0 542 799 13 13

Kertenkeleyi Ne Kaçırır

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Kertenkeleyi Ne Kaçırır? eve kertenkele girmesini önlemek için yapılması gerekenler nelerdir. Bu ve benzeri sorular aslında yaz aylarında sıkça sorulmaktadır. Kertenkele kaçırıcı olarak kükürt taşı kullanmak açık alanlardan binalara kertenkele girişini belli seviyede azaltmaktadır. Kertenkeleden kurtulmak için öncelikle daire içlerinde kertenkele ilaçlaması yaptırmak şarttır. Kertenkele ile mücadelede kimyasal uygulama ve önleyici fiziksel uygulamalar birlikte yapıldığı takdirde tam kalıcılık sağlanır.

Kertenkeleyi Ne Kaçırır? kertenkele mücadelesi nasıl yapılır bilmeden gelişigüzel çözüm aramak pek sonuç vermeyecektir. Kertenkele çeşitleri evlere açık camlar ve kapı altları gibi yerlerden girer. Zayıf noktaların iyileştirilmesi, havalandırma bölümlerinin kapalı tutulması ve aspiratör borularının açık kısımları kapatılarak olası kertenkele girmelerine karşı önlem alınmalıdır. Apartman bahçesinde bitki ilaçlaması yaptırmak kertenkeleyi buralardan uzak tutar.

Yaz aylarında yoğun kertenkele şikayetleri yaşandığı için bizi arayıp, kertenkeleden nasıl kurtulurum? Evdeki Kertenkeleyi Ne Kaçırır? diye çözüm arayışında olanlara öncelikle evde kertenkele ilaçlama yaptırmalarını ve dış alanlardan eve kertenkele girişin önlemenin gerekli olduğunu belirtiyoruz. Yüksek binaların duvarlarından tırmanarak kolayca evlere girme özelliğine sahip olan kertenkeleyi önlemek için bilinçli mücadele şarttır.

Astek kertenkele ilaçlama firması olarak apartman ve siteler başta olmak üzere ev ve iş yerlerinde yaşadığınız kertenkele şikayetlerine karşı profesyonel kertenkele ilaçlama hizmetleri veriyoruz. Kertenkele ne yer? kertenkele neyle beslenir? bilmeden kertenkele ile mücadele etmek aslında çokta mümkün değildir. Evin etrafında ve terasta kertenkelenin yediği şeyler yoğunlukta ise sürekli kertenkele şikayetleri yaşanır. Bu nedenle çiçek ve bitki olan bahçe yada teraslarda kertenkele şikayetleri çok daha fazla olduğu için evlere kertenkele girişi daha fazla olur.

Kertenkele Gelmemesi İçin Ne Yapmalı

Kertenkele ilacı sıradan böcek ilaçları gibi zayıf etkili ve kokusuz özellikte kertenkele ilacı olarak kullanılamaz. En etkili kertenkele ilaçları yüksek öldürücü etkiye sahip profesyonel ürünlerden seçilmek zorundadır. Ev için kullanılacak kertenkele ilaçları sıvı püskürtme yöntemi ile yapıldığı takdirde çok sınırlı etki gösterir. Bu nedenle çok daha etkili ve kapsamlı bir uygulama olan dumanlı kertenkele ilaçlama şeklini kullanmak şarttır. Pek çok kertenkele ilaçlama servisi yanlış yöntem ve etkisiz kertenkele ilacı kullandığı için kertenkele ile mücadelede başarısız kalmaktadır.

Astek ilaçlama şirketi olarak üst seviyede kertenkele ilaçları ile profesyonel ve kalıcı çözümler üretmekteyiz. bahçe ve apartman etrafında yapılacak kertenkele ilaçlaması için açık alan olması nedeni ile sıvı kertenkele uygulaması yapılmalı ve bitkiler kertenkele çeşitlerine karşı önlem olarak ilaçlanmalıdır. Yeşil alanlarda kertenkeleden kurtulmak için yedikleri bitki ve haşerelerin zehirlenmesi sonucu bunları tüketen kertenkele çeşitleri yok edilir.

Kertenkeleyi Ne Kaçırır? kertenkeleden kurtulmak için ne yapılmalı tam olarak bilmeden bu zararlıdan kurtulmak çok güçtür. Bireysel olarak bazı insanlar kertenkele yapışkanı kullanarak evdeki ve apartmandaki kertenkele şikayetinden kurtulmaya çalışmaktadır. Bu tür uygulamalar sadece tek bir kertenkele sorununda başarılı olsa bile birden fazla şikayet olan mekanlarda kertenkelelerden kurtulmak mümkün değildir. Kertenkele yapışkanı sınırlı şikayetleri önleme için kullanılsa da birden fazla kertenkele sorunu olan mekanlarda mutlaka profesyonel kertenkele ilaçlama yaptırılmalıdır.

Ekonomik ilaçlama fiyatları ile kertenkeleden kurtulmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek etkili ve doğru ilaçlama teknikleri ile kertenkele zararlısından kurtulabilirsiniz. Bu yazıda Kertenkeleyi Ne Kaçırır? kertenkele ilaçlama yöntemi hakkında kısaca bilgi verip, bireysel çözüm aramak yerine kapsamlı bir kertenkele mücadelesi yaptırarak çok daha etkili ve kalıcı çözüme ulaşabilirsiniz. Güve İlaçlama Firmaları yazımızı okumalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir