0 542 799 13 13

Karafatma İlaçlaması

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Karafatma İlaçlaması Ne Zaman Yapılmalı? havaların ısınmaya başlaması ile hareketlenen böcek türleri toprak yüzeyine çıkarak binalara ve yaşam alanlarına daha sık girme eğilimi gösterir. İlaçlama servisi bu dönemlerde gerek karafatma ilaçlaması, gerek diğer böceklerin ilaçlama ile yok edilmelerini zorunlu kılar. Böcek ilaçlama zamanı ile ilgili bilinmesi gereken en önemli ayrıntı daha haşerelerin üremeye başlamadan ilk görüldükleri anda ilaçlama hizmeti alınarak kolay ve daha etkili bir biçimde imha edilmelerinin sağlanmasıdır.

Apartman ve siteler kadar, evler içinde doğru ilaçlama desteği etkisini daha uzun süre gösterecektir. Yaz aylarında böcek ilaçlaması oldukça fazla yapılmaktadır. Ekiplerimiz ısınan havalar ile birlikte özellikle mayıs ve haziran aylarında karafatma mücadelesinin en yoğun olarak yapıldığı dönemlerin olduğunu belirtip insanların bu dönemlerde önlem almalarını önerir. Daha fazla böcek ilaçlaması yaptırıp gerek hamam böcekleri ve gerek karafatmalar için tam kontrol sağlanmaz. Önemli olan doğru ve etkili hizmettir.

Böcek Yoğunluğu Başlamadan İlaçlama Gerekir Mi?

İlaçlama zamanı olarak aslında evde görülen tek bir böceğin bile kısa sürede dairede böcek yayılmasına neden olacağını bunu önlemenin bir an önce karafatma ilaçlaması ile mümkün olduğu bilinmelidir. Apartmanlarda ve bina içlerinde yaz başlangıçları ile ilaçlama servisi almak üremeden böceklerin ortadan kaldırılmasını sağlar. Aslında yaz başları ve yaz sonlarında yapılacak iki ilaçlama böceklerin uzun süre binalardan uzak tutulmasına yardımcı olur. Dairelerde böcek şikayeti yaşanmaz.

Bu mümkün değilse bile hiç olmazsa yılda bir defa ilkbahar ve yaz dönemleri arasında apartmanda ilaçlama yaptırmak bile böceklerin girişlerini önemli oranda engelleyecektir. Profesyonel karafatma mücadelesi kapsamında karafatma ilaçlaması nasıl yapılır? diyenler için en uygun dönem ve ilaçlama hizmeti yaz başlangıcı ile alınmalıdır. Ancak evde olan böceklerin imha edilmesini beklemek sorunların dahada içinden çıkılmaz bir boyuta bürünmesine neden olur. Bunu bilerek hareket etmek gerekir.

Önleyici İlaçlama Hizmetleri

Bu nedenle önleyici ilaçlama için yaz başlangıçları önemli olurken, evdeki böcekler görüldükleri anda karafatma böceklerine karşı ilaçlama servisi alınmalıdır.  Karafatmaların yok edilmesi için yaz döneminin başlangıcı en doğru ilaçlama zamanıdır. Havaların ısınması ile çatı, havalandırma gibi bölgelerden evlere yönelen karafatma zararlısı insan sağlığına ciddi risk içerir. Ayrıca buralarda böcek yumurtalarından böcek oluşması kısa zamanda mekanların böcekler tarafından kuşatılmasına neden olur.

Böcek ilaçlama bu böceklerin yok edilmesi açısından son derece önemlidir. Atlas Türk böcek ilaçlama olarak yaşam alanlarınızda ortaya çıkan haşerelere son veriyoruz. Karafatma ilaçlama başta olmak üzere, arı, pire, kene, akrep, güve,hamam böceği, tahta kurusu, gümüş böceği ve daha pek çok haşere çeşidi için gerek önleyici gerek arındırma amaçlı ilaçlama yapmaktayız. Profesyonel ilaçlama hizmeti alarak tüm haşerelerden kurtulmanız mümkündür. Ancak bu böcek türüne göre değişir. Karafatma İle Mücadele için yazımıza bakmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir