0 542 799 13 13

Hakkımızda

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Daima en iyi çözümleri sunmak için Atlas İlaçlama adı ile faaliyete başlamıştır. Ancak sektörde başka bir ekibin aynı isimle faaliyete geçmesi ve özensiz işler yapması neticesinde ismimizde küçük bir değişime gitmeyi uygun gördük. En iyi ilaçlama firmaları arasında, en iyi hizmeti vermeyi ilke edindiğimiz için 0 şikayet en yüksek müşteri memnuniyeti ilkemizdir.

İnsan sağlığının korunması, mekanlardaki zararlıların arındırılması bizim işimizdir. Haşere kontrol hizmetleri özveri, profesyonellik, ve donanım ister. Sağlıklı yaşam alanları oluşturmak daima işini en iyi bilenlerin işidir:

Böcek ilaçlama konusunda haftanın 7 günü kesintisiz ilaçlama servisi veriyoruz. Ekonomik ilaçlama fiyatları, ruhsatlı haşere ilaçları ve en etkili ilaçlama yöntemleri ile hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz. İlaçlamada yeni bir anlayış üstün hizmet kalitesi mutlu müşteriler için sürekli kendimizi yeniliyoruz. İlaçlama için bizden iyisini aramayın, yorulursunuz…

…Çünkü AtlasTürk ilaçlama hizmetleri insana hizmeti görev bilir.AtlasTürk Doğa Dostu

Uzun yılların birikimi, bizi sektörde en iyi aşamaya getirdi. firması 1990 lı yıllarda sektörle tanışan biri olarak tüm eksikleri görmüş müşteri bilincinin yetersiz kaldığını kavramış bir ekip olarak tüm sınırları kaldırıp profesyonel hizmetler sunuyoruz.