0 542 799 13 13

Ofis İlaçlama

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Ofis İlaçlama huzurlu bir çalışma ortamı sağlanmasında istenmeyen haşerelerden kurtulmak için yapılan bir Böcek ilaçlama hizmetidir. Günümüzde kurumsal şirketler çok sayıda ofis elemanı çalıştırmakta buda işyeri hijyeni ve insan sağlığını koruma adına Ofis İlaçlama Servisi alınmasını gerekli kılmaktadır. Çalışanların verimli bir şekilde işlerini yapması ve işletmeye yararlı olması için huzurlu olması gerekir. İş yeri ve ofiste fare, pire, kene, akrep, çıyan, hamam böceği gibi haşereler hem çalışanları panikletir, hemde insan sağlığını ciddi anlamda riske sokar.

Ayrıca ofiste ilaçlama yapılmadığı zaman önemli evrak ve elektronik cihazların zarar görmesine sebep olmaktadır. Ofis İlaçlama Firmaları çoğu zaman iş yeri ilaçlama kapsamında kokusuz ve jel ilaçlama teknikleri ile çalışanların mesaisi devam ederken bile kolayca ilaçlama hizmeti verebilmektedir. Bu pek çok haşere çeşidi için mümkün olmasına karşın bazı böcek türleri çok daha etkili bir ilaçlama yapılmasını zorunlu kılmaktadır. Örneğin, pire ve tahta kuruları kokusuz haşere ilaçları ile önlenemez.

İşte bu durumda ofis ilaçlama firması iş kaybı yaşatmamak için ve çalışanların sağlığını korumak adına hafta sonu mesai bitiminde ilaçlama yapmayı tavsiye eder. Kokusuz ve jel böcek ilaçları ile yapılan ilaçlama türleri hamam böceği, güve, sinek, karınca, kalorifer böceği, gümüş böceği gibi haşerelerin neden olduğu şikayetlerde gönül rahatlığı ile yapılabilmektedir. Bu böcekler için günün her hangi bir saatinde kokusuz ve jel ilaçlama ile ofiste böcek ilaçlama yaptırmak mümkündür.

Sıvı ilaçlar ile yapılan ilaçlama esnasında böceklerin çıktığı bölgelere ilaç püskürtmek gerektiği için dolap içlerinde görülen böcekler için gıda ve mutfak eşyalarının kaldırılması gerekir. Ancak ofiste haşere ilaçlama böceklerin türü ve yoğunluğu ile doğrudan alakalı bir durum olduğu için ilaçlama tekniği çok iyi seçilmelidir. Pire, gümüş böceği, akrep, hamam böceği tarzı böceklerin yoğun olarak görülmesi ve ofisteki evrak ve dolapların içlerinde olması durumunda buharlama yöntem yapılmalıdır.

Ofis İlaçlama Yöntemleri Nasıl Belirlenir?

Ofis İlaçlaması çalışanların daha huzurlu ve verimli olması için dönemsel olarak yaptırılması gereken bir ilaçlama türüdür. Ofis ilaçlama Servisleri fareler ile mücadele için istasyon yöntemi kullanarak insanların çalışmasına engel olmadan günün her saatinde kolaylıkla uygulama yapabilmektedir. Jel ilaçlama yapılabilen haşereler olan, karınca, gümüş böceği, hamam böceği, kalorifer böceği ve kara böcekler içinde ofiste mesai içinde çok rahat ilaçlama yapılabilmektedir. Ofis ilaçlama yöntemleri nasıl belirlenir? elbette çok önemlidir.

Kokusuz ilaçlar ile yok edilecek böceklerin insanların çalışmasına engel olunmadan ilaçlanarak imhası oldukça kolay iken bazı böcekleri ofis ve işletmelerden arındırmak bu kadar kolay olmaz. İşte bu durumda hafta sonları yada mesai bitiminde ilaçlama hizmeti alınması gerekir. Ulv ilaçlama şekli son derece kapsamlı olduğu için zor ölen böcekler ve aşırı böcek yoğunluğu olan işletmelerde yapılmaktadır. Astek ilaçlama olarak ofis ilaçlama taleplerinizde böcek türü ve yoğunluğuna göre ilaçlama şekli belirlemekteyiz.

Ofis İlaçlama Fiyatları kullanılan ilaçların türü, mekanın alanı ile yakından alakalı olup ekonomik ofis ilaçlama fiyatları ile ilaçlama servisi vermekteyiz. Kullandığımız böcek ilaçları tüm haşerelerin en yüksek oranda kontrol altına alınması için özenle seçtiğimiz kaliteli ürünlerdir. Ofis ilaçlama hem insan sağlığının korunması hemde malzeme ve evrakların zararlı haşereler tarafından kemirilip aşındırılmaması açısından hayli öneli bir hizmettir.

Kemirgen ve haşerelerin yok edilmesi daha huzurlu ortam sağlanması ve üretimin daha sağlıklı gerçekleşmesi için şarttır. İstanbul ilaçlama servisleri her türlü ofis ortamındaki haşerelerin ortadan kaldırılması için farklı yöntemler kullanılır. Kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama ve fare ilaçlama yöntemlerini kullanarak insan sağlığını tehdit eden her türlü yürüyen ve uçan haşereleri yok etmek mümkündür. Profesyonel işyeri ilaçlama uygulamaları ile huzurlu mekanlar sağlıyoruz. Pestisit Nedir? okumak ister misiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir