0 542 799 13 13

Kırkayak İlaçlama Hizmeti

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Kırkayak İlaçlama Hizmeti gerek evlerde ve gerek diğer yaşam alanlarında sıkça yapılan bir böcek ilaçlama şeklidir. Özellikle yaz aylarında bahçeli evlerde, site ve apartmanlarda görülür. Vücutları tüylü çıyana benzeyen ama boy olarak daha kısa ve ayakları kıllar ile kaplıdır. Zararlı olan kırkayakların yaşam alanlarından sökülüp atılması için kırkayak ilaçlama hizmeti alınması gerekir. Gerek kokulu gerek kokusuz ilaçlama seçenekleri ile kırkayak ile mücadele edilmektedir.

Daireler ve evlere dışarıdan tırmanarak yada kapı altlarından girerler. Uzun ve ince tüylü bacakları bulunan kırkayaklar için evde kırkayaklar ile mücadele yapmak bireysel olarak mümkün olamayacağı için profesyonel bir yardım gerektirir. Kırkayak ilaçlama nasıl yapılır? diyorsanız değişik ilaçlama makineleri ve farklı içerikte kırkayak ilaçları kullanılarak yapılabilmektedir. Eve girerek çoğalan kırkayak zararlısı insanların rahatsız olmalarına ve huzursuzluk yaşamalarına neden olur.

Bazı kırkayak türleri zehirli bazıları ise zehirsiz olur görünüşü ve renkleri farklı olabilen kırkayakların 10 santimetre boyu olanlarından 4 yada 5 santim olanları da mevcuttur. Kırkayak mücadelesi kokusuz ilaçlar ile sırt pompası yada elektrikli ilaçlama makinesi ile yapılabilir ancak pek çok insan bir an önce kırkayakların yok edilmesi ve bir daha kırkayak görmek istemediği için ani etkili yöntem olan kokulu ve sisleme yöntemini tercih edip en etkili ilaçlama hizmeti olan dumanlı yöntemi tercih etmektedir.

Kırkayaklar insan cildine temas ettiği zaman alerjik durumlara ve kaşınmalar ile kızarıklara neden olurlar. Kırkayaklar dan korunmak için garantili kırkayak ilaçlama yapan firmamızdan ilaçlama talep edebilirsiniz. Evlerde bebek ve çocuklar için sakıncalı olan bu tuhaf görünümlü canlı bünyesinde zehir taşır. Ölümcül olmasa bile çeşitli istenmeyen durumlara sebep olabilmektedir. Kırkayakların yok edilmesi için evin genelinde ve bahçede ilaçlama servisi almak gerekir.

En Etkili Kırkayak Mücadelesi

Kırkayak ilaçlama firması olarak başta kırkayak türleri olmak üzere her türlü böcek ve haşere sorunlarınıza kalıcı çözümler sunuyoruz. Garantili kırkayak ilaçlama yapılabilmesi için en önemli formül çok kaliteli haşere ilaçları kullanılarak ilaçlama yapılması ve çalışan elemanların deneyimli ve bilinçli bir şekilde böcekler ile mücadele konularına hakim olması gerekmektedir. Apartmanda kırkayak ilaçlama yapılırken kırkayakların geldiği noktalar hem kapatılmalı hem uzun süre kalıcı özelliğe ilaçlama yaptırılmalıdır.

Kırkayaklardan kurtulmak için etkili önleyiciliğe sahip kırkayak öldürücü ilaçlar ile önleyici olarak ilaçlanmalıdır. Kırkayakların saklandığı yerlere işlemeyen özellikte kalitesiz ilaçlar kullanmak bu sorunun kısa süre sonra tekrar yaşanmasına ve insanların mağdur olmalarına neden olmaktadır. Kırkayak mücadele hizmetleri veren ekip en ince detayına kadar düşünerek tüm böceklerin yok edilmesini sağlayan özel içerikli haşere ilaçlarını kullanmalı ve sorunsuz ilaçlama servisi sunmalıdır.

İlaçlama şekilleri içinde gerek kırkayak böceği ve gerek diğer haşere türleri için en kısa sürede çözüm sunan elbette dumanlı ilaçlama diye tabir edilen sisleme şekli uygulanmakta kokulu ilaçlar kullanılarak bu durum çok daha seri bir şekilde tamamlanmaktadır. Kırkayak İlaçlama Hizmeti özel kırkayak ilaçları kullanılarak yapılır ve evdeki kırkayakların yok edilmesi sağlandığı gibi genel ilaçlama türü olan yakıcı etkili sisleme ilaçlama şeklinde diğer haşere türleri de imha edilmektedir.

Kırkayak İlaçlaması Diğer Böcekleri Öldürür Mü?

Eve giren kırkayakları yok etmek için yapılan kırkayak mücadele ile birlikte diğer zararlı böcekler saklandıkları yerlerden ilacın etkisi ile çıkarılarak imha edilir ancak bu özellik kokulu ilaçlar için geçerli olup kokusuz kırkayak ilaçlama ile yapılan ilaçlama haşerelerin yürüyerek ilaçlama teması ve yalama yolu ile ölmelerini sağladığı için zaman almaktadır. Kokulu ilaçlama ile yapılan sisleme şeklindeki yöntem böcekleri ve kırkayak türlerini yuvalarından ve saklandıkları yerlerden çıkarıp öldürür.

Kırkayak türleri, kapı pervazları, süpürgelik araları ve parke dipleri gibi yerlere gizlenirler. Bu yuvalardan çıkarıcı ani bir şekilde ilacın yakıcı etkisi ile imha etmektedir. En etkili kırkayak ilaçlama yöntemi olan bu yöntem sadece kırkayaklar için değildir. Diğer tüm böcekler üzerinde tam ve kalıcı bir etki sağlayarak mekandaki haşerelerden kurtulmanızı sağlar. Bazı haşereler zor ölen bir yapıya sahip oldukları için kokusuz ilaçlar etkisiz kalır böyle haşerelerin imhası için kokulu özellikte ilaçlama yapılması gerekir.

Evde kırkayak ilaçlama nasıl yapılır? sorusuna yanıt olarak, çabuk ve kesin olarak yok edilmeleri için kokulu olarak yapılabilir. Kırkayak imha yöntemleri içinde tüm böceklerin yok edilmesinde kendi alanında çok yüksek böcek imha kalitesine sahip ilaçlar ile hizmet vermekte olan atlas ilaçlama ekipleri sizlerin böceklerden kaynaklanan tüm sorunlarınıza Kırkayak İlaçlama Hizmeti ile son vermekteyiz. Haşere ilaçlama konusunda bizimle iletişime geçerek hizmet talep edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir