0 542 799 13 13

Profesyonel Ev İlaçlaması

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Ev İlaçlaması daha çok yaz dönemlerinde artış gösteren bir hizmettir. Ev İlaçlama Yöntemleri böcek çeşitlerinin durumu, yoğunluğu ve direnç yapılarına göre farklı böcek ilaçları ve yöntemle yapılmaktadır. Açık alanlardan binaların içine giren böcekler zamanla daire ve evleri istila eder. Ev İlaçlama Servisi daha ilk aşamada alınmadığı zaman böcekler evi istila eder ve çok daha zor kontrol altına alınır. Apartmanlar ile müstakil evler böceklere karşı ilaçlama konusunda daha farklı sonuç verir.

İlaçlama gerek çalışanların sağlığını korumak, gerek evlerdeki insanları böceklerin zararlarına karşı güvene almak için, fare ve böceklere karşı yaptırılır. Ev Ve İşyeri İlaçlama Firmaları daha çok fare, pire, akrep, hamam böceği, kene, karınca gibi haşerelerin yok edilmesi için uygulanır. Değişik içerikte böcek ilaçları kullanarak işletmenin özelliğine göre kokusuz, jel ve kokulu ilaçlama hizmetleri veren ekiplerdir. evler ile işletmelerin böcek yoğunluğu konuma göre değişiklik göstermektedir. özellikle gıda işletmeleri daha sorunludur.

Toplu Yaşam Alanında İlaçlama Hizmeti

Apartman İlaçlama yoğun insan nüfusunun yaşadığı mekanlar olarak dikkat ister. Apartman Böcek İlaçlama uygulamaları daha çok bina bahçesi, otopark, sığınak, çatı ve binanın diğer ortak kulanım alanları ile dairelerde yapılır. Toplu Apartman İlaçlama Servisi almak aslında bireysel daire ilaçlamaya oranla çok daha ekonomik ve haşerelerin imhası için çok daha etkili sonuç vermektedir. Böcek İlaçlama genel olarak kemirgen ve haşerelerin yaşam alanlarından arındırılması için yapılır.

Zararlı böcek ve haşere türlerinin zararlarını ortadan kaldırmak için farklı İlaçlama Yöntemleri ve değişik içerikte böcek ilaçları kullanılmaktadır. Yürüyen haşereler yada uçan haşereler zaman, zaman insanlar için çeşitli sağlık sorunlarına neden olabildiği gibi çeşitli gıda zehirlenmelerine de zemin hazırlar. Böcek İlaçlama yöntem olarak sıvı ve katı içerikte birden fazla böcek yada kemirgen çeşidine göre farklı özelliklerde haşere ilaçları kullanılarak yapılır. Burada böcek yoğunluğu belirleyici olur.

Bilinçli Ev İlaçlama Şarttır

Bu bakımdan İlaçlama bir bölgenin, bir yada birden fazla haşere türüne karşı en etkili ilaçlama teknikleri kullanılarak insan sağlığına zararsız ilaçlar yardımı ile konut ve açık alanların dezenfekte, arındırma ve önleyici çözüm şeklidir.

  • İlaçlama servisini üç ana hattı ile incelemekte fayda vardır. Fare ve kemirgenler ile mücadele için sıvı böcek ilaçları kullanılmaz. Özel fare Zehirleri ve fare istasyonu ile kemirgen çeşitlerine karşı mücadele verilir.
  • Uçkun haşere mücadelesi daha çok sinekler ve kanatlı uçan böceklere karşı yapılmaktadır. Sıcak termal sisleme, ulv ilaçlama, ve gazlama yöntem olarak bilinen fumigasyon şekli bu tür uygulamalarda en kapsamlı türlerdir.
  • Yürüyen haşereler ile mücadele için ise, spreyli ilaçlama başta olmak üzere jel ilaçlama, sisleme ilaçlama kokusuz ve kokulu ilaçlama şekilleri yapılabilir. Bunda böcek türü ve yoğunluğu belirleyici olmaktadır.

Ev İlaçlamasında Deneyimin Önemi

Ev İlaçlaması Nedir Nasıl Yapılır? sorusunun birden farklı yanıtı vardır. Kısaca belirtmek gerekirse her türlü zararlı haşere ile mücadele için başta kokusuz ilaçlama şekli, kokulu ve jel böcek ilaçlama yöntemi, fare mücadelesi işlemidir. Konutların etrafı ve yeşil alanlarda görülen böceklerin yaşam alanlarına sızmasını önlemek için önleyici ilaçlama çalışmaları şeklinde uygulanabilir. Böcekler pek çok çeşidi ile insanların yaşam alanlarına girdikleri zaman çok çeşitli sorunlara sebep olurlar.

Ayrıca fabrika ve depolarda fare çeşitleri çok ciddi maddi zararlara sebep olmaktadır. Açık alanlar ile kapalı mekanlarda yapılan ilaçlama şekilleri değişkenlik gösterip, kullanılan haşere ilaçları da birbirinden farklı olabilir. Ev İlaçlaması konusunda seçilecek ilaçlama servisleri deneyimli ve profesyonel olmak zorundadır. Ucuz ilaçlar ve basit usuller ile evlerde böcek ilaçlaması çözüm için yeterli olmamaktadır. Atlas Türk Böcek İlaçlama daima en iyi ilaçlama hizmetini vermek için ilaçlama hizmeti verir. İstanbul Ev ilaçlama ekiplerimiz daima en etkili ilaç ve yöntemleri kullanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir