0 542 799 13 13

Kalorifer Böceği jeli

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 530 667 01 19

Kalorifer Böceği İle Mücadele için kullanılan Kalorifer Böceği Jeli, yeni nesil böcek ilaçları içinde sadece belirli haşerelere karşı kullanılmaktadır. Haşere ilaçlama firmalarının son yıllarda çok fazla kullanmaya başladığı bir ilaçtır Kalorifer Böceği Jeli. Son derece kolay uygulanması ve insan sağlığına hiç bir zararı olmadığı için insanlar tarafından rahatlıkla tercih edilmektedir. Jel karınca ilacı ve gümüş böceği jel ilaçları kalorifer böceği jel yemler ile hamam böceği jel ilaçlarından biraz daha değişik versiyonlar olarak kullanılmaktadır.

Jel kalorifer böceği ilaçları güçlü böcek öldürücü kapasiteye sahiptir. Hiç bir kimyasal içermemesi ve havada zehirli etkileşim ve atığa yol açmamasıdır. Bilindiği gibi kalorifer böceği ve hamam böcekleri ile mücadele son derece zor ve çok fazla yapılan bir ilaçlama servisidir. İstilacı böcekler olarak nitelenen hamam böceği ve kalorifer böcekleri insan sağlığına potansiyel tehlike saçar. Pis ve hastalık taşıyıcısı zararlılardır. Bu böceklere karşı yapılacak ilaçlama türü hem oldukça etkili olmalıdır.

Yuvadaki böcek yoğunluğunu kökten ortadan kaldıracak özellikte olmak durumundadır. jel kalorifer böceği ilacı işte tam bu işlevi yerine getiren oldukça etkili bir ilaçtır. Jel kalorifer böceği ilaçları insan sağlığına hiç bir yan etkisi olmayan ve bebekli evlerde bile gönül rahatlığı içinde çok rahatlıkla kullanılır. Bayer kalorifer böceği ilaçları, piyasada en bilindik hamam böceği öldürücülerdir. Çok daha etkili ve kaliteli böcek ilaçları hem ilaçlama firmaları tarafından, hemde ekibimiz tarafından kullanılmaktadır.

Jel kalorifer böceği yemleri kalorifer böceği ilaçlama, karafatma böceği ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, karınca ilaçlama ve gümüş böcekleri için rahatlıkla uygulanmaktadır. Damlalar halinde belirli aralıklar dikkate alınarak böceklerin geçiş istikametlerine ve yuvalarına uygulanan bir böcek çekicidir. Ucuz jel ilaçlar hamam böcekleri ve kalorifer böceği için asla çözüm olmayacağı için bilinçli ve belirli kalitede uygulanması gereken bir ilaçlama türüdür.

Kalorifer Böceği Jelinin Avantajları

Jel kalorifer böceği ilaçları özel olarak hamam böcekleri için üretilmiş son derece çekici bir böcek yemidir. Hamam böceği ilaçlama başta olmak üzere tüm hamam böceği çeşitleri için kullanılmaktadır. Ayrıca karınca jel ilacı, ve gümüş böceği jel ilaç kullanılarak ilaçlama yapılabilen zararlı haşere türleridir. Kalorifer Böceği Jeli yemler özel ambalaj içindedir. Jel böcek ilacı tabancası kullanılarak, yada kendi üretildiği şekilde uygulanabilir. Jel kalorifer böceği ilaçları son derece sağlıklı bir ilaçlama türüdür.

Piyasada çok sayıda hamam böceği jel yemi bulunduğu için bu ilaçların bazısı kalitesiz, bazıları da sahte çıkabilmektedir. Kalorifer böceği mücadelesinde kokusuz ilaçlar ve kokulu böcek ilaçları çok zamandır kullanılmaktadır. Ssıvı kokusuz ilaçlar yoğun hamam böceği şikayetleri için yetersiz kalır. Kokulu ilaçlama ise, evden çıkmayı zorunlu kıldığı gibi ilaçlamadan sonra temizlik yapılmasını gerektirir. Ebette pek çok haşere türü için kokulu böcek ilacı kullanmak şarttır.

Böcek yemi şeklindeki jel kalorifer böceği ilacı hem kokusuz olması, hemde evde temizlik gerektirmemesi ile son derece rahat bir ilaçlama şeklidir. Siz evinizde yada iş yerinizde kahvenizi yudumlarken kolaylıkla uygulanan bu ilaçlama türü hiç bir kimyasal etkiye yol açmaz. Sıvı ilaçlar hava ile temas ettiği zaman azda olsa etkileşime girer ve insanlarda azda olsa hassasiyete sebep olabilir. Ancak jel kalorifer böceği ilacında bu tür bir etki söz konusu değildir. Jel karınca ilacı ve jel gümüş böceği ilaçları aynı yapıda böcek yemleridir.

Kalorifer böceği ilacının jel formda olması aslında evde pek çok avantajı da beraberinde getirir. Örneğin evcil hayvanlara her hangi bir zararı yoktur. Kedi, köpek, kuş gibi beslenen hayvanlar bu yemden etkilenmediği gibi bu ilacı yemezler de. Aynı şekilde hamile kadınlar ve küçük bebekler için her hangi bir yan etkisi olmaz. Evdeki hamam böceği, kalorifer böceği, kara böcek, karınca ve gümüş böceği sorunları için kolaylıkla uygulanma özelliğine sahiptir. Astek böcek ilaçlama firması olarak böcek ilacı Kalorifer Böceği Jeli kullanımında kaliteli ilaçlar kullanıyoruz.

Jel Kalorifer Böceği İlaçlarının Özelliği

Böcek jeli yada Kalorifer Böceği Jeli de denilen bu ilaçlar, özel imal edilmiş olup bir tüp içerisinde hazır şekilde kullanıma uygun bulunurlar. Hamam böceklerini ve kalorifer böceklerini yok etmek için kullanılan çok çekici ve zincirleme etki gösteren son derece kaliteli böcek yemlerdir. Kullanıldıkları yerlerde çekici gıda maddelerinin olduğu bölgelerde bile hamam böceklerine karşı son derece cazip gelirler. Örneğin fırın, pastane, mutfak, hazır gıda fabrikaları ve yemek üretim tesisleri gibi yerlerde uygulanır.

Oldukça fazla gıda maddesi olan bölgelerde bile hamam böceği çeşitleri tarafından tercih edilmek için geliştirilmiştir. Tercih edilmesi, ucuz böcek jellerinden ayrı olarak aynı zamanda kaliteli kalorifer böceği ilacı olan jelin birinci sınıf ürünlerden seçilmesini zorunlu kılar. Kalorifer böceği yemi jelin kaliteli bir jel ilaç olup olmadığı, jel ilaçlama fiyatları ile doğrudan ilişkili bir durumdur. Böcek jeli başta hamam böceği mücadelesinde en etkili silah olmasına karşın tüm böceklere etkili değildir.

Bayer kalorifer böcek jeli kullananlar olduğu kadar basf ve diğer markada jel kalorifer böceği ilaçları kullanan firmalarda böcek jeli ile ilaçlama yapmaktadır. Jel ilaçlama yalnızca kalorifer böceği ve hamam böceği için kullanılan çeşitleri bulunur. Ayrıca karınca, gümüş böceği gibi haşereler içinde özel olarak üretilen böcek yemleri mevcuttur. Hamam böceği ilaçlama için kullanılan Jel İlaçlama uygulandığı böcekler üzerinde domino etkisi sağladığı için tek bir böcek böcek ilacı jeli yese bile yuvasına giden böcek burada ölür.

O ölen böceğin cesedini yiyen diğer hamam böcekleri ile kalorifer böcekleri de zincirleme bir şekilde art, arda ölmeye başlar. Bu şekilde hamam böceği yuvasına atılmış bir dinamit misali böceklerin topluca imha edilmesinde çok önemli bir etki sağlar. Kalorifer Böceği Jeli diğer böcek ilaçlarının aksine, temas yoluyla değil böceklerin böcek jel yemini doğrudan yiyerek bünyelerine alır ve etkisine maruz kalırlar. Çok çekici bir yem olması nedeni ile kalorifer böceklerinin en kısa zaman içinde yemesini teşvik eder.

Jel Kalorifer Böceği İlacı Nasıl Uygulanır?

Jel kalorifer böceği yemleri önceden tespit edilmiş böcek yuvalarının içine yada en yakın yerlerine damlacıklar halinde uygun miktar ve aralıklar halinde uygulanır. Böcek yuvalarının doğru tespiti, böcek saklanma alanlarının belirlenmesi ve böceklerin geçiş yollarına uygun mesafede kalorifer böceği ilacı jel uygulanması çok önemlidir. Bu konuda uzman jel ilaçlama firmaları ile çalışarak ilaçlama desteği almak böcek yuvasının gözden kaçırılmaması, ilaçlamadan maksimum faydayı almak açısından son derece büyük önem taşır.

Bu nedenle ilaçlamanın tecrübeli bir ilaçlama teknisyeni tarafından en uygun şekilde bilinçli olarak uygulanması şarttır. Unutmayın jel ilaçlama işi kalorifer böceği ilacı jelini rastgele belli aralıklarla sağa sola koyma işi değildir. Zaten piyasada yeterince bilinçsiz uygulama yapan ve böcekler ölmedi yaptırdığım jel ilaçlamadan hiç bir fayda görmedim diyen insan sayısı yeterince var. Gözden kaçırılan her böcek yuvası yada eksik uygulanan her jel böcek ilacı hamam böceği varlığına yardımcı olacak ve böcek sorunu devam edecektir.

Jel kalorifer böceği ilaçları titizlikle ve bilerek uygulanmalıdır. Örneğin bulaşık makinesinin iç ve arka kısımları, buzdolabının motor aksamına, çamaşır makinesi ve fırının içine yuva yapmış olan kalorifer böceğinin yuvasının içinde yüzlerce böcek ve hamam böceği yumurtası bulunur. Gündüzleri pek ortalıkta dolaşmayan kalorifer böceği ve gümüş böcekleri gece karanlıkta çok daha fazla harekete geçerler. Çünkü bu böcekler karıncalar gibi gündüz değil karanlıkta beslenen zararlı haşerelerdir.

Böcek yuvaları ilaçlama servisi elemanlarınca es geçilirse veya eksik ilaç uygulanırsa ilacı tüketmeyen ölmeyecektir. Diğer yerlerdeki böcekler ölse bile sorun ya çok geç çözülecek yada tam olarak başarılı bir ilaçlama sonucu alınamayacaktır. Bu sebeple jel ilaçlama, haşerelerin yaşama noktalarını bilen, böceklerin geçiş yollarını iyi analiz eden bilinçli kişiler uygulamalıdır. Jel kalorifer böceği yemi miktarını orantılı uygulayan bir ilaçlama teknisyeni tarafından dikkatlice uygulanmalıdır.

Jel Böcek İlacının Faydaları Nelerdir?

⦁ Jel kalorifer böceği ilacı ve ilaçlama kokusuzdur ve evi boşaltmanıza yada temizliğe gerek olmaz.
⦁ Jel kalorifer böceği ilaçları kimyasal madde içermez. İnsan sağlığına olumsuz etkileri yoktur.
⦁ Restoran, otel, daire ve ofislerde işinizi aksatmadan kolayca jel kalorifer böceği ilaçları yapılabilir.
⦁ Böceklerin yuvalarında zincirleme etki ile tam konrtrol sağlar, yumurta bıraktırmaz.
⦁ Gıdalara zararı yoktur mutfak dolaplarının içine kolayca jel kalorifer böceği ilacı uygulanır.
⦁ Jel kalorifer böceği ilacı damlalar şeklinde uygulanır ve 3 ay kalıcı etkisini kaybetmez.
⦁ Karınca, gümüş böceği ve hamam böceği türlerinde tam çözüm sağlanmasını kolaylaştırır.
⦁ Jel böcek yemleri hava ile etkileşime girmez ve çevreye kalıntı yaymaz.
⦁ Diğer böcek ilaçları ile kıyaslandığı zaman hem rahat, hem zahmetsiz, hemde ekonomiktir.
⦁ Böceklerin bağışıklık geliştirmesine imkan vermez ve sinir sistemlerini çökerterek kısa zamanda tüm kalorifer böceklerini imha eder.
⦁ Jel kalorifer böceği ilaçları konutlar için son derece sağlıklı ve yeni nesil bir böcek ilacı uygulamasıdır.  Hamam Böceği Nerede Yuva Yapar biliyor musunuz?.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir