0 542 799 13 13

Güve İlaçlama Servisi

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Güve ilaçlama, Kimi zaman mutfak ve çevresinde uçuşan kelebek benzeri küçük canlılar neden ile yapılır. Ayrıca erzak dolaplarında beyaz ve uzun kurtlar görülmesi de aynı sorunun başlangıcıdır. Güve İlaçlama Servisi, mutfaklarda kurtçuklar şeklinde ortaya çıkan ve daha sonra uçan güve kelebeği haline dönüşen haşereler için sıkça yapılır. Mutfak güveleri ile elbise ve tahıl gıda ambarı gibi alanlarda ortaya çıkan güvelerin yok edilebilmesi için mekanın durumu ve güvelerin türüne göre değişir.

Kokulu ilaçlama yada kokusuz güve ilaçlaması şeklinde değişik ilaçlama yöntemleri ile yapılabilmektedir. Kokusuz yöntem kullanılarak yapılacak alanlarda dolap yoğun malzeme ve uçan güveler olmamalıdır. Sadece az miktarda güve görülen alanlar ve boş mekanlarda kokusuz güve ilaçlama tercih edilmelidir. Kelebeğe benzerliğiyle bilinen güveler, sağlığı tehdit etmeseler de yaşam sürdüğümüz alanlarda yer alan eşyaları, kıyafetleri ve gıda maddelerini kemirerek kullanılmaz hale getirirler.

Maddi zararlara sebebiyet veren güveler en küçük titreşimleri bile hissederek kaçar ve saklanırlar. Bireysel olarak güveleri yakalamaya çalışmak bu canlıların kaçarak daha iyi gizlenmelerine neden olacaktır. Yumurtlama ile üreyen güveler beslenme durumuna ve hava sıcaklığına göre değişiklik gösterirler. İyi bir ortamda yeteri kadar beslenen güveler 5-6 kez üremektedir. Güve yumurtaları ortalama 1 hafta 15 gün yumurta içerisinde olgunlaşır.

Yumurtadan çıkan yavru güveler yaklaşık 1 ay içerisinde ergin hale gelerek çoğalırlar. Güve türleri çoğalmadan yapılabilecek en etkili çözüm yolu ilaçlama uygulaması yapılmasıdır. Hizmet alacağınız güve ilaçlama şirketleri her tür güve türüne karşı ilaçlama yapabilecek profesyonelliğe sahip olmalıdır. Güve ilaçlama yöntemleri sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama olarak uygulanmaktadır. Dikkat edilmesi gereken güvelerin türleri ve yapılacak mekanın özelliğidir.

Güve İlaçlama Hizmeti Kimden Alınmalı?

Güve İlaçlama Servisleri her şeyden önce gerek güveler hakkında ve gerek diğer tüm haşere türleri hakkında bilinçli ilaçlama elemanları çalıştırmalıdır. Müşteri telefonla ilaçlama talep ederken tam olarak sorunun boyutunu anlayamadığı yada gerekli bilgilendirmeye ulaşamadığı durumlarda yanılabilir. Farkında olmayarak yanlış ilaçlama yöntemi talebinde bulunabilmekte belkide hiç faydası olmayacak bir yöntemi talep ettiğinin farkına bile varamamaktadır.

Atlas Türk ilaçlama ekipleri böylesine durumlar ile çok fazla karşılaştıkları için en iyi ilaçlama teknikleri nelerdir? hangi ilaçlar ile hangi mekanlarda uygulama yapılırsa daha kalıcı ve kesin çözüme ulaşılır? bilgilendirme yapar. Güve ilaçlaması için gittiği evde yada başka mekanlarda müşteriye gerekli bilgilendirme ve yardımda bulunarak birlikte en güvenilir güve ilaçlama işleminin yapılmasına yardımcı olmaktadır. Haşere ilaçlama doğru ilaç ve yöntemler uygulanarak sonuç verir.

Garantili ilaçlama deneyimli ve donanımlı ekiplerin bilinçli olarak uyguladıkları yerinde müdahaleler ile olabilir. Her haşerenin özelliklerine en uygun ilaç ve ilaçlama teknikleri kullanılarak yapılmasının kalıcı çözümlerde en etkili rolü oynadığını bilmek gerekir. Profesyonel ilaçlama şirketleri yaptıkları ilaçlama servisleri başta olmak üzere tüm böceklerin yok edilmesinde çok başarılı sonuçlar alır. Buda sektörde daima bir adım önde olmalarını sağlamaktadır.

Güvenilir ilaçlama çözümleri üretmek ister istemez müşteri memnuniyeti potansiyelinin kalıcı olmasını sağlamaktadır. Profesyonel ilaçlama uygulamaları ve işini bilerek yapan elemanların önemi açıktır. Firmanın verdiği güvenle orantılı olarak ilaçlama sektöründe aranılan bir ekip olmanın tüm gereklerini yerine getirmek firma bilinirliğini artırır. Biz ilaçlama uygulamalarında bilerek ileriye dönük hizmetlerimizde kalite ve güveni esas alarak güve ilaçlama servisi vermekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir