0 542 799 13 13

Gümüş Böcekleri Nereden Gelir

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Gümüş böceği neden olur? evdeki Gümüş Böcekleri Nereden Gelir? aslında bu böcekler nemli alanların müdavimi türlerdir. Gümüş böceği ilaçlama ve rutubet böceklerine karşı ilaçlama firmaları ile görüşerek profesyonel destek almak çok önemlidir. Nem böceği ve rutubet böceği olarak bilinen gümüş böcekleri ile yine aynı şartlarda oluşan beyaz toz böcekleri rutubetli ve havasız ortamları çok severler. Rutubet böcekleri içinde gümüş böceğinden kurtulmak beyaz nem böceklerine oranla çok daha kolay ve tek ilaçlama ile mümkündür.

Ancak minik beyaz haşereler olarak bilinen toz akarı çeşitleri ile mücadele çok daha zordur. Gümüş Böcekleri Nereden Gelir? ev içlerinde görülen ve kahverengi ile gri renkleri olduğu gibi ara sıra siyah renklerine de rastlanan gümüş böcekleri yapı olarak uzun ve diğer rutubet böceklerine göre oldukça iri yapılıdır. Ancak tespih böceği, gümüş böceğinden daha büyük olabilir. Tespih böceği, gümüş böceği, mite, toz akarı, ve toz böcekleri nemden kaynaklanır.

Gümüş böceklerinin ana yaşam bölgesi daire içlerine oranla binaların çatı arası, havalandırma kısımları ve binaların zemin katlarıdır. Ayrıca dış ortamlar ve toprak yüzeyler bu böceklerin ana yaşam merkezleri arasındadır. Gümüş Böcekleri Nereden Gelir? ve ev içlerine nasıl girer? bu tür nem ve rutubet böcekleri küçük yapılı olduğu için vücutları çok esnek bir yapıya sahip olduğu için en küçük aralıklardan bile kolayca geçerek evlerimize kolayca gelirler.

Gümüş böceklerinin asıl giriş alanları kapı altları, açık bırakılan pencere ve havalandırmalar, kalorifer peteklerine gelen boru girişleri, su giderleridir. Buna karşın dışarıdan alınan çeşitli eşyaların arasına gizlenip bu tür yollar ile evlere rahat bir şekilde yerleşirler. Sıcak ortamlar ve nemli kısımlar tüm rutubet böceklerine çekici gelir. Nem böcekleri olarak bilinen böcek çeşitleri ile mücadele böceğin direnci ve yapısı göz önüne alınarak uygun haşere ilaçları ve ilaçlama yöntemleri ile yapılmak durumundadır.

Gümüş Böceği Neden Olur Binalara Nereden Gelir?

Pek çok insanın bildiği gibi çok yüksek binalarda en üst katlardaki dairelerde bile gümüş böceği ve diğer rutubet böcekleri sorun oluşturur. Bizi arayıp Gümüş Böcekleri Nereden Gelir? diye insanların merak etmesi alt katlarda olmasını normal görüp çok yüksek bölgelerde karşılaşmalarından kaynaklanır. Ancak çoğu kimse böylesine yüksek yapılara çıktıklarını ve çatılarında yada teraslarında gümüş böceği sorunu yaşanmasının normal olacağını akıllarına getirmezler.

En yüksek binaların tepesinde bile nasıl yaşadıklarını pek anlayamayıp nereden geldikler hakkında ciddi şaşkınlık yaşayan insanların böceklerin iyi birer tırmanıcı olduklarını unutmaması gerekir. İş yerlerinde bu böcek türleri ofis ve arşiv olarak kullanılan alanlarda kitap yada dosyaların arasına gizlenerek, kitap ve evrakları kemirip tahrip edilmesine sebep olurlar. Önemli evraklar için geri dönülmez zararların ortaya çıkmasına yol açarlar. Astek gümüş böceği ilaçlama firması nem ve rutubet böceklerine karşı profesyonel uygulama yapmaktadır.

Gümüş böceği giriş alanlarının belirlenerek zayıf noktaların çimento ve silikonla kapatılması gerekir. Gümüş böceği görülen kısımların etkili gümüş böceği ilaçları ile ilaçlanması kokusuz, kokulu ve jel gümüş böceği ilaçlama şekilleri ile yapılabilir. Ev ile iş yerlerinde sorun oluşturan gümüş böceklerinin ve diğer rutubet böceklerinin ortadan kaldırılması için bilinçli gümüş böceği ilaçlama hizmeti şarttır. Gümüş Böcekleri Nereden Gelir? evdeki gümüş böceklerinden nasıl kurtulunur? diye çözüm arayışı içinde olan sağlıklı ortamlarda huzur içinde yaşaması için ilaçlama yapıyoruz.

Periyodik gümüş böceği ilaçlama konutlarda pek istenmemesine karşın, beyaz nem böceği ve toz akarlarına karşı çok fazla yapılmaktadır. Gümüş böceği ilaçlaması yapan ilaçlama firmaları bu böceklerin çokta zor kontrol altın alınan bir böcek çeşidi olmadığını bilir. Böcek ilaçlama uygulamaları içinde rutubet haşereleri arasında beyaz nem ve toz böcekleri ile mayt ve toz akarları en zor ölen böceklerdir. Evde Kertenkele Nasıl Ürer Biliyor musunuz?.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir