0 542 799 13 13

Fabrika İlaçlama

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Bir ülkenin en stratejik işletmeleri olan fabrikalar oldukça önemlidir. Fabrika İlaçlama bu yönü ile çok daha önemli bir konumda yer alır. Çok sayıda çalışan olması kadar oldukça değerli makine ve techizatların bulunduğu fabrikalarda profesyonel mücadele şarttır. Gelişi güzel ilaçlama sonucu kalıcı zararların yaşanması ortaya çıkabilir. Ayrıca üretilen ürünlerin deforme olması ile bu sorun ciddi zarar yol açar.

Fabrika ilaçlama servisi uzman ekipler tarafından bilinçli bir biçimde yapılması gerekir. Buralarda eğitimli elemanlar ve en iyi böcek ilaçları kullanılarak çok titiz davranılmalıdır. Amatör ilaçlama yapanların verdiği hizmetler her zaman ciddi maddi kayıplara ve boşa zaman kaybına neden olmaktadır. Fabrika ilaçlama nasıl yapılır? hangi böcek ilaçlama yöntemleri kullanılır? çok iyi bilinerek fabrika ve sanayi bölgelerinde ilaçlama yapılması gerekir.

İş yeri ilaçlaması sağlıklı, hijyenik mekanların mümkün olmasında önde gelen hizmetlerdir. Çalışanların sağlığını korumak ve özellikle gıda üretimi yapan işletmelerde periyodik böcek ilaçlama toplum sağlığını güvenceye almak adına gereklidir. Fabrikalarda, tekstil atölyelerinde, depo ve gıda fabrikalarında her çeşit böcek ve kemirgen kolayca üremektedir. Büyük ölçekli işletmelerde böcek ve haşerelerin kolayca yuvalanıp üremesine olanak veren alanlar mevcuttur.

Periyodik ilaçlama ile hem fabrikada ilaçlama yaptırmak daha kalıcı çözüm sunar, hem de iş kaybı ve kemirgenlerin zararlarını önler. Böcek, haşere ve fare türleri insanların sağlığı kadar işletme ve ürünlerin ciddi zarar görmesine sebep olur. Fabrika benzeri üretim tesislerinde akrep, pire, hamam böceği, fare, kalorifer böceği, hamam böcekler dönem, dönem ortaya çıkarak ciddi olumsuzluklar yaşanmasına yol açarlar.

Fabrika İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Fabrika İlaçlama Firmaları ana üretim tesisleri olan bu işletmelerin böcekler ve kemirgenler tarafından olumsuz etkilere maruz kalmaması için profesyonel hizmet veren donanımlı ilaçlama şirketleridir. Gerek büyük ölçekli olmaları, gerek çalışan sayısının fazla olması bakımından hastalık ve virüslerin yayılma hızı diğer ortamlara oranla daha fazladır. Bu nedenle fabrika İlaçlama şarttır.

Gerek elektronik aksamların korunması, gerek çalışanların sağlığının korunması için kemirgen ilaçlama oldukça büyük önem taşımaktadır. Fare ve iri yapılı böcekler geceleri alarm sisteminin hareket algılama özelliği neticesinde sürekli aktif hale gelmesine hem de plastik boru, kablo, elektronik aksamlarda kemirilmeye bağlı zararlara sebep olurlar. İş yerlerinin güvenliği için profesyonel ilaçlama firmaları ile çalışılması hem üretim kaybı yaşanmasını önler.

Fabrika İlaçlama Servisleri kokusuz, jel, sisleme ve fare ilaçlama yöntemlerini kullanarak işletmenin fiziki yapısına göre en etkili ilaçlama yöntemlerini uygulamaktadır. Kullanılacak yöntem ve ilaç seçimleri hem çalışmaları aksatmayacak şekilde hemde zararlıların imhasını sağlayacak özellikte olmalıdır. Hassas ürün imalatı yapılan işletmelerde sisleme yöntem sıkça uygulanır. Böceklerin kalıcı olarak yok edilmesi için hassas bir ilaçlama desteği almak en önemli etkenlerdendir.

Fabrika İlaçlama yapılmadan önce gerekli tedbirlerin alınması, ilaçlama türüne göre belirlenir. İlaçlama firması tarafından sorunun yerinde tespiti yapılarak, hangi yöntem daha kalıcı çözüm sunacak ise o yönde hızlı ve kalıcı çözümler uygulanması gerekir. Kumaş fabrikaları, metal fabrikaları, et üretim tesisleri ve gıda işletmeleri gibi çok değişik alanda haşere ilaçlama hizmeti veren Atlas Türk ilaçlama firması sağlıklı, profesyonel çözümler sunmaktadır.

Fabrika İlaçlama Neden Önemlidir?

Fabrikada böcek ilaçlaması, gerek çalışanlarınızın iş verimliliğini, gerekse  sağlıklı bir ortamda verimli iş yapmalarını kolaylaştırır. Ürünlerinizin güvenliği ve kullanacak olan tüketicilerin sağlıkları için düzenli ilaçlama desteği alınmalıdır. Fabrika ilaçlama yaptırmanız, hem marka güvenirliği açısından hemde olası istenmeyen durumlara maruz kalmamanız için oldukça önemlidir. İstenmeyen fare ve böcek sorunları sizi maddi kayıplara uğratabilir.

Tüm haşere ve fare sorunlarınız için Fabrika İlaçlama uygulamalarımız arasında işletmenize en uygun olanı seçmeniz oldukça kolaydır. Genel böcek şikayetlerinde farklı bir ilaçlama yapılırken belirli haşerelere daha kısmi çözüm verilir. Örneğin fareler ile mücadele için istasyonlu fabrikada fare ilaçlama hizmeti alınır. Hamam böceği ve karınca şikayetlerinde jel ilaçlama çok daha pratik ve sağlıklı çözümler sunar.

Kokusuz ilaçlama yöntemi ve spreyli uygulama daha fazla böcek türü için tercih edilebilir. Ancak yaz dönemlerinde pire sorunları bazen işletmelerin kabusu haline gelebilir. Bu gibi durumlarda hafta sonları ve fabrikada mesai bitiminde pire ilaçlaması yapmak gerekir. İlaçlama yöntemleri böceklerin türü ve yoğunluğuna göre belirlenir. Fabrika İlaçlama Servisleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için ilaçlama ekibimizden yardım alabilirsiniz.

İşletme ve tesisleriniz de etkili bir böcek ilaçlama yaptırmak için bizimle iletişime geçerek etkili ve kalıcı ilaçlama çözümlerine ulaşabilirsiniz. İstanbul ilaçlama fiyatları için pek çok ilaçlama firması değişik ilaçlama ücreti belirler. Bunda firmaların kullandıkları ilaç ve yöntemler belirleyici olmaktadır. Fabrika ilaçlama firmaları arasında yüksek haşere kontrolü sağlayan ilaçlama ekibimizden ilaçlama desteği alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir