0 542 799 13 13

Karıncalar Nasıl Yok Edilir

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Karıncalar Nasıl Yok Edilir? eve girerek insanları rahatsız eden karınca türleri zaman, zaman sıkıntı olur. Kalorifer peteklerine bağlanan doğal gaz boruları, kapı altları ağaçlar ve duvarlara tırmanıp çatlaklar ve açık buldukları küçük boşluklardan yaşam alanlarına girerler. Evde ilaçlama yapılmazsa kısa sürede karınca kolonisinin eve adeta tek sıra halinde kenar ve köşelerden taşınmasını sağlayan öncü karıncalar sayesinde evin her tarafını sararlar. Yiyecek ve gıdaların içine girip kirletirler.

Başta mutfak ve açıkta bırakılan şekerli gıdalar, ekmek kırıntıları gibi yiyeceklerin kokusuna gelen karıncalar ile mücadele edilmesi şarttır. Karıncaların eve girmeleri nasıl önlenir? bu konuda birkaç kısa bilgi paylaşıp karınca ilaçlaması yaptıracak insanların nelere dikkat etmeleri gerekir evdeki karıncalar nasıl yok edilir ve karınca giriş yolları nasıl kapatılır? bilgi vermeye çalışacağız. Karıncalar zararsız küçük haşereler olsa da zaman zaman çok fazla sayıda ev ve apartmanlara girdikleri zaman insanlara ciddi rahatsızlıklar yaşatır

Dairedeki karıncalardan kurtulmak için kokusuz ve kokulu ilaçların yanı sıra karınca jeli kullanılarak ta karınca mücadelesi yapılabilmektedir. Dış alanlarda yaşam süren karınca türleri evlere doğal gaz tesisatı bulunan yerler ve balkon gibi yerlerden rahatça girerler. Ev içinde genel olarak süpürgelik kenarları, kapı pervazları ve tezgah dolaplarının diplerinden hareketle tüm odalara yayılırlar. Karınca ekmek kırıntısı, şeker taneleri, yerlerde kalan yiyecek parçaları ve açık unutulan yiyeceklere gelir.

Kanatlı Karıncaların İlaçlanma Şekli

Eve dağılan karıncalar kısa sürede evde çoğalır. Karıncalardan kurtulmak için evde karınca ilaçlaması yaptırılmalı zararlı karıncalar nasıl yok edilir diye kara kara düşünmeye son verilmelidir. Karıncalar nasıl yok edilir diye arayan müşterilerimizin içinde en fazla karıncalardan sıkıntıya düşenler hiç kuşkusuz kanatlı karıncalar tarafından yaşadıkları rahatsızlıkla öne çıkar. Karınca türü arasında kanatlı karınca ile mücadele daha kapsamlı bir ilaçlama ister. Bunun nedeni evin çok dip bölgelerinde yuva yapmasıdır.

Kanatlı karınca çocukları ve insanları uyurken ısırıp ciltte tahrişe sebep olduğu için hem daha zararlı hemde gerek uçması gerek daha iri yapılı olması yüzünden insanları daha fazla sıkıntıya sokar. Kanatlı karıncalar nasıl yok edilir? kanatlı karınca duvar araları, parke altları, kapı dipleri ve dolap araları gibi çok çeşitli yerlere yuvalandığı için kokusuz karınca bazen yetersiz kalır. Bu gibi durumlarda kokulu karınca ilaçlaması ile uygulama yapmak çok kısa sürede karıncaların imhasını sağlar.

Ayrıca karıncaların içeri girişlerini ilacın kalıcı etkisi sayesinde önler. En kısa sürede karıncalar nasıl yok edilir diyorsanız kokulu ilaçlama yaptırmalısınız. Böcek ilaçlama taleplerinize en etkili yöntemleri kullanarak hizmet sunuyoruz. Karınca çeşitleri bina etrafları ve bahçede sıkça karşımıza çıkan küçük haşerelerdir. Çoğu insan karıncaya kıyamadığı için ilk etapta evden kovmak için kişisel çaba gösterir. Ancak giderek yayılan karıncaların önlenmesi için evde karınca ilaçlama yaptırmak zorunda kalır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir