaçlarla yapılan uygulamalar neticesinde haşereler ilaca karşı bağışıklık kazandıkları gözlemlenmektedir. Daha önemli bir risk durumu ise korsan diye tabir edilen ilaçlama firmalarının kullanmış oldukları ilaçlar maalesef kansorejen etkiye sahip olma riski taşır. Ayrıca ortamda tortu bırakmaları sebebi ile bıraktıkları hasar uzun süre etkisini sürdürmektedir. Hiç istenilmese de bu ilaçlarla yapılan uygulamalar ölümle bile sonuçlanabilmektedir.

Ev İlaçlama Hizmetleri alacağınız firmayı iyi araştırmalı mutlaka profesyonel ilaçlama firmaları ile çalışmaya özen göstermelisiniz. İşinde uzman ilaçlama servisleri elbette her türlü böcek ve haşere mücadelesinde en iyi çözümü sağlar. Evlerimizde beslediğimiz evcil hayvanlar, ve gözümüzden sakındığımız çocuklar bilinçsiz ilaçlama ile ciddi sorunlara maruz kalabilir. Evde ilaçlama yaptırmadan önce tüm detaylar öğrenilmeli, en iyi şekilde daire ve evlerde ilaçlama uygulaması yapılmalıdır. En İyi Böcek İlaçlama Şirketleri yazımızı okumalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir