0 542 799 13 13

İstanbul Böcek İlaçlama Servisi

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

İlaçlama Servisleri Hangi Yöntemleri Kullanır?

İnsan sağlığının korunması için İlaçlama Servisleri haşereler ile mücadele konusunda donanımlı ve gerekli eğitime sahip bilinçli ekiplerdir. İstanbul Böcek İlaçlama Servisi olarak değişik böcek türüne göre farklı ilaçlama yöntemleri kullanmaktayız. İlaçlama servisleri hangi yöntemleri kullanır? diye doğal olarak insanlar arayış içine girebilir. Temel olarak 4 farlı ilaçlama yöntemi olup bunlar farklı zararlı türlerinin imhası için uygulanır.

Kokusuz İlaçlama

Kokusuz ilaçlama şekli daha çok işletme ve konutlarda istenmeyen böceklerin önlenmesi için evi terk etmeye gerek kalmadan kolayca uygulanabilir. Ancak bazı haşereler için etkili olmaması kısmi böcek şikayetlerinde uygulanmasını zorunlu kılar. Kokusuz böcek ilaçlaması spreyli olarak böceklerin saklanma alanları ve dolaşma yerlerine ilaç püskürterek yapıldığı gibi şarjlı ilaçlama makinesi ile sisleme şeklinde de kolaylıkla yapılabilir.

Kokulu İlaçlama

Karışım ilaçlar ile farklı aktif maddelerin bir araya getirilmesi sonucu daha ani etki gösteren güçlü böcek öldürücü yöntemdir. Özellikle akrep, pire, tahta kurusu, kertenkele, toz böceği ve kuş biti gibi kokusuz ilaçlara direnç gösteren insan sağlığını tehdit eden haşerelerin yok edilmesi için yapılan bir ilaçlama türüdür.

Daha çok sisleme yöntemle uygulanmasına karşın sırt pompası ile böceklerin dolaşım yolları ve yuvalandıkları yerlere kolayca uygulanır. Ancak dikkat edilmesi gereken ruhsatlı ve yasal böcek ilaçlarının kullanılması şarttır.

Jel Hamam Böceği İlaçlama

Jel böcek ilaçlama şekli daha çok hamam böcekleri, kalorifer böceği, karafatma böceği, gümüş böceği ve karıncalar için kullanılan son derece pratik ve damlacıklar halinde belirli bölgelere bırakılan sağlıklı bir ilaçlama türüdür.

Tüm haşereler için etkili değildir ve özellikle hamam böceği çeşitleri için özel olarak üretilmiş oldukça çekici bir böcek yemidir. Jel İlaçlama Servisi alırken etkili olduğu haşereleri bilmek ve ilaçlama sonrası bırakılan damlacıkları üç ay kadar temizlememek en önemli konudur. Aksi takdirde böceklerin önlenmesi oldukça zora girer.

Fare Ve Kemirgen İlaçlama

Fare ve kemirgen çeşitlerinin ortamlardan arındırılması için farklı yöntem ve ilaçları kullanarak çözümler sağlanır. İstasyon içinde fare yemleri uygulanması ilacın dağılmaması ve farelerin daha kolay fare ilacını tüketmesi için uygulanır. Fare ilaçları böcek ve haşere ilaçlarına göre daha farklı içeriktedir.

Evcil hayvanlar fare ilaçlarını tüketmediği için kullanımı daha kolaydır. Ancak fare ilaçlama daha uzun bir süreç istediği için insanların aynı gün içinde sonuç almayı beklemesi gerekir. Fare mücadelesi sabır isteyen bir İlaçlama Servisi olarak dikkat çeker.

İstanbul Böcek İlaçlama Servisinin Önemi

Doğada yaşayan pek çok böcek ve haşere çeşidi insanlar için mekanlara girdiği zaman zarara yol açmasına karşın kendi doğal bölgelerinde çok farklı faydalar taşırlar. Ancak biz bu özelliklerin tümünü bilmeyiz. Elbette dış ortamlarda bitkilerin aşılanmasından, çöplerin öğütülmesine kadar pek çok faydası olan canlı türleri konutlara yönelip evlerin içine girdiği zaman insan sağlığı için çeşitli riskler meydana getirir.

İşte bu zararlıların önlenmesi ve mekanlardan arındırılması için ilaçlama servisi şarttır. Kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama, fare kontrolü uygulamaları açık ve kapalı alanlarda bilinçli bir biçimde en etkili ilaçlar ile uygulanıp zararlı böcekler imha edilmektedir. Bunu yaparken donanımlı ilaçlama firmalarından ilaçlama desteği almak önemlidir.

Yaz mevsimi ile birlikte doğada hayat canlanıp pek çok haşere ve böcek türü harekete geçtiği için insanların konutlarına çeşitli sebeplerden dolayı girerek sağlık sorunlarına sebep olmaktadır. Böcek ilaçlama konutların haşerelerden arındırılması için dönem, dönem yaptırılmakta hem haşerelerin konutlara yönelmesini önlemek hem de arındırılmak için farklı yöntemler kullanılmaktadır.

İlaçlama servisi almadan önce seçilecek ilaçlama firması için kısa bir araştırma yapmak, hem firmanın yaptığı işin kalitesi açısından hem de olası şikayetlere maruz kalmamak için oldukça önemlidir. Bilinçli mücadele böceklerin imhasında ve yapılan işin kalıcı olmasında son derece önemlidir. Yaptırılacak ilaçlama öncesi kullanılacak haşere ilacının özelliği, uygulanacak ilaçlama tekniği ve böceklerin direncini kıracak etkili ilaç kullanımı çok önemlidir.

İstanbul Kemirgen Mücadele Hizmetleri

İlaçlama Servisi böcek türüne göre neler yapılması gerektiği, hangi ilaçlama yöntemi daha etkili olur iyi anlamak alacağınız ilaçlama hizmetinin çok daha kısa sürede etki göstermesi için önemlidir. Ev ilaçlama servisleri ile apartman ilaçlama servisleri hem açık alan ilaçlamasında hem de kapalı mekanların böceklere karşı ilaçlanması için farklı ilaçlama tekniklerini kullanmaktadır.

İstanbul Kemirgen İlaçlama Servisi ile yürüyen haşerelere karşı alınacak böcek ilaçlama hizmetleri arasında çok büyük farklar vardır. bazı insanlar böcek ilaçları ile farelerin imha edileceğini düşünmekte ve fareler için böcek ilaçlama talebinde bulunabilmektedir. Haşere ilaçlama servisleri böcek çeşidine göre farklı yöntem ve böcek ilaçları kullanarak ilaçlama yapmaktadır.

Örneğin karınca ilaçlama için jel ilaçlama, kokusuz ve kokulu ilaçlama şekilleri kolayca uygulanabilmektedir. Ancak bu kertenkele gibi zararlılar için kesinlikle uygulanamaz. İstanbul Böcek ilaçlama Servisi olarak her türlü böcek ve kemirgen şikayetlerinde profesyonel yöntemleri kullanıyoruz. Yüksek oranda müşteri memnuniyeti ve sağlıklı çözümler üreten ilaçlama konusunda eğitimli bir ekibiz.

İlaçlama Servislerinin Çalışma Alanları Nerelerdir?

Böceklerin neden olduğu zararlar arasında hastalık bulaştırmaları ve böcek sokmaları başta gelir. Ayrıca bazı haşere ve kemirgen çeşitleri çeşitli alanlarda maddi kayıplara yol açmaktadır. Evde yaşayan insanların sağlığını tehdit eden haşerelerin yok edilmesinde böcek ilaçlama servisleri en büyük yardımcınızdır. İlaçlama Servisi hem yeşil alanların korunması, hem de apartman ve konutlarda zararlı haşere mücadele hizmeti sunar.

Bahçede oluşan fare, salyangoz, kulağa kaçan, sümüklü böcek, bit, pire gibi pek çok haşere ve kemirgen türüne karşı önleyici ve arındırma amaçlı ilaçlama yapılmaktadır. Bu tür zararlılar hem insanları hemde bitkileri ciddi anlamda olumsuz yönde etkilemektedir. Tüm bu olumsuzlukların önlenmesi için haşere ilaçlama servislerine ihtiyaç vardır. Önlem alınmadığı zaman yeşil alanlardan evlere giren böcek türleri çocuklar için giderek tehlike oluşturmaya başlar ve böcek sokmalarına neden olma riskleri oluşur.

Ev ilaçlama servisleri ise günümüzün büyük bölümünü geçirdiğimiz konutlarda ortaya çıkan zararlıların mekanlardan arındırılması ve hijyenin korunması için vardır. Ancak çoğu insan sadece haşere sorunu yaşadığı zaman ilaçlama servisleri ile irtibata geçerek bilgi ve ilaçlama talebinde bulunur. Konutların böcek istilasına maruz kalmaması için önleyici ilaçlama yaptırmakta çok önemlidir.

Eve böcek girmesi insan sağlığı kadar yaşam kalitesini de düşürür. Bu nedenle düzenli aralıklar halinde evde böcek ilaçlama yaptırmak olası haşere şikayetlerini ortadan kaldıracaktır. Ayrıca fabrika ve iş yerleri için Periyodik İlaçlama Servisi hem çalışanların sağlığını ve iş verimini korumak için, hem de üretilen ürünlerin güvenliği için zorunludur.

Profesyonel Böcek İlaçlama Servisi Nasıl Olmalı?

İstanbul İlaçlama hizmetleri veren donanımlı haşere ilaçlama servisleri akademik eğitimli uzman ilaçlama teknisyenleri desteğinde açık ve kapalı tüm alanlarda Sahasında uzman kişiler kontrolünde, böcek ilaçlama servisleri vermek durumundadır. Biyosidal ürün uygulayıcı sertifikasına sahip tecrübeli ve yetişmiş elemanlarla, yaşam alanları ile işletmelerde haşere kontrol çözümleri sunmak yaşamsal alanlar için son derece önemlidir.

Ayrıca WHO (Dünya Sağlık Örgütü)’nün ön gördüğü Sağlık Bakanlığı’nın müsade ettiği metotlar ve pestisitlerle, Teknik kapasitesi son derece yeterli ve  yüksek ekipmanlarla, ilaçlama yapmak esastır. Haşereleri kontrol altına alırken çevreyi de koruyan bir anlayışla hizmet vermek insan ve çevre sağlığı için esastır.

İstanbul Böcek İlaçlama Şirketi olarak, endüstriyel tesisler, gıda üretimi ve depolama tesisleri, hastaneler, klinikler, okullar, büyük ofis binaları, perakende satış noktaları, lokantalar, apartman ve siteler, müstakil ev ile apartman daireleri başta olmak üzere hayatın her alanında profesyonel ilaçlama çözümleri vermek için kurulmuş bir firmadır. Haşereler ile mücadele kapsamında, zararlıları engelleme, kontrol etme ve çevre sağlığı alanında faaliyet gösteren bir hizmeti esas alıyoruz.

Profesyonel Ve Bilinçli mücadele

İlaçlama hizmetleri verdiğimiz tüm mekanlarda hizmetlerin kalitesi, sürekliliği ve etkin haşere mücadele servisi ile İstanbul Böcek İlaçlama Servisi veriyoruz. İlkemiz daima en iyi böcek ilaçlarını kullanarak tam kontrol sağlamaktır. Böcek İlaçlama oldukça dikkat edilmesi gereken ve mutlaka profesyonel destek isteyen bir konudur. Böcek çeşitleri farklı direnç yapıları ile yürüyen ve uçan guruplara ayrılır.

Bazıları zararsız iken kimi böcekler zehirli ve farklı vücut yapılarına sahip olan haşerelerdir. Bu konuda çoğu insan bilgi sahibi olmadığı için her böcek türüne aynı tarz ilaçlama yapıldığını sanmakta buda çoğu zaman istenmeyen durumlara sebep olmaktadır. Böcek İlaçlama Yöntemleri haşerelerin bulunduğu mekandan direnç şekillerine göre farklı şekilde uygulanabilir.

Örneğin pireler son derece sağlam yapılı haşere gurubundan olup, hem ilaçlara karşı çok dirençli hem de açık ve kapalı alanlarda faklı ilaçlama şekilleri kullanılabilen haşere türüdür. Hamam böceği ilaçlama için kokusuz ilaçlama, kokulu ilaçlama ve jel ilaçlama şekli böcek yoğunluğu ve mekanın özelliğine göre yapılabilirken, pireler için jel ilaçlama ve kokusuz ilaçlama çözüm sağlamaz.

İşin Uzmanı olmayan kişiler bu gibi durumlara önem vermediği için insanların maddi kayıp yaşamasına neden olurlar. Bu nedenle Böcekler Ve İlaçlama Teknikleri hakkında bilgi sahibi olmak yaptıracağınız ilaçlama açısından belirleyici bir özelliğe sahiptir. Atlas Türk ilaçlama olarak bu sayfayı oluşturmamızdaki amaç doğru hizmeti almanızı sağlamaktır. Ancak doğru bilgi ile kalıcı ve kusursuz hizmete erişmek çok daha kolaydır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir