0 542 799 13 13

İstanbul İlaçlama Firması. Profesyonel, Güvenilir, Ekonomik Çözümler. 

En iyi ilaçlama, ekonomik olduğu kadar, tam çözüm ile mümkündür.

Böcek ilaçlama donanım gerektirir.

Haşereler ile mücadelede böceklerin direnç yapısına göre ilaç seçimi önemlidir. Uçan ve zehirli haşereler için farklı, Minik ve kolay gizlenen böcek türleri için farklı ilaçlama yapılması gerekir. İlaçlama şirketleri çalıştırdıkları elemanları eğitmekte son derece zorlanır.

Profesyonel İlaçlama Servisi

İşini Bilerek Yapar

Kokusuz ilaçlama başta olmak üzre, tüm haşere ilaçlama uygulamalarında en kaliteli ilaçları kullanmaktayız. Hassas yüzeyleri koruyup, belli bir mesafeden ilaç püskürterek en etkili çözüm için çalışırız.

Pratik Ve Sağlıklı

İnsan Sağlığını Korur

Gerek işyerleri, gerek konutlarda haşere türüne göre ilaçlama servisi vermekteyiz. özellikle yaşlı ve bebek olan evlerde haşere türleri çok daha fazla sorun kaynağıdır. Jel ilaçlama bunun için vardır.

Güleryüzlü İlaçlama Servisi

Mekana Zarar Vermez

Ev ilaçlama gibi elektronik cihazların fazla olduğu ilaç uygulamalarında bilinçli ekiplerimizce daima sorunsuz ilaçlama desteği vermekteyiz. Amatör ve üstünkörü ilaçlama yapmak ciddi sorun üretir.

Haşere ilaçlama değişik ilaçlama ve ilaçlar yardımı ile tüm böceklere karşı yapılır.

Tahtakurusu İlaçlama

Tahtakurusu İlaçlama

Akrep İlaçlama

Akrep İlaçlama

Hamamböceği İlaçlama

Hamamböceği İlaçlama

Pire İlaçlama

Pire İlaçlama

ilaçlama Firmaları

İnsan sağlığını korumak için,yaşam alanlarında halk sağlığı mücadelesi veren bilinçli ekiplerdir.  Donanımlı firma ile çalışmak gerekir.

İlaçlama şirketleri ile çalışmadan önce kısa bir ön araştırma yaparak ilaçlama yöntemleri hakkında bilgi edinmelisiniz. Kokusuz ev ilaçlama gibi dirençli haşerelere karşı kokulu ilaçlama yaptırmak gerekmektedir. Aynı şekilde açık alan ilaçlaması ile kapalı mekanda haşere ilaçlama servisi değişik ilaç ve ilaçlama teknikleri ile uygulanır. Astek ilaçlama ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet verir.

Sayfaya Git
İlaçlama Firmaları