0 530 667 01 19

Karafatma Böcekleri Nasıl İlaçlanır

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 530 667 01 19

Karafatma Böcekleri Nasıl İlaçlanır? apartmanlarda karafatma ilaçlama yapılacak yerler genelde nemli alanlardır. Zemin katlar ve bina koridorları ile çatı araları buı böcekler için üreme bölgeleridir. Ayrıca apartman bahçesi varsa bu alanların karafatmaları önlemek için kaliteli bir şekilde haşere ilaçlamasına tabi tutulması gerekir. Dış alanlarda hızlı bir şekilde çoğalan karafatma böceklerinin bina içlerinde üremesinden sonra zaman içinde dairelere yayılması ve tüm binada karafatma böceği sorunları görülecektir.

Hamam böceği ilaçlama nasıl yapılır? diye bina sakinlerinin panik içinde ilaçlama talebinde bulunmasına neden olmamak için apartman ve site yönetimi yılda en az bir defa ilaçlama servisi almalıdır. Normal olarak ise 6 ayda bir bina etrafı ve ortak kullanım alanlarında karafatma ilaçlaması yaptırmak böcekleri yaşam alanlarından uzak tutar. Buna bağlı olarak diğer böceklerinde imha olmasına ve binalarda böcek oluşumunun önlenerek daire içlerine girmelerinin durdurulmasına önemli faydası olur.

Binalarda Böcek Neden Görülür?

Evlerde karafatma böcekleri nasıl engellenir? Daire ve müstakil evlerde görülmeye başlayan bir iki adet karafatma böceği görünüşte ortada sorun olmadığı ara sıra görülen böceklerin gelip geçici sorun olduğu düşünülebilir. Ancak ihmal edilen bu durumların bir kaç ay sonra giderek artan böceklere davetiye çıkarması ev yumurta yapan bir karafatma böceğinin bile yüzlerce böceğe neden olduğu çok iyi bilinmelidir. Ortak kullanım alanlarına atılan gıda atıkları, alınmayan çöpler, binalara böcek çeken ayrıntılardır.

Karafatma böcekleri ile mücadele en etkili karafatma ilaçları kullanılarak yapılmalıdır. Bina etrafı, bina zeminleri, bahçe ve koridorlar böceklerin önlenmesi için mevsimsel olarak ilaçlanmalıdır. İlaçlama yöntemleri arasında yeni nesil karafatma ilaçlama yöntemleri olarak kullanılan sisleme yöntem ve jel karafatma böceği ilaçlaması en kalıcı çözümü üreten birinci sınıf karafatma ilaçları olarak sık olarak kullanılmaktadır. Ancak bunu müşteriye açıklamak ve uygun olanı seçmesine olanak sağlamak gerekir.

Karafatma Böceğinin Yok Edilmesi

Atlas Türk İlaçlama Firması olarak tüm yürüyen ve uçan haşerelerin yok edilmesi için profesyonel çözümler gerekir. Sağlık bakanlığı onaylı halk sağlığı alanında yüksek haşere kontrolü sağlayan uygulandığı yüzeylerde lekelenme ve deformasyon yapmayan sentetik özellikli birinci sınıf böcek ilaçları özenle seilmelidir. Karafatma ilaçlama hamam böcekleri ile aynı ilaçlar kullanılarak yapılır. Böceklerin yoğunluğuna göre kullanılacak ilaçlama şekli ve haşere ilaçları belirlenir. Haşere kontrolü ancak bu yolla mümkündür.

Haşereler ile mücadele ve karafatma böcekleri ile mücadele bilinçli olarak yapılmalıdır. Bireysel olarak sıkılan haşere ilaçları böceklerde bağışıklık kazanma durumuna yol açtığı için ilaçlama firmaları ile görüşülerek böcek ilaçlama servisi almak şarttır. Atlas Türk Böcek İlaçlama olarak böcekler ile mücadelede en etkili yöntem ve ilaçları kullanarak ilaçlama yapmaktayız. Amacımız en iyi hizmeti verip böceksiz mekanlar sağlamaktır. Bu nedenle müşteri memnuniyeti açısından üst seviyede bir ekibiz. Karafatma Böcekleri Nasıl Çoğalır? merak ediyorsanız yazıya gidin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir