0 542 799 13 13

Hamam Böceği Yemi

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Hamam Böceği Yemi ne gibi özelliklere sahiptir. Böcek ilaçlama yapılan sıvı ilaçlar ile farklı bir özelliğe sahip olan hamam böceği yemleri katı yada jel içerikte böcek yemleri olarak tasarlanmış özel böcek çekici ilaçlardır. Jel böcek yemi bu konuda hamam böcekleri için en fazla uygulanan özel böcek çekici kalorifer böceği yemi ve hamam böceği yemleri olarak dikkat çeker. Birde piyasada hazır satılan farklı hamam böceği yemleri bulunmaktadır.

Raid Hamam Böceği Yemi, olarak bilinen bu böcek yemi hamam böcekleri üzerinde etkili, pratik ve temiz bir ürün olması ile bazı insanlar tarafından tercih edilir. Evde bulunan veya dışarıdan gelebilecek hamam böceklerinden korunmayı sağlamak için tasarlanmış bir hamam böceği yemi olmasına karşın jel böcek yemleri ile kıyaslandığı zaman daha etkisiz kalması şaşılmayacak bir durum olmasa gerek. Hamam böceği yemleri etrafa yayılmaz, rüzgarda uçuşmaz, ve katı yapıları sayesinde sıvı böcek ilaçları gibi temizlik falanda gerektirmezler.

Jel hamam böceği yemleri ve raid hamam böceği yemi, farklı yapıda kullanılan böcek öldürücüler olarak dikkat çekerler. Raid böcek yeminde hamam böcekleri yem disklerinin deliklerinden geçer, çekici lezzetteki özel formüllü yemleri yer ve yuvasına taşır. 21 gün içinde hamam böcekleri azalır ve giderek böcek yeminin etkisi ile ortadan kaybolmaya başlar. Ancak bu düşük yoğunluklu böcek şikayetine rastlanan mekanlarda etkili olabilmektedir. Bu sayede çok az miktarda hamam böceği ölüsü ile karşılaşacağı için mekanda temizlik yapılmasına gerek olmaz.

Jel hamam böceği yemleri ise hamam böcekleri arasında ani etkili yem kullanımlarında görülen yem çekingenliğine sebep olmaz. Hazır Hamam Böceği Yemi olarak kullanılan böcek tableti şeklindeki hazır ürün diskinin şekli, içindeki aktif madde ile istenmeyen temasları engellemek için özel olarak dizayn edilmesi yeni başlayan böcek şikayetlerinde önleyici etki sergileyebilir. Ancak orta ve yoğun böcek şikayetlerine çözüm olamaz.

Hamam Böceği Yemleri Nasıl Uygulanır?

Piyasada kullanılan Tablet Hamam Böceği Yemi ile jel hamam böceği yemi arasında çok ciddi farklar ve böcek öldürücü özellikler mevcuttur. Hazır tablet yemler için kısaca kullanım şeklini belirtip daha sonra jel hamam böceği ilacı nasıl uygulanır ona değinelim. Raid hamam böceği yemi disklerini ikili kalıbından birbirlerinden ayırarak çıkarmanız gerekir. Mutfak veya banyonuzun köşelerine, buzdolabı kenarı ve arkaları, fırın arkası, duvar dibi, tezgah altı, boru dibi, dolap içi, lavabo altı gibi yerlere, uygun aralıklar halinde bırakın.

Hamam böceklerinin gezindiği veya saklandığını tahmin ettiğiniz karanlık kuytu köşelere yerleştirmek böceklerin daha kolay bu tabletlere gelmesini sağlar. Takip için yem disklerinin üzerindeki etikete ilk kullanım tarihini yazmanız yeterli olacaktır. Çünkü bu böcek tabletleri çok uzun süreli koruyuculuk sağlamadığı için yenileri ile değiştirilmesi gerekir. Ancak hemen belirtelim jel Hamam Böceği Yemi ile asla kıyaslanamaz ve etkisi çok daha sınırlı kalmaktadır.

Kalorifer böceğine kesin çözüm arayışı içinde iseniz bu ancak jel Hamam Böceği İlacı yada sıvı haşere ilaçları içinde çok etkili ilaçları kullanan ilaçlama firmalarından destek almanız ile mümkündür. Yoksa kalorifer böceğine kesin çözüm için tablet yemler yada bireysel olarak jel böcek yemi uygulaması asla kalıcılık sağlamaz. Jel hamam böceği ilaçları bireysel olarak uygulanmaktan daha çok bilinçli ekiplerin yapması gereken bir durumdur. Bu nedenle jel böcek ilacı mutlaka doğru uygulanmalı ve en etkili jel böcek yemi seçilerek hamam böceği ilaçlaması yapılmalıdır.

Jel Hamam Böceği Yemi Nasıl Uygulanır? nerelere ve hangi aralıklar halinde bırakılır çok iyi bilmek gerekir. Jel hamam böceği yemi nasıl uygulanır? bunu iyi bilmek gerekir. Böceklerin saklandıkları bölgelere belirli mesafede ve damlalar halinde jel böcek ilacını uygulamak gerekir. Böceklerin saklama yerleri, üreme noktaları, geçiş yollarına titizlikle uygulanmalıdır. Bu uzman ilaçlama personeli tarafından en ince ayrıntısına kadar yapılmalıdır.

Hamam Böceği Yeminin Avantajları Nelerdir?

Böcek yuvasındaki hamam böcekleri sıvı ilaçlardan pek etkilenmez. Bu nedenle ya sisleme hamam böceği ilaçlaması yaptırmak yada jel böcek yemi uygulatmak gerekir. Sıvı ve dumanlı ilaçlama çok zahmetli ve temizlik gerektirdiği için pek çok insan tarafından yaptırılmayabilir. Bu durumda jel hamam böceği ilaçlaması çok daha zahmetsiz ve kolaydır. Kapı kenarları, süpürgelik etrafı, pencere altları, kalorifer peteği etrafı, dolap içleri ve kenarları, böcek saklanma bölgeleri, yuvalarının ve yumurtalarının olduğu kısımlar jel böcek ilacının uygulanacağı kısımlardır.

Hamam Böceği Yemi kalıcı etkili olup hamam böceği ve türevlerini 15 gün ile 1 ay gibi bir zamanda böceklerin yoğunluğuna göre kesin olarak yuvalarında yok edecektir. Hamam Böceği İlacı olarak kullanılan jel böcek ilaçları kalorifer böceğine kesin çözüm olup oldukça sağlıklıdır. Ancak jel hamam böceği yemi nasıl uygulanır çok iyi bilmek şarttır. Ayrıca hamam böceği yemi jelin diğer sıvı ilaçlar ve böcek tabletlerine göre avantajı çok fazladır.

Jel ilaç nasıl kullanılır? iyi bilinmeden yapılan uygulama böceklerin tam olarak ortadan kaldırılmasını sağlayamaz. İnsan sağlığına herhangi bir zararı yoktur. Havaya koku yayma özelliği olmadığı için hava ile etkileşime girme durumu söz konusu değildir. Şırınga şeklinde yada özel jel böcek ilacı uygulama tabancası yardımı ile kolayca yapılır. Tenha köşelere, hamam böceğinin yaşama ve saklanma riski yüksek yoğun böcek bulunan yerlere böceklerin yemi yemeleri sağlanmalıdır.

Kapalı alan ilaçlamalarında son dönemlerde en fazla tercih edilen hamam böceği ilaçlama yöntemi olarak dikkat çekmektedir. Jel ilaçlama yapıldıktan sonra ilaç uygulanan yerlerin yaklaşık olarak 3 ay süre ile silinmemesi gereklidir. İnsan yada hayvana zarar verme potansiyeli bulunmamaktadır. Jel ilacı böcekler tüketen böcekler yuvasına giderek belirli bir zaman sonra ölür. Ölen böceği yiyen diğerleri de Hamam Böceği Yemi sayesinde zincirleme bir etki gösterip tüm böcekler kısa sürede yok edilir. Fare İlaçlama Firmaları yazımıza göz atın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir