0 542 799 13 13

Örümcekler

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 530 667 01 19

Örümcekler farklı boy ve yapıya sahip değişik renklerde zehirli ve zehirsiz türlere sahip bir haşere türüdür. Örümcek ilaçlama servisi daire ve apartmanlarda insanları huzursuz eden örümceklerin yok edilmesi için yaptırılan bir ilaçlama servisi hizmetidir. Örümcekler karanlık ve nemli alanlarda çok görülen bir özelliktedir. Genelde binaların boş yada atıl durumda bekletilen alanlarında kömürlük, kazan dairesi yada çatı aralarında çokça rastlanan kimi zararlı ve saldırgan kimi örümcekler ise zararsızdır.

Apartmanda örümcek ilaçlama yılda hiç olmazsa bir defa yaptırılması gereken bir ilaçlama çeşidi olup insanların huzuru ve sağlığı açısından şarttır. Örümceklerin yaşam alanlarından ayrılarak binaların içine ve dairelere girerek insan sağlığını tehdit etmelerinin önüne geçmek için örümcekler ile mücadele gerekir. Kokulu örümcek ilaçlama yada kokusuz örümcek ilaçlama yöntemlerini kullanarak örümceklerden kalıcı olarak kurtulmak olası örümcek sokmalarını ortadan kaldıracaktır.

Örümceklerin evlerden uzak tutulması için bina dışında örümcek ile mücadele yapılabileceği gibi evde örümcek ilaçlama yaptırmak ta örümceklerden kurtulmak için yapılması gereken  en doğru yoldur. Örümcek mücadelesinin başarıya ulaşmasında oldukça önemli bir özeliğe sahip olan örümceklerin saklanma ve yaşam alanlarına doğrudan ilaçlama yaptırmak gerekir. Zehirli örümcek türleri insanlar için ciddi ölümcül tehlike arz eder. Bu nedenle örümcekleri yok etmek için erken davranmak gerekir.

En Etkili Örümcek İlaçlama Yöntemi

Evde örümcek ilaçlama için uygulanan örümcek ilaçlama şekilleri arasında kokulu ve kokusuz ilaçlar ile mekanik yöntem ve sisleme örümcek ilaçlama şekilleri yapılabilmektedir. Örümceklerin üreme alanları ve saklandıkları yerler genel olarak kapı pervazları, süpürgelik araları, parke içleri ve evdeki dolapların arka kısımlarıdır. Daha çok gizli ve karanlık kısımlarda yuvalanan örümcekleri ilaçlamak için çıkarıcı özellikte örümcek ilaçlama uygulaması yapılarak örümceklerin saklandıkları yerden çıkarılarak imha edilmesi daha kolay ve çabuk olmaktadır.

Dairede örümcek ilaçlaması yapılırken örümcek türlerinin özelliği göz önüne alınarak kokulu yada kokusuz örümcek ilaçlaması yapılabilir. Zehirli örümcek ilaçlama daha tehlikeli olacağı için ani etkiye sahip örümcek ilaçlama yöntemleri tercih edilmelidir. Evlere yerleşen örümceklerin çok kısa bir süre içinde yok edilmesi olası örümcek saldırılarından insanları korur. Tehlikeli örümcekleri ilaçlama ile ani şekilde imha etmek hem daha sağlıklı hem de kalıcı örümcek mücadelesi için doğru yoldur.

Örümceklerden Kurtulma Yolları Nelerdir?

Örümceklerden kurtulma yolları arasında en bilinen ve etkili olanı hiç şüphesiz örümcek ilaçlama servisi almaktır. İlaçlama hizmeti sonrası böcekler dahil örümceklerin evlerden arındırılması yöntemidir. Ev içinde örümcek ilaçlama kadar bina dışında örümcek ile mücadele yaptırmak ta çok önemlidir. Toprak yüzeylerde taş ve betan aralarında duvar yarıkları içinde yuvalanan örümcekler buralardan evlere girerek sorun olurlar. Örümcekler atıl alanlarda ve karanlık noktalarda daha fazla yuvalanmaktadır.

Binada örümcek ilaçlama ortak kullanım alanları ve binanın dış duvarlarının toprakla birleştiği temel kısımlarına yakın yerlerin ilaçlanarak örümceklerin apartman içine girmesini önlemek mümkündür. En etkili böcek ilaçlama şekli olarak bilinen sisleme örümcek mücadele yöntemidir. İç ve dış alanlarda örümcek ilaçlama tekniği olarak kullanılabilen oldukça etkili ve kalıcı bir yöntemdir. En kesin örümcek ilaçlama ve kontrol yöntemi olarak insanların örümcek şikayetlerine kesin çözüm sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir