0 542 799 13 13

Fare İlaçlama Hizmetleri

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Fare ilaçlama Hizmetleri farelerin ilaçlama ile yok edilerek insan sağlığının korunması ve maddi kayıpların önüne geçilmesi için fare ilaçlama şarttır. İlaçlama bakımından böcek ilaçları ile oldukça farklı bir özelliği olan fare ilaçları genel olarak katı şekilde farelerin kemirme iç güdüsüne uyumlu olarak üretilmiştir. Fare ilaçlama nasıl yapılır? evde fare ilaçlama yaptırmak için hangi ilaçlama firmaları ile çalışılmalı insanların dikkat etmesi gereken konular olup profesyonel fare ilaçlama servisleri ile çalışılmalıdır.

Fare mücadelesi amatör olarak başarılı olmayacağı için mutlaka deneyimli fare ilaçlama firmaları ile çalışmak gerekir. Fareler kemirici hayvanlar olduğu için ev ve iş yerlerinde ciddi zararlara yol açarlar. Evde mutfak ve banyolarda plastik kısımları kemirip eşyalara zarar verir. Fabrika ve gıda depolarında ürünleri yemek için ambalajlarını tahrip ederek ürünlere zarar verirler.

Fare çeşitleri en fazla depolar, çatı arası, market, tahıl depoları gibi yerlerde insanların tükettiği ve kullandığı eşyaların zarar görmesine ve sağlıklarının bozulmasına sebep olurlar. Apartman ve bina içleri dahil olmak üzere evlerin içinde eşya içleri ve dolap aralarında saklanan fareler tenha alanlarda yaşar. İnsanların tükettikleri gıdalara ortak olarak hem kuru gıda ve paketlerini kemirip zarar verir hemde insan sağlığına ciddi tehdit oluştururlar.

Fareler zeminde, duvarlarda ve temellerde son derece küçük kovuklar açarak buralarda yuvalanıp üremeye başlarlar. Eve fare girmesi önlenmek zorunda olan bir durum olmasına karşın pek çok insan fareler ile mücadele konusunda ya bilinçsiz yada bu zararlı hayvanların en küçük açıklıklardan bile gireceğini tahmin edemezler. Evin içine fare türleri girdikten sonra, bu zararlılardan kurtulmak son derece sıkıntılı bir hale gelebilir. Fare İlaçlama Hizmetleri uzman ekiplerin işidir.

Fareler Nereden Gelir?

Dış alanlardan, binalara girmemesi, problem yokken fare girişlerine karşı yeterli tedbirlerinin alınması, fare ile mücadele edilecek alanın doğru tespiti önemlidir. Fare yem istasyonlarının uygun bölgelere ve yeterli aralıkta yerleştirilmesi, fare yoğunluğu durumuna göre belirlenecek bir periyoda göre düzenli olarak uygulanması gerekir. Fare istasyonu içindeki yemlerin kontrol edilmesi etkili bir fare ilaçlama için son derece önemlidir. Fareler sosyal canlılardır ve aralarında büyük bir hiyerarşi vardır.

Kullanılan fare zehirlerinin ani etkili olmaması diğer farelerinde kapsamlı olarak kontrolü açısından şarttır. Fare İlaçlama Hizmetlerinin uyguladığı bir yem ve istasyon içine bırakılan fare zehri uygulaması ani etkili hemen öldüren bir yem değildir. Bu ise ölen farenin cesedini diğer fareler koklayıp vücudunu, ağzını kontrol ederek o farenin en son hangi gıdayı yediğini anlayacak ve bir daha o gıdaya kesinlikle yaklaşmayacaktır. Astek ilaçlama olarak fare ilaçlama servisi için fare ilaçları kullanıyoruz. Fare İlaçlama Teknikleri hakkında neler biliyorsunuz?.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir