0 542 799 13 13

Gümüş ve Nem Böceği İlacı

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Gümüş Ve Nem Böceği İlacı nem ve rutubet böceği olarak bilinen bu böceklerin yok edilmesi için kokulu yada kokusuz içerikte ilaçlardan kullanılabilir. Gümüş böceği ilaçlama yaptırmak için firmaların hangi yöntemleri kullandığı ve nasıl bir gümüş böceği ilacı kullandıkları detaylı bir şekilde sorgulanmaktadır. En İyi Gümüş Böceği İlaçları kokusuz ilaçlardan sıvı gümüş böceği ilacıdır. Hem kokusuz olması hemde evde rahat bir şekilde bu böcekleri imha etmesi daima bir adı önde olmasına sebep olur.

Kokusuz sıvı ilaçlar kokulu ilaca oranla daha güvenli ve kullanımı kolaydır. Ancak yoğun gümüş böceği şikayetleri için çok daha etkili bir ilaçlama şekli ve çok daha ani öldürücü gümüş böceği ilaçları seçmek şarttır. Kokulu Gümüş Böceği İlacı daha etkili olmasına karşın spreyli yöntem yapılırken evden çıkmak gerektiği gibi ulv ilaçlama esnasında evi boşaltmak ve ilaçlama sonrası ev temizliği yapmak gerekir. Gümüş böceği ilaçlama fiyatları kullanılan ilacın marka ve yapılan ilaçlamanın şekline göre değişir.

Hem gizemli oldukları hem de karanlık ve rutubeti sevdikleri için evinizde gümüş böceği istilası yaşandığını fark etmeniz pek mümkün olmaz. Dişilerin türlerine göre değişen üreme sayıları incelendiği zaman, bir dişi gümüş böceğinin günde 20’ye kadar yaptığı ve hızlı üreme potansiyeline sahip oldukları anlaşılır. Türe göre boyutu veya özellikleri ne kadar değişirse değişsin, rengi her zaman gümüş görünümlü olan bu rutubet ve nem böcekleri ile mücadele için etkili gümüş böceği ilaçları kullanmak şarttır.

Nem böcekleri olarak anılan gümüş böceği türleri evdeki en çok nem ve rutubetli ortamların etrafında görülüp bu yerlerde geceleri ortaya çıkarak beslenmelerini sağlar. Ayrıca kitapların içinde ve kütüphane bölgesinde kolay yaşam imkanı buldukları bilinmektedir. Kitapların arası karanlık ve havasız bir ortam sağladığı için tam istedikleri bir özellik taşır. Ayrıca kitap ciltlerinde bulunan tutkal kalıntıları ile beslenmeleri en ideal gümüş böceği yaşam alanları olmasında büyük bir etkendir.

Gümüş Böceği İlaçları Nasıl Uygulanır?

Gümüş böceklerini önlemek için uygun üreme ortamlarını ortadan kaldırmak ve evlere girişlerini ortadan kaldırmak gerekir. Nemli, rutubetli, karanlık ortamlar tamda gümüş böceği yuvalanma ve üremesine uygun ortamı sağlar. Gümüş böceklerinin ortadan kaldırılması için kapı kenarlarındaki boşluklar, parke kenarları, fayans araları, ve çatlakların kapatılması gerekir. Kokusuz Gümüş Ve Nem Böceği İlacı bu bölgelere püskürtme şekilde uygulanarak geceleri ortaya çıkan gümüş böcekleri ilaçlı bölgeye temas eder ve ilacın etkisine maruz kalıp yavaş, yavaş imha olmaya başlarlar.

Jel Gümüş Böceği İlacı uygulama olarak sıvı yöntemlerden daha farklı bir özelliktedir. Özel bir şırınga tüp içinde olan jel böcek ilacı el değmeyen bölgelere ve silinmesi zor bölgelere damlalar halinde uygulanır. Böceklerin saklanma ortamlarına, geçiş yollarına, üreme bölgelerine belirli oranda uygun aralıklar halinde titiz bir şekilde uygulanmalıdır. Ayrıca jel gümüş böceği ilacı kaliteli ve profesyonel bir ürün olmalıdır.

Sıvı püskürtme gümüş böceği ilaçları evin kenar bölgeleri ve kapı kenarlarına, dolap altlarına direkt olarak sıkılır. Uygulanan Gümüş Ve Nem Böceği İlacı etkisini yitirmemesi için bir hafta o bölgede ıslak temizlik yapılması mümkün olmayacaktır. Bu kokulu ilaçlama olsun kokusuz ilaçlama şekli olsun aynıdır. Ancak sisleme yöntemle yapılan gümüş böceği mücadelesinde bu durum değişir. Ulv ilaçlama yöntemi ile yapılan gümüş böceği ilaçlamasında daire kapatılıp daha sonra yeteri kadar havalandırılır ve hemen arkasından temizlik yapılarak eve girilebilir.

Gümüş Böceği İlacı olarak kullanılan kimyasal ilaçlar içinde kokusuz böcek ilaçları çok farklı içerikte olur. Yada 3 kokusuz ilaç bir araya getirilerek az kokulu gümüş böceği ilaçları elde edilebilir. Astek ilaçlama gümüş böceklerinin yok edilmesi için saire ve iş yerlerinde gümüş böceği yoğunluğu durumuna göre haşere ilaçlama hizmeti vermektedir. Ucuz Gümüş Böceği İlacı uygulayan ilaçlama servislerinden uzak durmak maddi kayıp yaşamamanız için şarttır. En Etkili Tahta Kurusu İlacı yazımızı okumalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir