0 542 799 13 13

Nem Böceği Nasıl Yok Edilir

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Beyaz Nem Böceği Nasıl Yok Edilir? bu konuda gerekli önlem ve açıklamalar oldukça önemlidir. Sizlerin nem böceği şikayetlerinize ilaçlama yapılarak yada bu böceklerin evlerde oluşmasını önlemek için alacağınız tedbir son derece mühimdir. Gri, kahverengi renklere sahip olan gümüşçük, gümüş balıkçığı, gri böcek gibi değişik isimler ile anılan gümüş böcekleri en fazla bilinen nem böceğidir. Yapı olarak bir çift anten ve yumuşak vücut yapısına sahiptir. Daha çok evlerin kapı pervazları, dolap araları parkelerin süpürgelik araları ve nemli bölgelerinde görülür.

Dip bölgelerde saklanan ince uzun şeffaf bir görünüme sahip böceklerdir. Ancak çok daha sinsi ve çok daha dirençli nem böcekleri pek çok kişi tarafından bilinmez. Gümüş böceği ile beyaz nem böcekleri olarak bilinen toz böcekleri görünüş olarak çok farklı olsa da insanlar ikisininde nem böceği olarak anılmasından dolayı sürekli karıştırır. Bu yüzden nem böceği nasıl yok edilir? tam olarak bilgi sahibi olmadıkları için böcek ilaçlama yaptırırken yanlış yöntemler sonucu olumsuzluk yaşamalarına sebep olurlar.

Gümüş Böceği Nasıl İlaçlanır?

Gümüş böceklerinin yok edilmesi en etkili şekilde dumanlı ilaçlama tekniği olan kokulu uygulama ile çok kolay ve kısa sürede ortadan kaldırılabilir. Ancak sisleme ilaçlama şeklinden sonra genel bir ev temizliği yapılması gerektiği için bazı insanlar bu zahmete katlanmak istemez. Daha kısmi uygulama talebinde bulunabilir bu kapsamda spreyleme şeklinde sırt pompası kullanılarak kokulu, kokusuz gümüş böceği ilaçlaması yapılabilir. Gümüş böceği çok zor kontrol edilen bir haşere türü değildir.

Spreyleme şeklinde ilaçlamada böcekler yavaş ölmeye başladığı için uygulanan ilaçlar bir hafta kadar ıslak temizlik yapılmadan bekletilmelidir. Böceklerin uygulanan ilaçlara temas etmesi sonucu imha edilmelerinin gerçekleşmesi sağlanmalıdır. 15 günlük bir süre gerekir bu ise bazı insanlar için uzun bir zaman olup böylesi durumlarda sisleme gümüş böceği ilaçlaması uygun görülmektedir. Evdeki Beyaz Nem Böceği Nasıl Yok Edilir? diye kısa sürede çözüm arayanlar için dumanlı uygulama yapılması en hızlı çözüm alınabilecek ilaçlama şeklidir.

Nem Böcekleri Nasıl İlaçlanmalıdır?

Beyaz nem böceklerinin ilaçlanması kokusuz ilaçlar ve sırt pompası kullanılarak klasik ilaçlama şekli ile yapılması hiç bir netice vermez. Beyaz nem böceği ilaçlaması kesinlikle kokulu ve dumanlı yöntem ile yapılmalı ve asla sıradan ucuz ilaçlar ile yapılarak netice alınması söz konusu olamaz.  Nem böceği ilaçlaması özel içerikli kaliteli ve yakıcı özelliğe sahip kaliteli haşere ilaçları kullanılarak gerçekleştirilmelidir. Profesyonel bir şekilde donanımlı ekipler tarafından özel nem böceği ilaçları kullanarak titizlikle yapılmalıdır.

Astek ilaçlama firması olarak çok yüksek kaliteye sahip özel nem böceği ilaçları ile hem özenli hemde kaliteli uygulamalar yapıyoruz. Çok yüksek oranda haşere imhası sağlama başarısını elde etmiş bir ekip olmanın rahatlığını yaşıyoruz. Bilinçli ve güvenilir bir ilaçlama için bizden hizmet alarak evlerinizdeki her türlü haşere şikayetlerine kalıcı bir şekilde çözüm alabilirsiniz.  Garantili şekilde Nem Böceği Nasıl Yok edilir? arayışlarınıza doğru söylem ve en etkili yöntem uygulayarak yüksek çözüm sunuyoruz. Böcek İlaçlama Şirketleri İstanbul yazımızı okumalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir