0 542 799 13 13

Ev İlaçlama İstanbul

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Evi İlaçlamaya Hazırlama konusu Ev İlaçlama İstanbul ekipleri tarafından müşteriye detaylı bir biçimde aktarılmalıdır. Zira böcek ilaçlama hazırlığı en az yapılacak ev ilaçlama kadar önemlidir. Çünkü bazı böcekler çok zor öldüğü için kapsamlı bir ilaçlama servisi gerekir. Bunun içinde evin bazı bölgelerinde gerekli tedbirleri almak önemlidir. Örneğin tahta kuruları ile mücadele oldukça zor ve zahmetlidir. Dip bölgelere ve koltuk, yatak, yorgan aralarına kadar girip yumurtladıkları için buralara böcek ilacı kolayca işlemez.

Profesyonel ilaçlama firmaları her ayrıntıya önem vererek böceklerin yok edilmesi için ince eleyip sık dokumakla mükelleftir. Gelişigüzel hizmet başarılı olmaz. Parke kenarları ve koltuk arkalarına ilaç işlemesi için koltukların öne çekilmesi, minderlerinde fermuar varsa açılarak içinin çıkarılması oldukça yararlı olur. Yatak bazasının yan çevrilmesi ve baza başlığının arka kısmı ile vidalı olan yerleri ilaçlanacak şekilde hazırlanmalıdır.

Yorganlardaki nevresimlerin arasına pire ve tahta kurusu gibi böcekler yorgan içine nevresim arasına girerek buralara yumurta bırakır ve gizlenirler. Yatak böcekleri insan kanı emmek için yatak bölgesine yakın yaşamayı sever. Bu nedenle buralara özel önem verilmelidir. Halılar toplanmalı, dolaplar mümkünse duvardan öne doğru çekilmelidir. Parke kenarlarındaki çıtalar sökülerek buralara daha kolay böcek ilacı işlemesi sağlanmalıdır.

İlaçlamadan Önce Neler Yapılmalı?

Aileniz ve çocuklarınız ile birlikte hoşça vakit geçirdiğiniz huzur ortamı olan evlerimizde istemediğimiz canlılarla istemesek te birlikte yaşamak zorunda kalabiliyoruz. İnsan sağlığına zarar veren haşere türlerini yürüyen haşereler, uçan haşereler ve kemirgen fareler olarak sıralayabiliriz. Pire karınca, hamam böceği, halı böceği, kalorifer böceği, tahtakurusu, meyve sineği, karasinek, sivrisinek, güve, gümüş böceği toz akarı gibi canlılarla, fare kemirgenleri nedeni ile ev ilaçlama yaptırmak zorunda kalınabilir.

Şimdi ev ilaçlama servisi almadan önce evinizde haşerelere karşı alabileceğiniz önlemleri kısaca sıralayalım Öncelikle hangi böcek türü ile sorun yaşadığınızı anlamak zorundasınız. Haşerelerden kurtulmak için kullanılan ilaçlama yöntemleri benzer olsa bile her haşere için farklı ilaçlama yöntemi uygulamak gerekir. Sorun yaşadığınız haşerenin türünü ilaçlama servisine belirtmek için görüntüsünü aklınızda tutmalı, fotoğrafını çekip internet ortamında araştırma yapmalısınız.

Böceğin cinsini saptamak, doğru önlem ve ilaçlama türünü yaptırmak açısından hayli önemlidir. Evin içinde uçarak sinirlerinizi bozan sinek, meyve sineği gibi canlılar hayli zararlı ve can sıkıcıdır. Açıkta duran meyveler ve gıda artıkları karınca istilası ile karşı karşıya kalmanıza sebep olabilir. bu nedenle açıkta gıda maddesi kalmamalı ve ev güzelce muntazam olarak temizlenmelidir. Evinizi kuru tutmak böcekler için uygun koşulların ortadan kaldırılmasını sağlamak böcekleri yavaşlatır.

Böcekleri Eve Çeken Sebepler Ve Önlem

Haşere çeşitleri ve kemirgenler nemli ortamlarda yaşamayı kuru ortamlara oranla çok daha fazla severler. Çünkü hayatta kalabilmeleri ve üreyip varlıklarını devam ettire bilmeleri için suya ihtiyaçları vardır. Susadıkları zamanlarda gıda ihtiyacından bile öne su ihtiyacı çıkmaktadır. Bizler gibi susuzluğunu gidermek için buldukları her su birikintisi onlar için yaşam kaynağı olarak çok değerlidir. Bu nedenle su sızdıran yerleri böceklerin uğrak yeri olmaması adına tamir etmelisiniz.

 • Tezgâh üstlerini ve zeminleri sürekli kuru tutmalısınız.
 • Çiçeklerinizin altındaki saksı tepsilerini sulu bir şekilde kesinlikle bırakmamalısınız.
 • Evcil hayvanınızın suyunu gece dışarıda bırakmamalısınız.
 • Böcekler gündüzleri ortadan kaybolup geceleri yiyecek ve su aramaya çıkarlar.
 • Yere düşen kırıntıları elektrikli süpürge ile süpürün.
 • Yiyecekleri üzerleri açık bir şekilde bırakmayın.
 • Gıda ürünlerini kapalı kutularda veya kavanozlarda saklayın.
 • Bakliyatları ve pirinci serin yerde muhafaza edemiyorsanız buzdolabında saklayın.
 • Bulaşıkları bekletmeden günlük olarak yıkayın.
 • Çöpü sık sık değiştirin ve ağzı kapalı çöp kutularında bulundurun.
 • Yere yiyecek dökülmemiş olsa dahi özellikle mutfağı ve banyoyu sabunlu su ile günlük olarak silin.
 • Kıyafetlerinizi katlayarak gardırobunuza kaldırın ve dolapların içini havalandırın.
 • Evdeki gazete, dergi, karton kutu, kâğıt tomarı birikintilerini ortadan kaldırın.

İstanbul Ev İlaçlama Hizmetlerimiz

Ev İlaçlama İstanbul bölgesinde oldukça fazla talep gören bir halk sağlığı hizmetidir. İstanbul böcek ilaçlama ekipleri il genelinde gerek açık alanlarda, gerek kapalı mekanlarda insan sağlığını tehdit eden böceklerin imhası için değişik ilaçlama yöntemleri ve haşere ilaçları kullanarak ilaçlama servisi sunar. Atlas Türk ilaçlama firması olarak, böcek ilaçlama İstanbul faaliyetlerimiz tüm içle ve semtlerde verilmekte olup, ruhsatlı böcek ilaçları kullanarak ilaçlama yapmaktayız.

İlaçlama İstanbul için oldukça zorunlu bir hizmet olduğu için mekanları kuşatan zararlı böceklerin ortadan kaldırılmasında profesyonel ilaçlama firmaları ile hizmet vermek şarttır. Ev ilaçlama, apartman ilaçlama, daire ilaçlama, işyeri ilaçlama, otel ilaçlama, şantiye ilaçlama, fabrika ilaçlama, villa ilaçlama, site ilaçlama, lokanta ilaçlama, bahçe ilaçlama ve daha pek çok alanda Ev İlaçlama İstanbul Servisleri hizmet vermektedir.

Bahçe Ve Açık Alanda Haşere Mücadelesi

Yeşil alanların apartman ve siteler ile birlikte olduğu bölgelerde yürüyen ve uçan haşereler insanlara en fazla sorun oluşturan özelliğe sahiptir. Bu alanlarda yaz dönemlerinde karınca, akrep, kene, çıyan, kulağa kaçan, kertenkele, güve, sinek, hamam böceği, kalorifer böceği, kuş biti ve daha pek çok haşere ve kemirgenler insan sağlığını tehdit ettikleri gibi, maddi kayıplara da yol açmaktadır. İlaçlama şirketleri yaşam alanlarında böcek şikayetlerini ortadan kaldırmak için çeşitli yöntem ve böcek ilaçları ile halk sağlığı hizmeti vermektedir.

İlaçlama İstanbul genelinde yaz aylarında çok fazla yapılan bir özelliğe sahiptir. Pire ilaçlama, akrep ilaçlama, kertenkele ilaçlama, arı ilaçlama, nem böceği ilaçlama ve daha pek çok böcek ilaçlama çeşitleri apartman ve evlerde sıkça talep edilen haşere ilaçlama şekillerindendir. İstanbul haşere ilaçlama servislerimiz kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama jel ilaçlama ve fare ilaçlama yöntemleri sizlerin şikayetlerine çözüm sunmaktadır.

Böcek İlaçlama İstanbul Bölgeleri

Avrupa yakası böcek ilaçlama alanları ile Anadolu yakası böcek ilaçlama bölgeleri başta konutlar için olmakla birlikte her alanda böcek ilaçlama servisi verilen mekanlardan oluşmaktadır. Silivri,den sarıyere Tuzla,dan, şileye kadar tüm ilçelere böcek ilaçlama servisi veren ekibimiz insan sağlığını tehdit eden tüm haşerelerin yaşam alanlarından arındırılması için en etkili ilaçlama yöntemleri ile ilaçlama yapmaktadır.

İnsanları ciddi oranda tehdit eden, eşek arısı, kene, tahta kurusu, çıyan, akrep, beyaz nem böceği gibi zararlıların yok edilmesi için etkili haşere ilaçlarının kullanılması şarttır. Ev İlaçlama İstanbul Firmaları değişik yöntem ve ilaçlama fiyatları ile insanların haşere şikayetlerine ilaçlama servisi vermektedir. Atlas böcek ilaçlama ekipleri her iki yakada böcek ilaçlama servisi vererek insanlara bulaşıcı hastalık başta olmak üzere böcek sokmasına kadar çeşitli risklere yol açan kemirgen ve haşerelere karşı kalıcı çözümler sunmaktadır.

İstanbul Ev İlaçlama Ücretleri

Ev İlaçlama İstanbul Fiyatları firmaların kendi bünyesinde belirledikleri şartlara göre değişkenlik gösterir. Ucuz böcek ilaçlama fiyatları ile ilaçlama servisi veren firma ve ekiplerden ilaçlama desteği alırken dikkatli olmak olası sorunlara maruz kalmamanız için büyük öneme sahiptir. İstanbul böcek ilaçlama taleplerinizde kokulu, kokusuz ve jel böcek ilaçlama yöntemlerini yaşadığınız haşere türüne göre kullanarak sizleri böceklerden uzak tutuyoruz.

Zamanında müdahale edilmeyen küçük haşere şikayetleri çok kısa zaman içinde çok ciddi sorunlara yol açmaktadır. Hamam böcekleri, fare türleri, pireler, tahta kurusu gibi zararlılar insanlara ciddi sağlık sorunları oluşturma potansiyeli taşıyan özellikte olduğu için ilk görüldükleri anda ilaçlama şarttır. Ancak insanlar genelde çok geç kaldığı için ya imha etmek zorlaşmakta, yada neden oldukları zararlar insanlara maddi kayıplar yaşatmaktadır. Atlas Türk ilaçlama tüm böcek sorunlarınız da size ilaçlama desteği sunmaktadır. Bahçe İlaçlama yada Apartman ilaçlama gibi uygulamalar tüm bina sakinlerini ilgilendirir. Toplu karar almak şarttır.

İstanbul ilaçlama firması olarak açık ve kapalı her alanda haşere kontrol hizmetleri vermekteyiz. İlaçlama yaptırmadan önce kısa bir ön araştırma işinizi oldukça kolaylaştırır. Firmamızın internet sayfasında arama kutucuğuna istediğiniz bilgiyi anahtar kelime olarak yazarsanız o konu ile alakalı yazımıza kolayca erişebilirsiniz. Ev ilaçlama yöntemleri haşere yoğunluğu ile böcek türevine göre değişkenlik gösterir. Müşterilerin en fazla merak ettiği konulardan biri ulv ilaçlama şeklidir. Önceleri şarjlı sırt pompaları yokken bu uygulama sıkça talep edilirdi ancak yeni nesil ilaçlama aparatları ile evin genelinde temizlik yapmadan da çözüm almanız son derece kolaydır. Sadece bir hafta 10 gün kadar beklemek gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir