0 542 799 13 13

Nem Böceği İlaçlama Servisi

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Nem Böceği İlaçlama Servisi belkide pek çok ilaçlama firmasının bilmediği oldukça az bilinen bir durumdur. Aslında insanlar tarafından ne olduğu pek anlaşılamayan bir böcek türü olup çok dikkat edilmediği takdirde farkına varabilmek nerede ise imkansızdır. Gözle görülmesi çok zor olan minik boyutlu böcekler arasında toz böcekleri ve nem böceği ilaçlama uygulaması en kapsamlı ilaçlama türüdür.

Sıradan basit yöntemler ve normal haşere ilaçları ile yapılamaz. Nem böceği ilaçlama şekli kokusuz yada sırt pompası ile spreyleme şeklinde görüldüğü bölgeye göre yapılabilir. Ancak kokulu ve yakıcı özelliğe sahip özel nem böceği ilaçları kullanılarak sisleme yöntemi olarak bilinen ulv makinesi ile tüm mekan ilaçlanarak yok edilebilmektedir. Evde nem böceği ilaçlama servisi veren ekipler bu minik haşerelere in iyi ilaçları uygulamalıdır.

Yaşam alanlarını saran, ve neden kaynaklandığını bilen kişiler ile görüşerek hizmet almak gerekir. Acemi ve bilinçsiz elemanlar ile bu küçük boyutlu ama zor kontrol altına alınan haşerelerin ortamdan yok edilmesi pek mümkün değildir. Nem böceği ilaçlama firması olarak toz akarları ile benzer yapı ve özelliklere sahip ev tozu böcekleri olarak ta bilinen bu canlılara karşı çok kaliteli ve özel bileşenler içeren yüksek performanslı ilaçlar kullanıyoruz.

Nem böceği ilaçlama garantisi verilemeyen bir zararlı mücadele hizmeti uygulamasıdır. Sanıldığı kadar kolay ve basit bir yöntem olmayan beyaz nem böceği mücadelesi profesyonellik ister. Çoğu firma bu böceğin ilaçlamasını ya çok yüksek fiyata yapmakta yada kesinlikle ikinci bir ilaçlamanın hemen yapılmasını şart koşar. Garanti vermediklerini bu böceğin öldürülmesinin imkansız olduğunu müşteriye söylemektedirler.

Nem Böceği İlaçlama Nasıl Yapılır?

Toz böceği ile nem böceği ilaçlama uygulaması aslında aynı haşere ilaçları kullanılarak yapılır nem böcekleri ve toz böceği aynı böcek familyasına mensup olup sadece renkleri ve insana direkt olarak yansıttıkları etkenler bakımından farklı duruma düşerler. Nem böceği mücadele hizmetleri ile toz böceği ilaçlaması birebir aynı içerikte çok etkili ilaçlar kullanılarak yapıldığı için bu iki haşere üzerinde oldukça etkili olduğu gibi diğer böceklerinde yok edilmesini sağlamaktadır.

Nem böceği mobilya üstlerinde, daire duvarları ve mutfak dolaplarında hatta elbise ve parkeler üzerinde bile görülebilen bir tür olup genellikle banyo ve mutfakta oluşan buhar ile dairedeki nemli alanların yoğun olmasından kaynaklanır. Özel nem böceği  uygulaması olarak kullanılan yöntemin çok etkili ilaçlar ile yapılması şart olup bilindik ilaçlar çoğu zaman yetersiz kalmaktadır. Çoğu böcek ilacı nem böceğini önlemeye yeterli gelmez.

Nem böceklerinin imhası için ortam tam olarak dumanlı yöntem ile ilaçlanmalı hava giren her alanda yaşayabilen bu böceklerin yok edilmesi için benzer özelliğe sahip havayla temas edince ortamı kaplayan dumanlı özellik ile havaya karışan ilaç aktif maddesi nem böceği ilaçlama işlemini başarı ile tamamlayarak kolay ve kesin bir şekilde imha ederek en ince alanların bile ilaç ile etkileşim içinde kalarak oksijensiz alanda tüm böceklerin yok edilmesi sağlanmalıdır.

Atlas Türk böcek ilaçlama ekibi olarak nem böceklerinin ortadan kaldırılması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.  Buna rağmen bu böceklerin tek ilaçlamada yüzde yüz ortadan kaldırılması maalesef mümkün olmamaktadır. Diğer Nem Böceği İlaçlama Servisleri ile kıyasladığımızda çok daha etkili ve kısa sürede nem böceklerinin yok edilmesini sağlıyoruz. Çoğu ilaçlamada tek seferde sonuç alırken arada bir ikinci Böcek ilaçlama gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir