0 542 799 13 13

Haşere İlaçlama Yöntemi

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Haşere İlaçlama Yöntemi gerekli alan belirlenip, gerek açık ve gerek kapalı alanlarda böceklerin bulundukları alanlar dikkate alınarak en uygun olanları yapılmaktadır. Bu yöntemleri kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama olarak sıralayıp birde fareler için fare ilaçlama yöntemi mevcuttur. Size yardımcı olmamız için aşağıdaki konuları okuyarak böceklerin tehlikesi hakkında daha bilinçli olmanızı uygun görüyoruz. Genel haşere ilaçlama yöntemleri böcekler üzerinde etkileri göz önüne alınarak uygulanır.

İlaçlama türü ve haşere ilaçlarının özelliklerine bağlı olarak yöntem seçilmeli en etkili sonucu alabilmek için bilinçli haşere ilaçlama teknikleri talep edilmelidir. Tüm haşereler üzerinde etkili olan ilaçlama yöntemleri ve bu yöntem ile birlikte kullanılabilecek haşere ilaçları etkili olmalıdır. Bütün böcekleri etkisiz hale getiren özel haşere ilaçlama yöntemleri için kullanılan ilaçlar aktif maddeleri çok kaliteli ve yüksek oranda haşere imhası sağlayan özellikte olmalıdır. Özel böcek öldürücü kimyasallar uygulandıkları alan için en etkili haşere kontrolü sağlar.

Geniş kullanım alanı bulunan ani etkili ve uzun süre böcek kontrolü sağlayabilen farklı içerikteki kimyasalların titizlikle bir araya getirilerek yakıcı ve ani öldürücü etkiye sahip olması sağlanmaktadır.  Böcekleri yuvalarından çıkarıp öldüren ilaçlar profesyonel haşere ilaçlama bilgisi gerektirir. Profesyonel haşere ilaçlama yöntemi uygulama yetkisi olan gerekli eğitimlerden geçmiş donanımlı ve uzman haşere ilaçlama ekiplerince yapılması zorunludur. En etkili haşere ilaçlama yöntemi en kısa sürede sonuç verendir.

İstilacı  Böcekler İçin Etkili Uygulamalar

Haşere ilaçlama yöntemleri içinde hamam böceklerini imha eden ilaçlar birden fazla türe sahiptir. Az miktarda hamam böceği yoğunluğu olan mekanlarda kokusuz hamam böceği ilaçlaması yeterli olabilmektedir. Çok yoğun ve pis mekanlar olarak tabir edilen çöp bırakılan yerler ve bina altları, çatı araları ve bina etrafları gibi yerlerde kokulu hamam böceği ilaçları uygulanmalıdır. En Etkili Haşere İlaçlama Yöntemi olarak bilinen kokulu ve sisleme yöntemi tüm böcek çeşitleri için kullanılmaktadır.

Özellikle akrep, kene, tahta kurusu, toz böceği, kertenkele gibi zararlıların imha edilebilmesi için en etkili özelliktedir. Yeni nesil haşere ilaçlama şekilleri içinde son yıllarda giderek çok kullanılmaya başlanılan jel haşere ilaçlama yöntemleri özellikle hamam böcekleri, kalorifer böceği ve karafatma böcekleri için özel olarak üretilmiştir. Son derece etkili ve kokusuz olup her hangi bir hazırlık yada temizlik gerektirmediği için oldukça fazla tercih edilmektedir. İnsan sağlığına zararsız olması ayrıca avantajdır.

Atlas Türk ilaçlama firması olarak tüm açık ve kapalı alanlara yönelik böcek ilaçlama teknikleri ile gerek yürüyen haşere türleri ve gerek uçan haşereler için ani etkili haşere ilaçlama yöntemleri ile garantili ve kalıcı ilaçlama çözümleri üretmekteyiz. Sizde ev ve iş yerlerinizde karşılaştığınız böceklerden kurtulmak istiyorsanız haşere ilaçlama yöntemleri için istekte bulunabilirsiniz. Apartman ve işletmelerde tüm haşere türleri için daima en iyi böcek ilaçlarını kullanarak kalıcı çözüm sunuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir