0 542 799 13 13

Karafatma İlacı

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 530 667 01 19

Karafatma İlacı evlerde görülen kara böcekler ve hamam böcekleri için kullanılmaktadır. Evde ilaçlama yaptırmak için çeşitli böcek ilaçları kullanılmak zorundadır. Bu böcek ilaçları arasında, kokusuz ilaçlar, kokulu ilaçlar, jel böcek ilaçları ve fare ilaçları temel haşere kontrol ilaçlarıdır. Karafatma ilaçları kokusuz ve kokulu içerikte olması nedeni ile insanlar için büyük kolaylık sağlar. Evde bebek yada evcil hayvan olması, yaşlı ve yatalak hastaların bulunduğu evlerden çıkılmadan kolayca hamam böcekleri ve kara böceklere karşı ilaçlama yaptırılması jel böcek ilaçları ve kokusuz ilaçlar ile çok daha kolaydır.

Kalorifer böceği ilacı ve Karafatma İlacı olarak jel hamam böceği ilacı kullanmak mümkündür. Aslında bu böcekler farklı isimler ile anılsa bile hepsi hamam böceği çeşitlerinin farklı bir türüdür. Bu nedenle hamam böceği ilacı olarak kullanılan kokusuz ilaçlar başta olmak üzere, evdeki böceklere karşı uygulanabilir. Kokulu hamam böceği ilaçları hem karafatma ilaçları hemde kalorifer böceği ilaçları olarak rahatlıkla kullanılabilir.

En iyi hamam böceği ilacı olarak son dönemlerde sıkça kullanılan jel ilaç tüm hamam böceği türleri için etkilidir. Örneğin alman hamam böceği, amerikan hamam böceği, oryantal hamam böceği, şark hamam böceği, doğu hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma böceği üzerinde son derece çekicidir. Hamam böcekleri ile mücadele için kullanılan jel böcek ilaçları oldukça etkilidir. Kalorifer böceği ilaçları arasında jel yöntem son derece zararsız ve böcekler için çok çekici bir özelliğe sahiptir.

Çoğu insan karafatma ilacı ile hamam böceği ilacı arasında bir fark olmadığını bilse bile daha çok kokulu ilaçlamanın bu böcekleri tam olarak yok ettiğini sanmaktadır. Elbette yoğun böcek şikayetleri ve direnç kazanmış hamam böcekleri için kokulu hamam böceği ilaçları en etkili hamam böceği ilacıdır. Kokusuz kalorifer böceği ilaçları orta ve düşük yoğunlukta böcek şikayetleri için çok fazla yapılmaktadır. Astek ilaçlama olarak jel karafatma ilaçlarını çok sık uyguluyoruz.

Hamam Böceği Türleri İçin En Etkili İlaçlar

Karafatma İlacı hamam böceklerinin bir çeşidi olan karafatma böceklerinden kurtulmak için sıvı ve jel böcek yemi şeklindeki ilaçlardan oluşmaktadır. Karafatma ilaçları hem hamam böceklerine karşı hemde diğer haşerelere karşı kullanılması mümkün olan ilaçlardır. Ancak jel hamam böceği ilacı sadece hamam böcekleri ve çeşitleri, karıncalar ve gümüş böcekleri için kullanılabilir. Hamam böceği ilaçları arasında kokusuz ve kokulu böcek ilaçları mevcut olup, açık alan ve kapalı alan ilaçlama durumuna göre ilaç türü ve ilaçlama yönteminde değişiklik yapılır.değişir.

Kalorifer böceği ilacı sırt pompası yardımı ile uygulanabildiği gibi sisleme makinesi yardımı ile de kullanılmaktadır. Özel ambalaj içinde hazır satılan Jel Karafatma İlacı belirli bölgelere metre kare başına bir damla bırakılarak uygulanmaktadır. Hamam böceklerinin çekilmesi için özel çekici etkiye sahip olan hamam böceği ilacı en yoğun gıda maddesi bulunan mekanlarda bile hamam böceklerini cezbeder.

Jel böcek ilacını böceklerin yemesi ile yuvalarına giderek ölen böcekler diğer böceklerinde zincirleme bir etkiye maruz kalarak toplu olarak imha edilmesine imkan vermektedir. En Etkili karafatma İlacı yeni nesil böcek ilaçlarından olan jel böcek ilaçları kullanılarak bu böceklerin imhasını sağlar. Ancak bu böcek jeli kara böceklerde olduğu kadar, kalorifer böceği ilacı olarak ve hamam böceği ilacı olarak ta kullanılır. Dumanlı böcek ilaçlama tekniği en zor ölen böceklerin yok edilmesi için çok etkili sonuçlar verir.

Ulv ilaçlama uygulaması ani etkili sıvı karafatma ilaçları kullanılarak bu böceklerin bir an önce önlenmesi için yapılır. Kokulu hamam böceği ilaçları diğer ilaçlara göre daha kısa sürede böceklerin önlenmesinde önemli etki göstermektedir. Ancak bazı mekanlarda kokusuz kalorifer böceği ilacı ve diğer haşerelere karşı ilaçlama yapılması talep edildiği zaman böcek türüne göre en etkili ilaçları seçmek gerekir. Piyasada satılan ucuz karafatma ilaçları evdeki böcekleri ortadan kaldıramaz.

En Etkili Karaböcek İlaçları

Kokulu ve kokusuz hamam böceği ilaçları evdeki hamam böceği çeşitlerinin önlenmesine büyük oranda olanak sağlar. Kokusuz kalorifer böceği ilacı sırt pompası ile yoğun böcek şikayetlerinde kısmen fayda sağlasa bile tam olarak çözüm olamayacağı için kısa zaman içinde böcekler mekanı istila eder. Eczane ve haşere marketlerde satılan yapışkan, tablet ve spreyli böcek ilaçları ile evdeki böceklerden kurtulmak hiç bir şekilde mümkün olmaz. Ucuz Karafatma İlaçları kullanımı evde böcek istilası yaşanmasında ana sebeplerden biri olup bağışıklık kazanan böcekler bu ucuz böcek ilaçlarının yetersiz kalması ile evin her tarafına yayılır.

En etkili hamam böceği ilacı arayışı içine giren insanlar yüzlerce lira para harcamak zorunda kalır ve bilmedikleri ilaçları uygulayarak bu böceklerden kurtulmaya çalışır. Bir türlü ortadan kaldırılamayan hamam böcekleri insanları adeta canından bezdirirler. Bireysel olarak ilaçlama hem çok daha maddi kayıplara yol açar, hemde bilmediğiniz zararlı içerikteki ilaçları kullanmanız nedeni ile sağlık açısından oldukça sakıncalıdır.

Sıvı Karafatma İlacı ile jel kalorifer böceği ilaçları farklı içerikte böcek ilacı olduğu için kullanım bölgeleri doğal olarak değişir. Sıvı böcek ilacı açık ve kapalı alanlarda her türlü kirli ve ıslak zeminlerde kullanılmasına karşın jel karafatma ilaçları nemli ve aşırı pis ortamlarda kullanılmaz. Şayet ıslak zeminler ve aşırı tozlu ortamlara yapılırsa ilaç çok kısa zaman içinde özelliğini kaybeder. Sıvı hamam böceği ilaçları böceklerin üzerine sürtünme yolu ile bulaşıp bir süre sonra böceğin organizmasına bulaşarak öldürür.

Yalama sonrası ilacı sindirim sistemine bulaştıran böcekler böcek ilacı içeriğindeki öldürücü zehir sayesinde kısa sürede ölür. Sıvı özellikli en etkili böcek ilaçları kokulu olursa çok geniş kullanım alanına sahip iken kokusuz ilaçların etki sahası daha azalacaktır. Jel ilaçlar ise hamam böceği çeşitleri, gümüş böceği ve karıncalar tarafından tüketilerek belirli bir zaman geçtikten sonra bu böceklerin ölmesini sağlar. Bu böcekler dışında jel kalorifer böceği ilacı öldürücü etkiye sahip olmadığı için kullanılması çözüm olmaz.

Kokusuz İlaçlar İle Kokulu İlaçların Farkı

Kokusuz Karafatma İlacı ile jel hamam böceği ilacı böceklerin saklanma bölgeleri, yuvaları, yumurtaların bulunduğu bölgeler ve yakınına uygulanırlar. Kokusuz ilaç uygulanarak evdeki böceklere karşı önlem almak daha uzun süreli böcek imhasını sağlayacaktır. Karafatma böceği ilaçları arasında en fazla kullanılmaya başlayan jel böcek yemi olup hem kolay uygulanması hemde son derece sağlıklı bir yöntem olması bu ilacın tercih nedenidir. Karafatma ilacının uygulanış şekli sıvı püskürtme şeklinde ve sisleme olarak yapılmaktadır.

Apartman ortak kullanım alanlarında mekanın şartlarına göre kokusuz, kokulu ve jel ilaç uygulanabilir. Apartman bahçesi gibi bölgelerde kokulu böcek ilaçlarının kullanılması daha etkili olur. Evde hamam böceği ve karafatma böceği şikayeti yaşayanların bir an önce en etkili böcek ilaçları ile ilaçlama yapan firmalardan ilaçlama desteği alması yaşadıkları böcek şikayetlerinin önlenmesi için şarttır. Ev ilaçlama, apartman ilaçlama, iş yeri ilaçlama başta olmak üzre pek çok işletme ve konutta böceklere karşı önleyici ilaçlama yaptırılması gerekir.

Böcek şikayetlerinde asıl sorun böceklerin giriş yollarında yeterli önlemlerin alınmaması ve geç kalınan sorunların giderek büyümesi sonucu böceklerin ortamları ileri derecede istila etmeleridir. En etkili hamam böceği ilacı olarak bilinen özel kokulu ilaçlar sisleme şeklinde ulv yöntemle yapılır. Aksi halde kokusuz ilaçlar ile yapılan uygulamalarda böceklerden kurtulmakta güçlükler yaşanmaktadır. Profesyonel böcek ilaçlama şirketleri sadece ilaçlama yapmakla böceklerin uzun süreli engellenemeyeceğini bilerek böcek giriş alanlarının hem kapatılması hemde ilaçlama yapılarak böcek girişlerinin kesilmesini en etkili böcek İlacı ile sağlarlar.

Astek hamam böceği ilaçlama firması olarak kalorifer böceği, hamam böceği, karafatma ilacı ve diğer böcekler için kullanılan böcek ilaçları konusunda en etkili ilaç ve ilaçlama yöntemlerini kullanır. Jel ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve kokulu ilaçlama uygulamaları ile En Etkili Karafatma İlacı kullanarak ilaçlama yapılmalıdır. Ulv ilaçlama aşırı böcek şikayetlerinde tek ve en etkili çözümdür. Böcek İlaçlama Firması seçiminde bizden destek alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir