0 542 799 13 13

İlaçlama Servisi

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 530 667 01 19

İlaçlama Servisi Neden Önemlidir?

İlaçlama kapsamında pek çok haşere ve mekanlar için hizmet talebi gelir. İlaçladığımız böcekler daha çok iç mekanlara girip insanların yiyeceklerini kirleten, huzursuzluk veren, ve hastalık bulaştıran türlerdir. Bazı böcek türleri ise zehirli olması nedeni ile çok daha tehlikeli ve ölümcül riskleri barındırır. İlaçlama servisi sadece belirli böcekler için değil her türlü yürüyen ve uçan haşereler için yapılmaktadır.

İlaçlama yöntemleri, kadar böcek ilaçlama teknikleri ve kullanılan haşere ilaçları alınacak servis hizmetinde belirleyici rol oynar. İlaçlama servisleri ile çalışmadan nasıl bir yol izlenmeli? hangi tür ilaçlama şekli sizin sorunlarınıza çözüm sunar? iyi bilerek hizmet almak gerekir. Böcek İlaçlama Servisi almadan önce firmanın yeterliliği, uyguladığı yöntemler, kullandığı ilaçlar, müşterinin şikayetine verdiği tepkiler ve hizmet bilincine hakim olup olmadığı sorgulanmalıdır.

AtlasTürk İlaçlama Servisimiz Nasıl Çalışır?

Haşere ilaçlama yaptırmak için bizi seçen müşterilerimiz bizim farkımızı açık bir şekilde görmüştür. Dilerseniz farkımızı yansıtan bazı önemli husus ve hassasiyetlerimizi bir kaç madde halinde kısa açıklayalım.

  1. )Müşteri memnuniyeti hassasiyeti: Bu özellik aslında sıradan gibi görünse de çok önemlidir. Müşteriyi önde tutmayan hiç bir anlayış ne kadar profesyonel olursa olsun yaptığı işte asla tam olarak başarılı olamaz.
  2. )Daima en iyi yöntem ve uygulamaları yapmak:

    Bilindiği gibi haşere ilaçlama teknikleri böcekler ile mücadele de önde gelen belirleyici etkendir. Kolay kontrol altına alınacak haşere ile dirençli böcekler için uygulanan ilaçlama şekilleri ve ekipmanlar asla bir olamaz. Şayet buna özen gösterilmez ise sonuç hüsrandır.

  3. En iyi ilaçları kullanmak: Haşere kontrol hizmetleri insan sağlığını korumak ve mekanları zararlı haşerelerden arındırıp, hijyenik ortamlar sağlamak için için alınır. Bu bilinçli kokusuz ilaç, jel ilaç, fare zehri, ve kokulu böcek ilacı seçimlerinde üstün kalitedeki ürünleri seçiyoruz. Biz marka adı ile ilaç kullanmıyoruz. Önceliğimiz içerdiği böcek öldürücü aktif maddelerin en iyisi olması ve insan sağlığına zararsız olmasıdır.

Güler yüzlü hizmet ve tam kontrol: İlaçlama Servisi alırken insanlar en fazla görüştükleri yetkilinin nazik davranması ve güler yüzlü yaklaşmasını benimser. Müşterilere daha iletişim esnasında güler yüzlü ve doğru bilgileri aktarıp, yaptığımız ilaçlamada böcekleri tek seferde yok etmeye yönelik ilaçlama yapmaktayız. Tüm haşereler için tek seferde çözüm almak için en iyi yöntem ve ilaçları kullanıyoruz. Ancak tüm böcekler tek seferde önlenemediği için genel böcek ilaçlama garantisi vermek son derece yanlıştır.

Hangi Haşereler İçin İlaçlama Yapıyoruz

En İyi Böcek İlaçlama Firması En İyi Böcek İlaçlama Firması En İyi Böcek İlaçlama Firması En İyi Böcek İlaçlama Firması Apartman ve siteler başta olmak üzere, ev ilaçlama, işyeri ilaçlama gibi daha pek çok mekanda hizmet vermekteyiz.

İlaçlama Servisi verdiğimiz bazı haşereler ise başta pire olup hamam böceği, akrep, kertenkele, çıyan, gümüş böceği, toz akarı, kırkayak, kene, kuş biti, kalorifer böceği, tahta kurusu, karınca, örümcek bunların en bilinenidir. Daire ilaçlamasında yaklaşık 50 kadar böcek türüne ilaçlama yapmaktayız. Ancak dış alanlarda bu sayı daha fazladır.

En İyi Böcek İlaçlama Firması İlaçlama Servisi verdiğimiz sektörler ise, fabrika, hastane, okul, restoran, kamu kurumları, otel, site ve apartmanlar, market, fırın, pastane, mağaza ve ev ilaçlama gibi çok çeşitli mekan ve işletmelerdir.

Bahçe ilaçlama ve yeşil alan ilaçlamasında ağaçların yada bitkilerin zarar görmeden böceklere karşı bilinçli olarak ilaçlanması gerekir. Aynı şekilde site ve apartmanlarda böcekler ile mücadele ederken insanların sağlığını riske atmadan ilaçlama gerekir.