0 542 799 13 13

Karafatma Ve Kakalak İlacı

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Karafatma Ve Kakalak İlacı hamam böceklerinin bir çeşidi olan karafatma böceklerinden kurtulmak için sıvı ve jel böcek yemi şeklindeki ilaçlama için kullanılan ilaçlardan oluşmaktadır. Karafatma ilaçları hem hamam böceklerine karşı hemde diğer haşerelere karşı kullanılması mümkün olan ilaçlardır. Ancak jel karafatma ilacı sadece hamam böcekleri, karıncalar ve gümüş böcekleri için kullanılabilir. Hamam böceği ilaçları arasında kokusuz ve kokulu böcek ilaçları mevcut olup, açık alan ve kapalı alan ilaçlama durumuna göre ilaç türü değişir.

Kara böcek ilacı sırt pompası yardımı ile uygulanabildiği gibi sisleme makinesi yardımı ile de kullanılmaktadır. Özel ambalaj içinde hazır satılan Jel Karafatma İlacı belirli bölgelere metrekare başına bir damla bırakılarak uygulanır. Böceklerin yemesi ile yuvalarına giderek ölen böcekler diğer böceklerinde toplu olarak imha edilmesine imkan vermektedir.

En Etkili Karafatma Ve Kakalak  İlacı yeni nesil böcek ilaçlarından olan jel böcek ilaçları başta gelir. Ani etkili sıvı karafatma ilaçları diğer ilaçlara göre daha kısa sürede böceklerin önlenmesinde önemli etki göstermektedir. Piyasada satılan ucuz karafatma ve hamam böceği ilaçları evdeki hamam böceği çeşitlerinin önlenmesine kısmen fayda sağlasa bile tam olarak çözüm olamayacağından kısa süre sonra böcekler mekanı istila etmeye başlayacaktır.

Eczane ve haşere marketlerde satılan yapışkan, tablet ve spreyli böcek ilaçları ile evdeki böceklerden kurtulmak hiç bir şekilde mümkün olmaz. Ucuz karafatma ilacı kullanımı evde böcek istilası yaşanmasında ana sebeplerden biridir. Bağışıklık kazanan böcekler bu ucuz böcek ilaçlarının yetersiz kalması ile evin her tarafına yayılarak insanları adeta canından bezdirirler. Bireysel olarak ilaçlama sakıncalıdır.

Karafatma İlacı Nasıl Uygulanır?

Sıvı karafatma ilacı ile jel karafatma ilaçları farklı içerikte böcek ilacı olduğu için kullanım bölgeleri doğal olarak değişir. Sıvı böcek ilacı açık ve kapalı alanlarda her türlü kirli ve ıslak zeminlerde kullanılmasına karşın jel karafatma ilaçları nemli ve aşırı pis ortamlarda kullanılmamaktadır. Sıvı ilaçlar böceklerin üzerine sürtünme yolu ile bulaşıp öldürür yada yalama sonrası ilacı sindirim sistemine bulaştıran böcekler kısa sürede ölür.

Jel ilaçlar ise hamam böceği ve karıncalar tarafından tüketilerek böceklerin kontrol altına alınmasını sağlar. Böceklerin saklanma bölgeleri, yuvaları, yumurtaların bulunduğu bölgeler ilaç uygulanarak evdeki böceklere karşı önlem alınmaktadır. Karafatma böceği ilaçları arasında en fazla kullanılmaya başlayan jel böcek yemi olup hem kolay uygulanması hemde son derece sağlıklı bir yöntem olması bu ilacın tercih nedenidir.

Karafatma ilacının uygulanış şekli sıvı püskürtme şeklinde ve sisleme olarak yapılmaktadır. Apartman ortak kullanım alanlarında mekanın şartlarına göre kokusuz, kokulu ve jel ilaç uygulanabilir. Apartman bahçesi gibi bölgelerde kokulu böcek ilaçlarının kullanılması daha etkili olur. Evde hamam böceği ve karafatma böceği şikayeti yaşayanların bir an önce en etkili böcek ilaçları ile ilaçlama yapan firmalardan ilaçlama desteği alarak ev ilaçlama yaptırması gerekir.

Böcek şikayetlerinde asıl sorun böceklerin giriş yollarında yeterli önlemlerin alınmaması ve geç kalınan sorunların giderek büyümesi sonucu böceklerden kurtulmakta güçlükler yaşanmaktadır. Profesyonel karafatma ilaçlama şirketleri sadece ilaçlama yapmakla böceklerin bitmeyeceğini bilerek hareket eder. Böcek giriş alanlarının hem kapatılması hemde ilaçlama yapılarak böcek girişlerinin kesilmesini Etkili Karafatma Ve Kakalak İlacı ile sağlarlar. Böcek İlacı Jel yazımızı okumalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir