0 530 667 01 19

Konut Ve Site İlaçlama

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 530 667 01 19

Konut Ve Site İlaçlama hemen her insanın tanık olduğu önemli bir ilaçlama hizmetidir. Böcekler bahar dönemlerinde etrafa dağılarak besin ve yaşam alanları arayışına çıkar. Bahçe böcekleri açık alanlardan binalara yönelerek zayıf noktalardan bina içi ve dairelere girmektedir. Bu nedenle konut ve sitelere giren böceklerin ilaçlama ile yok edilmesi şarttır. Site ilaçlama, Ev ve daire ilaçlama yaz aylarında oldukça fazla talep gören bir ilaçlama hizmetidir.

İnsanların en fazla yaşadığı toplu yaşam alanları olan bu mekanlar diğer bölgelere göre daha fazla haşere istilası ve kemirgen problemlerine maruz kalır. Daire ve konutlar yaşam boyunca en çok vakit geçirdiğimiz önemli mekanlardır. Çocukların ve ailenin sağlığının korunması açısından, yaşam alanlarını temiz tutmamız ve hijyene önem vermemiz çok önemlidir. Bu hem sağlığımızın korunması için, hemde böceklerin mekanlarda hızla üremesini önlemede belirleyicidir.

Hamam böceği, benzeri pis böcekler bakteri oluşan bölgelerde çok fazla görülen oldukça zararlı böceklerdir Apartman ilaçlama servisi ile pek çok böcek önlenir. Pire, tahtakurusu,  örümcek, kırkayak, akrep, tespih böceği, kertenkele, çıyan, fareler, kemirgenler insanlar için ciddi sorunlara yol açar. Böcekler bilinen çoğu hastalığın taşıyıcısı olarak insanlar için hayli zararlı sonuçlara yol açarlar. Apartman ve site yaşamında çok sayıda daire olması buralarda daha fazla böcek şikayetine neden olmaktadır.

Binalarda Böcek Ve Kemirgenleri Önleme

Apartman yaşamında çok sayıda insan yaşaması hem gıda atıklarının hem de çöplerin çok daha fazla oluşmasına neden olur. Böceklerin binalarda çoğalmasını engellemek için belirli dönemlerde site ve apartman ilaçlama servisi önemlidir. Bunun için bina çevresi ve bahçede böcek ilaçlama yaptırmak gerekir. Apartman ortak kullanım alanlarını ilaçlama bu bakımdan oldukça önemlidir. Konut Ve Site İlaçlama sadece bina içinde yapılan bir uygulama olarak düşünülmemelidir.

Apartman bahçesi, bina dış duvarları, otopark ve sığınaklar, bina çatısı ve merdiven boşlukları böceklerin ve kemirgenlerin uğrak noktalarıdır. Apartman içlerine tüm bu zararlılar dış alanlardan girerler. Bazı böcekler açık bölgelerden gelirken, bazı böcekler ise hayvanları konakçı olarak kullanarak mekanlara gelir. Böcek ilaçlama fiyatları dairelere oranla apartman ilaçlamasında daha ekonomik bir özelliği ile ön plana çıkar.

Toplu apartman ilaçlaması tek daire ilaçlamasına oranla yarı yarıya avantajlı olur. Büyük binalarda kısmi ilaçlama yaptırmak yetersiz kalır. Bina içleri ve dairelere böcek yada kemirgen girişini önlemek için düzenli ilaçlama gerekir. Apartman içinde kapı önlerinde çöp bırakmamak, ortak kullanım alanlarına çöp atmamak gerekir. Böcekler gıda kalıntıları ve çöplere çok fazla gelir. Bu nedenle apartmanların temiz tutulması oldukça önemlidir. Bina ve apartman temizliği böcek oluşumunu yavaşlatır.

Apartman İlaçlama Nasıl Yapılır?

Toplu apartman ilaçlamasının avantajları maliyet olarak ta oldukça avantajlıdır. Apartman genelinde ilaçlama böceklerin çok daha hızlı ortadan kalkmasına önemli katkı sağlar. Ayrıca maddi açıdan yarı yarıya ekonomik ilaçlama yapılmasına imkan sağlar. Tek dairede ilaçlama ortalama olarak 120 lira iken toplu apartman ilaçlamada bu oran yarı yarıya kadar düşer. Toplu ev ilaçlama bir dairede ilaçlama yapılırken böceklerin diğer dairelere kaçma riskini de ortadan kaldırır.

Apartman ilaçlaması bu nedenle çok daha etkili çözüm sunar. İlaçlama yapan firmalar bu gerçekleri yakından bildiği için toplu ilaçlama tavsiye etmektedir. İnsanlara bireysel davranmaktan çok toplu olarak Konut Ve Site İlaçlama Hizmeti almalarını tavsiye ederler. Toplu ilaçlama hizmetleri verdiğimiz pek çok apartman ve site, ilaçlama sonrası toplu ilaçlamanın önemini açıkça gösterir. İnsanlar uzun süre böceklerden rahat ettiklerini ve kısmi yapılan ilaçlama sonrası yaşanan sorunların kesinlikle yaşanmadığını belirtmektedir.

Atlas Türk ilaçlama Konut ve site İlaçlama uygulamalarında daima en iyi ve en kalıcı ilaçlama çözümleri sunmaktadır. Amacımız daima insanların böceklerden uzak bir yaşam sürmesini temin etmek için hizmettir. Apartman ilaçlama taleplerinizi bize iletip profesyonel bir ilaçlama servisi alabilirsiniz. Yaz aylarında apartmanlarda böcek ve fare şikayetleri sıkça yaşandığı için kışa girerken ve bahar başlarında ilaçlama servisi almanız çok daha sağlıklı bir yaşam sağlar. Pire Isırığı Tedavisi yazımıza göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir