0 542 799 13 13

Pire İlaçlama Fiyatı

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 530 667 01 19

Pire İlaçlama Fiyatı

Pire İlaçlama Fiyatı pek çok insanın birden fazla pirelere karşı mücadele almasının zorunlu olmasını ortaya çıkardığı değişkendir. Belki de böcek ilaçlama fiyatlarında en fazla sorgulanan üst kalitede böcek ilaçlama hizmeti almak düşüncesidir. Öncelikle bu yazımızı okumanızda fayda vardır. Bilindiği gibi böcekler gerek İstanbul’da, gerek İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerde insan sağlığına zarar veren türlerdir. Konutlarda en fazla ortaya çıkan istenmeyen canlılardır.

Havaların ısınması ile pek çok böcek ve haşere türü insanların gerek işletmelerinde, gerekse konutlarında ortaya çıkarak hem huzursuzluk kaynağı olurlar hem de sağlıklarını ciddi anlamda sıkıntıya sokarlar. Özellikle ev böcek ilaçlama fiyatları ve jel ilaçlama fiyatları bu konuda en fazla sorgulanandır. Bir firmanın verdiği pire ilaçlama fiyatları ve diğer haşerelere karşı uygulanan fiyatların değişkenliği hiç kuşkusuz kullandıkları ilaç ve yöntemler ve verdikleri hizmetin kalitesi ile yakından alakalı bir durumdur.

Ayrıca bazı fırsatçılar çok yüksek pire ilaçlama fiyatı belirlerken kimileri de kullandıkları ucuz ve düşük malzemelerin yardım ile hizmetin kalitesini önemsemez ve insanlara ucuz ilaçlama yaparak birçok sıkıntı yol açarlar. Bazı ilaçlama servisleri ise sitelerinde güncelleme yapmadıkları için bundan 5-6 yıl önceki ilaçlama fiyatlarını sanki bugünün fiyatlarıymış gibi sitelerinde göstermektedir Bu insanlar için ciddi yanılgılara yol açmaktadır. 2022 yılında İstanbul böcek ilaçlama fiyatları Ortalama 1 daire için en düşük 220 ile 280 lira arasında bir maliyeti ortaya çıkarır.

Bu elbette bazı firmaların bunun biraz daha altında yada biraz daha yüksek fiyata yapılmasını gerekli kılabilir. İlaçlama fiyatlarındaki küçük değişiklikler çok önemli bir ayrıntı değildir. Ama bir firmanın 500 liraya yaptığı bir ilaçlamayı kalkıp ta diğer bir firma 400 lira gibi komik rakamla yapıyorsa bunu oturup uzun uzadıya bir sorgulamanızda fayda vardır. İnsanların daha kolay ilaçlama ücreti hakkında bilgi edinmesini sağlamak için pek çok sayfa oluşturduk.

Yerli İlaçlar İle Avrupa malı İlaçlar Belirleyici Midir?

Ancak her böceğe ayrı fiyat tablosu oluşturmak zor olduğu için genellikle minimum fiyatlar ile maximum fiyatları belirlemeye özen gösterdik. Ayrıca 3 + 1 dairelerden daha yukarıda olan ölçüdeki konutlar ve daireler için fiyat belirtmedik. Çünkü metrekare değiştikçe alanın ölçüsü değiştikçe ilaçlama fiyatlarındaki değişkenlikte ister istemez yükselecektir. Bazı ilaçlama firmaları biz Avrupa malı ilaçlar kullanıyoruz, Türk malı ilaçlardan uzak duruyoruz gibi insanlara tuzak söylemler içine girmektedir.

Bu önceki yıllarda aslında bir nevi doğruluk payı olan bir durumdu. Çünkü teknoloji günümüzde artık ülkemizde de oldukça yaygın olarak kullanılmakta, Hatta bazı markalar yabancı ilaç markalarına oranla aynı özellikte, aynı içerikte etken maddeler içermesine karşın çok daha üst seviyelerde olabilmektedir. Bu tamamen ilaçlama firmasının uzman denetiminde bunları süzgeçten geçirerek en iyi etken maddeleri bir araya getirip kullanması ile yakından alakalıdır.

Biz Atlas Türk ilaçlama firması olarak kullandığımız ilaçları Avrupalı şirketlerden çok yerli ilaçlarla değiştirerek hizmet veriyoruz. Ülkemizin ürünlerini seçmemizdeki amaç bazıları gibi yabancı markaları üstün gösterip, kendi kimya sektörümüze olan güvenimizle alakalıdır. Zaten bayer olsun, basf olsun ülkemizde üretim yapmaktadır. Sadece ilaçların aktif bileşenleri yurt dışından geldiği için menşei Avrupa görünmektedir. Yoksa tüm ürünler ülkemizde üretilmektedir. Bu gibi bir söylem içine girmeyi hiç ama hiç gerekli bile görmüyoruz.

Çünkü kullandığımız ilaçlar tamamen yerli olmasına karşın sadece bir çeşit ilaç kullanmıyoruz. Bizim farkımız zaten burada ortaya çıkıyor. Biz bir tane ilaç kullanmak yerine aynı içerikte aynı etken maddeyi daha ekonomik fiyatlara mal ederek 3 tane farklı ilacı bir araya getiriyoruz. Sözde pahalı ve kaliteli ilacın en az 2 katı daha kaliteli bir etki ortaya çıkararak yaptığımız ilaçlama servisinde çok ama çok etkili bir şekilde sonuç alıyoruz. Amacımız sıfır şikayet tam çözüm sağlamaktır. Ekonomik Pire ilaçlama fiyatı önceliğimizdir.

Neden Yerli Ürünlere Ağırlık Veriyoruz?

Eskiden beri piyasada bilinen en etkili ve en kaliteli marka Bayer markası olarak bilinir. Biz önceleri bu ilaçları sıkça kullandık ancak belirli bir süre sonra çok daha fazla kaliteye ulaşmak isteğimiz bizi doğru yöne çekti. Edindiğiniz tecrübelerde bu marka ile alakalı olmadığını aktif bileşenlerin sonuç verdiğini gösterdi. Bu nedenle çoğu markayı kullanmaktan uzak durma yoluna gidiyoruz. Çünkü kullandığımız Bayer böcek ilaçları bile artık bizim istediğimiz sonuçları vermekte etkisiz kalmaya başladı.

Bunun için biz kendimiz ilaçları özenle ve titizlikle deneyerek bir yerine 3 kokusuz ilacı bir araya getirerek çok daha üst seviyede sonuçlara rahatlıkla ulaşabiliyoruz. Ev ilaçlama nasıl yapılır? böcek ilaçlama ücretleri ne kadar? Elbette bu ve benzeri sorular birden fazla yönetilen soruların başında gelir. Ev böcek ilaçlama fiyatları yaz dönemlerinde oldukça fazla sorgulanan bir özelliğe sahiptir. Bilindiği gibi evler için müsait görülen ilaçlama yöntemleri pek çok böcek kokusuz ilaçlar ve jel yöntemle uygulanır.

Kokusuz ilaçlama şeklinde kullanılan ilaçlar insan sağlığına zarar içermediği gibi belirli bir maliyeti gerekli kılan özellikleri ile öne çıkar. Ev böcek ilaçlama için kullanılan böcek ilaçları 1. sınıf kaliteli ürünlerden ve doğru içerikteki aktif maddelerden seçilmek zorundadır. İnsanların belki de en fazla gözden kaçırdığı konu budur. Pek çok insan marka bilinirliği üzerine hareket etmekte, içerdiği aktif maddenin ne olduğunu bilmedikleri için çok pahalı ilaçların çok daha etkili sonuç vereceğini sanmaktadır.

Halbuki bu tamamen yanılgıdır. Örneğin bir eve kertenkele yada toz akarı gibi böcekler girmişse insanların en fazla başına bela olan türlerdir. Bu zararlılar konutlardan pek çok ekibin konutlardan arındıramadığı şikayetler arasında gelir. Siz ne kadar pahalı ilaç kullanırsanız, kullanın bu haşerenin anatomisine uygun direnç yapısını çökerten bir ilaç seçmediğiniz takdirde dünyanın en pahalı ilacını da kullansanız hiç bir çözüm elde edemezsiniz. Zaten ilaçlama uzmanlığı böyle bir şeydir.

Böcekleri Yok Etmenin Yolu Nedir?

Burada asıl amaç ilacın ne kadar bilinir marka olduğunu öne çıkarmak değil, kullanılan ilacını ne kadar profesyonelce hazırlanıp o haşerenin direnç yapısını çökertmek, sinir sistemini felç etmesi ve ortamlarından arındırılmasını sağlamak olmalıdır. İşte burada dikkat edilmesi gereken aslında budur. Pek çok ilaçlama firması bazı böceklerin türü hakkında ne direnç yapılar hakkında, nede kullanılacak ilaçlar hakkında pekte fazla bir bilgiye sahip değildir. Biz bunu özellikle müşterilerimizden çok fazla işitmekteyiz.

Eline her sırt pompası alan ne ilaçlamacıdır, nede yapılan ilaçlamada kesin sonucu elde edebiliriz. Bakmayın söylemlerine biz %100 garantili ilaçlama yapıyoruz, yaptığımız ilaçlamalarda kesin çözüm sunuyoruz demelerine. Bu ilaçlama yaptırdıktan sonra alınan sonuçlar ile ortaya çıkar. Nitekim %100 Garanti verenlerin pek çoğu bu garantinin kesinlikle arkasında durmadığı gibi oluşacak şikayetlerde müşterilere bir sürü bahane üretmektedir.

Daha sonra ikinci üçüncü ilaçlama için yeniden ücret talep etmektedir. Bu tamamen müşteriyi yanıltmaya yönelik, başka firmalara müşteri kaptırmama telaşından kaynaklanır. Halbuki kendisine güvenen bir firma kesinlikle başta işin doğrusu neyse onu söyler. Bu böcekler için Garanti veriliyorsa verilir, verilmiyorsa bu böcekler için garantili ilaçlama yapılamaz diye açıkça belirtilir.

Bizim prensibimiz sürekli en iyiyi yapabilmek, insanları yanıltmadan en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak ve yaptığımız işin hakkını vermektir. Haksız kazanç bizim peşinde koştuğumuz bir olgu değildir ve başka firmaların elinden müşteri kapmak gibi bir gayemizde kesinlikle yoktur. Gerek hamam böceği ilaçlama fiyatları, gerek pire ilaçlama fiyatları mekanın ölçüsü, kullanılan ilacın yüksek böcek öldürücü aktif madde içermesi ve ilaçlama yöntemi gibi sebeplerle belirlenir.

Böcek İlaçlama Fiyatlarını Etkileyen Sebepler

Burada hizmet verilen şehirler, ulaşım maliyetleri, firma giderleri gibi pek çok etken buna doğrudan etki eder. Belediye böcek ilaçlama fiyatları ile özel firmaların fiyatlandırmaları arasında fark olabilmektedir. Ancak hemen belirtelim belediye ilaçlama servisleri her türlü ilaçlama hizmetini vermemektedir. Örneğin arı peteği çıkarma, toz akarı ilaçlama yapmak, kertenkele ilaçlaması yada buna benzer zor kontrol edilen haşereler için belediye kesinlikle risk altına girmez.

Şayet yapsa bile oluşacak şikayetlerde herhangi bir sorumluluk istemezler. Daire ilaçlama fiyatları, Ortalama olarak günümüzde 1 + 1 daireler için en düşük 500 lira civarındadır. Elbette bunun altında düşük fiyat verenlere de vardır ancak bundan şiddetle kaçınmalıdır. Profesyonel hizmet veren bir firma olarak ilaçlama fiyatlarımızı 550 ile 650 lira arasında belirlemeyi uygun gördük. Aslında pek çok firmanın kullandığı ilaç ve ekipmanları onlardan çok daha üst seviyede kullanmamıza karşın orta yolu seçtik.

Zor ölen böceklerde bile 1000 liraya kadar yükselebilecek fiyatlar belirlememiz gerekirken bunu sınırlı tutmakta fayda gördük. Çünkü pek çok insan haşere şikayetleri yaşadığı için bazı insanların bu maliyetleri karşılamadaki sıkıntısını sahada açık şekilde görmekteyiz. Bu nedenle insanların gelir düzeylerine göre değil, ortalama fiyatlar ile hizmet vermek bizim için daha vicdani ve mantıklı olarak geldiği için bu yola başvurduk. Biz düşük ilaçlama kalitesinden asla medet uman bir firma değiliz.

Yaptığımız uygulamalar sürekli üstün performansı veren, insanların haşere şikayetlerine çözüm odaklı bir yapıdadır. Böcek ilaçlama şirketi seçerken öncelikle dikkat etmeniz gereken verdiği hizmetin kalitesinin daima en iyi performanslı olmasıdır. Ayrıca kullandığı yöntemler, seçtiği ilaçlar, ilaçlama sonrasında aldığı başarılı sonuçlar insanların en fazla dikkat etmesi gereken konulardan biridir. İstanbul pire ilaçlama fiyatları düşük fiyatlara kesinlikle verilemez. Bunun nedeni pireler dirençli yapıları ve sert kabukları ile pek çok böcek ilacına çok kolay direnç gösterebilir.

İstanbul Pire İlaçlama Fiyatları

Nitekim yapılan ilaçlamalarda pireler ile mücadele en zor olan özelliği ile öne çıkar. Bakmayın siz garantili pire ilaçlaması yaptığını söyleyenlere. O garanti sadece işi yapana kadar geçerlidir. Ondan sonra verilen garanti çeşitli bahanelerle geçerliliğini kaybeder. Çünkü pirelerin yetişkinleri kadar pire larvaları, pupalar, pirelerin yumurtaları yapılan ilaçtan etkilenmesi gerekir. Garanti veren firmaların çoğu en az 2 defa ilaçlama yapılması halinde garanti vermektedir bu zaten garanti vermekten çok insanlara bir defada bu böcek ölmez 2. ilaçlama yaptırmazsanız demenin üstü kapalı şeklidir.

İstanbul genelinde en fazla yapılan zararlı türlerinden biridir pireler. Genellikle belirttiğimiz gibi iki üç defa ilaçlama yapılmasını zorunlu kılar. Ancak bilinçli bir ekip olarak, pek çok haşere şikayetini tek seferde hiç de zorlanmadan ortadan kaldırmaktayız. Buda bizim farkımız. Pireler için uyguladığımız pire ilaçlama ücretleri daireler için 1 + 1 daireler de 600 lira 2 + 1 daireler 650 lira 3 + 1 dairelerde 700 lira civarındadır.

Buda kullandığımız üstün performanslı ilaçlara oranla oldukça ekonomiktir. Fare ilaçlama fiyatları ile akrep ilaçlama fiyatları arasında değişkenlik olur mu? diye bir soru insanların aklına gelebilir. Elbetteki böcek türüne göre değişen ilaçlama fiyatları vermek zaten zorunluluktur. Örneğin, Fareler için sıvı böcek ilaçları yerine özel fare yemleri ve istasyonu ile fare mücadelesi verilmektedir. Burada istasyonlu fare ilaçlaması ile yemleme fare ilaçlaması arasında doğal olarak değişken fare ilaçlama fiyatları verilmesi gerekir.

Ayrıca Akrepler zor öldüğü için ucuz akrep ilaçlama fiyatları ile evde akreplere karşı mücadele yapmak yanlıştır. Böyle bir durumda alacağız netice baştan etkisiz olur. Ayrıca gümüş böceği ilaçlama fiyatları ile İstanbul tahta kurusu ilaçlama fiyatları arasında farklılık olacaktır. Çünkü gümüş böcekleri, tahta kurularına göre çok daha kolay ve kapsamlı bir şekilde ortadan kaldırılabilmektedir. Gümüş böcekleri kokusuz ilaçlar ile rahatlıkla önlenebilirken, tahta kuruları kokusuz ilaca dirençli yapıları ile insanlara adeta uykusuz geceler geçirtir.

Tehlikeli Ve İşçilik Gerektiren İlaçlama Fiyatı Yüksektir

Burada pire ilaçlama fiyatı ile karınca ilaçlama fiyatı gibi zorluk derecesine göre ilaçlama fiyatının belirlenmesi gayet olağandır. Bu nedenle ilaçlama fiyatları verilirken hangi böcek türleri için ne kadar ücret verilir bilmek önemlidir. Örneğin arı ilaçlama fiyatları en pahalı ilaçlama fiyatları arasında gelir. Bunun nedeni arılar ile mücadele sadece ilaç sıkılarak olmaz. Arı peteğini çıkarmak son derece zor, tehlikeli ve güç bir iştir. Bir ilaçlama firması kalkıp ta arılar için 500 lira gibi bir fiyat verirse ya sadece ilaç sıkıp gidecek, yada hiçbir çözüm alamayacağınız anlamına gelir.

Çünkü arı peteğini çıkarmak başlı başına bir iştir ve kalkıp da 500 600 liraya arı peteği çıkarmak hiçbir firmanın yapacağı bir iş değildir. Birçok ilaçlama firması arı peteğine müdahale etmez. Sadece ile sıkarak arıların öleceğini söyler. Daha sonra da bu aralar ya evin tavanında başka bölgesinde yada çatı arasında başka bir tarafından tekrar ürer. Arı peteği yaparak insanların ciddi sıkıntı yaşamasına ve defalarca ilaçlama yapılmasına sebep olur. Bu aslında çok daha fazla ücret ödemenize yol açacak kusurlu hizmetin farklı bir şeklidir.

İnsanlar doğal olarak hangi ilaçlama firmalarının fiyatlarına güvenmeliyim? gibi ilaçlama fiyatları hakkında kafası karışabilir. Bilmeniz gereken piyasada ortalama fiyatların ne kadar aralıkta olduğudur. Örneğin İstanbul için 500 lira ile 600 lira fiyatlar normaldir. Bunda bir farklılık yoktur A firması ile B firması arasında en fazla 100 lira bir fark belki olabilir. Ancak kalkıp ta çok düşük yada çok yüksek fiyat vermek sakıncalıdır. Genelde firmalar arasında 100 lira civarında bir fark görünür.

Apartman ilaçlama fiyatları ile daire ilaçlama fiyatları arasında elbetteki fark vardır. Örneğin toplu Apartmanı ilaçlamalarında daireler için fiyat neredeyse %40 oranında düşüş gösterir. Burada dairenin sayısı apartmanın genelde ilaçlama yapılıp yapılmayacağı belirleyici olur. 20 daireli bir apartmanda yapılacak ilaçlama ile 2 daireli binada yapılacak ilaçlama arasında çok büyük uçurumlar vardır. Örneğin toplu apartman ilaçlamada dairelerin tamamı yapıldığı zaman ortak kullanım alanları gibi bazı bölgelerde ilaçlama ücretsiz yapılır.

Toplu Pire İlaçlama Fiyatı Dahamı Ekonomik?

Sadece tek daire ilaçlamasında ilaçlama ücreti pireler ve tüm böcekler için daima yüksek olur. İlaçlama firmaları genellikle 7 ve üzeri dairelerde ortak kullanım alanlarından ücret almaz ve ilaçlama fiyatlarını neredeyse yarı yarıya kadar bir seviyede aşağıya çekebilir. Ancak bu rakamın altına düştüğü zaman normal daire ilaçlama ücretleri geçerli olur. Bu firmadan firmaya değişkenlik gösterir. Ev ilaçlama ve böcek ilaçlama fiyatlarının belirlenmesi neye göre olur? diye soranlar için uzun uzadıya açıklama yaptık.

Tekrar belirtmek gerekirse İstanbul böcek ilaçlama fiyatları mekanın metrekaresinin ölçüsüne, özelliklerine bu mekanda bulunan haşerenin çeşidine, mekandaki haşere yoğunluğuna bağlıdır. İlacın uygulanma türü ve yöntemine göre pek çok kriterin bir sonucu olarak ortaya çıkar. İş yerleriyle daireler arasında ilaçlama fiyatlarında biraz farklılık olabilir. Çünkü iş yerlerinde çok daha yoğun böcek şikayetleri yaşanmaktadır. Doğal olarak çok aşırı böcek şikayetlerinde ilaçların çok daha yoğun ve kaliteli olması zorunluluktur.

Ev pire ilaçlama fiyatı ile açık alandaki pire ilaçlama fiyatı arasında farklılık olabilir. Açık alanlarda daha fazla böcek ilacı kullanımı gereklidir. Evin içinde sisleme ilaçlama ile pirelere karşı ilaçlama yapılırken, açık alanlarda sprey ile sırt pompası kullanılarak ilaçlanır. Toprak yüzeyler için daha fazla ilaç kullanımı söz konusudur. Bu nedenle açık alanlarda fiyatlar biraz daha yüksek olabilir. Ev ve apartman ilaçlama fiyatlarında firmamız daima orta yolu takip etmektedir. Bu yüzden uyguladığımız ilaçlama ücretleri ne çok düşük, nede çok yüksektir.

Haşere mücadelesinde mekanların temizlik derecesi da önemlidir. Pis mekanlarda böcek şikayetleri çok daha fazla yoğunluklu yaşanır. Konutlar ve işyerlerinde fare, pire, hamam böceği, sinek, akrep, çıyan, kertenkele, toz böceği gibi pek çok böcek çeşidi görülmektedir. Örneğin otopark ve sığınaklarda ilaçlama uygulaması ile ofis ve daire içlerinde ilaçlama yapılması farklılık gösterir. Burada hem insanların giriş çıkışlarının değişeceği, hem de yapılan ilaç farklı içerikli olacağı açıktır.

Astek İlaçlamanın Fiyat Politikası

İstanbul’da böcek ilaçlama daha yoğundur ve çok sayıda firma hizmet verir. Uygulamanın başarılı olması için öncelikle haşerenin türü, yoğunluğu bilinmelidir. Ortalama 1 daire için ilaçlama ücreti en düşük 500 lira iken en yüksek 1000 lira arasında olabilir. Ancak bu herkes için aynı değildir. Örneğin biz 2 + 1 daireler için 600 lira fiyat belirlenirken bir başkası daha yüksek, daha fazla fiyat belirleyebilir. Bu firmanın kendi politikasından kaynaklanır. İzmir ev ilaçlama fiyatları ile İstanbul ev ilaçlama fiyatları arasında farklılık, Küçük çapta olabilir.

Burada yaşam standartları, ulaşım maliyetleri, ilaçlar, çalıştırılan personelin giderleri gibi çeşitli sebepler öne çıkabilir. İlaçlama şirketleri ile çalışmadan önce mutlaka verdiği hizmetin kalitesini ön planda tutmanız gerekir. Basit usül uygulama yapanlar ilaçlama konusunda pek bir bilgiye sahip olmayanlar sitelerinde zaten kendilerini ele verir. Paylaştıkları içeriklerin saçma sapan bilgilerle dolu olması insanları zaten hemen bu firma hakkında kuşkuya düşürür.

İnternet üzerinden ilaçlama servisi veren ilaçlama şirketleri bu konuda daha kapsamlı çözümlere öncülük eder. Sektörde donanımlı, uzman, profesyonel ve kaliteye önem veren ekiplerin söylemleri daima gerçekçidir. Firmamız gerek Pire İlaçlama Fiyatı, gerekse diğer böceklere karşı uyguladığı fiyat politikasında daima insanların hakkını gözeterek en iyi çözümü odaklanarak ve en iyi böcek ilaçları kullanarak ücretlendirme yapar. Yaşadığınız her türlü haşere ve böcek şikayetlerinde bizden destek alabilirsiniz.

Yaşadığınız böcek şikayetlerine en kısa sürede çözümler sağlayabilirsiniz. Biz laf üretmiyoruz, bir çözüm üretiyoruz. Bizim amacımız en sağlıklı çözümleri en ekonomik şekilde ve en kısa sürede vermektir. İstanbul pire ilaçlama fiyatları konusunda kısa bir gözlem yapmanız size daha doğru kıyaslama imkanı sunar. Astek ilaçlama şirketi insanların haşere sorunlarına en kalıcı çözümleri sağlamak için çalışır. Bizde müşteri memnuniyeti daima en başta gelir. Pire ilaçlama uzmanlık isteyen bir uygulama yöntemidir. Pireler ile mücadele zor ve çok kaliteli ilaçlar kullanılmasını zorunlu kılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir