0 542 799 13 13

Rutubet Ve Nem Böceği İlaçlama

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Rutubet Ve Nem Böceği İlaçlama minik rutubet böcekleri için bilinçli mücadeleyi zorunlu kılar. Oldukça önemli bir böcek ilaçlama şekli olup özellikle beyaz nem böceği, gümüş böceği ve tespih böcekleri çok sık görülür. Gözle görülmesi çok zor olan minik boyutlu böcekler arasında toz böcekleri ve nem böceği ilaçlama uygulaması en kapsamlı ilaçlama türüdür. Nem böceği ilaçlama şekli kokusuz yada sırt pompası ile spreyleme şeklinde olmayacağı için kokulu ve yakıcı özelliğe sahip olmalıdır.

Özel nem böceği ilaçları kullanılarak sisleme yöntemi olarak bilinen ulv makinesi ile tüm mekan ilaçlanarak yok edilebilmektedir. Evde nem böceği ilaçlama servisi veren ekipler bu minik haşerelerin yaşam alanlarını ve neden kaynaklandığını bilen kişiler ile hizmet vermeli acemi ve bilinçsiz elemanlar ile bu küçük boyutlu ama zor kontrol altına alınan haşerelerin ortamdan yok edilmesi pek mümkün değildir. Nem böceği ilaçlama firması olarak toz akarları ile benzer böceklere karşı bilinçli mücadele yapıyoruz.

Nem Böceği İlaçlama Toz Böceklerini Öldürür Mü?

Toz böceği ile nem böceği ilaçlama aynı içerikte çok etkili ilaçlar kullanılarak yapılabilir. Bu iki haşere üzerinde oldukça etkili olduğu gibi diğer böceklerinde yok edilmesini sağlamaktadır. Nem böceği mobilya üstlerinde, daire duvarları ve mutfak dolaplarında hatta elbise ve parkeler üzerinde bile görülebilen bir türdür. Genellikle banyo ve mutfakta oluşan buhar ile dairedeki nemli alanların yoğun olmasından kaynaklanır. Özel nem böceği ilaçlama uygulaması olarak kullanılan yöntemin çok etkili ilaçlar ile yapılması şarttır.

Nem böceklerinin imhası için ortam tam olarak dumanlı yöntem ile ilaçlanmalıdır. Hava giren her alanda yaşayabilen bu böceklerin yok edilmesi için kapsamlı ilaçlama şarttır. Havayla temas edince ortamı kaplayan dumanlı özellik ile havaya karışan ilaç aktif maddesi Rutubet Ve Nem Böceği İlaçlama işlemini başarı ile tamamlar. Kolay ve kesin bir şekilde imha ederek en ince alanların bile ilaç ile etkileşim içinde kalarak oksijensiz alanda tüm böceklerin yok edilmesi sağlanmalıdır.

Nem Böceğinin Rengi Ve Boyu Nasıldır?

Evlerde nem böceği ilaçlama yapan ekipler ilk olarak ne tür bir böcek ile mücadele ettiğinin bilincinde olarak hareket eden deneyimli bireylerden oluşmalı toza benzer bu böceklerin ne şekilde kontrol altına alınacağı çok iyi analiz edilerek ona göre nem böceği ilaçlama hizmeti verilmelidir. Nem böcekleri küçük boyutlu olup toplu iğne ucu kadar olup beyaz ve kül rengine yakın bir tonda olurlar. Nem böceği ilaçlaması toz gibi olan bu böceklerin yaşadığı tüm yüzeyleri etkileyici özellikte olmalıdır.

Eşya araları ve dolap içlerine kadar yayılan bu böceklerin çok hızlı üredikleri düşünülerek ani ve kalıcı etkiye sahip özel nem böceği ilaçlama şekilleri kullanılarak yapılmalıdır. Bazı ilaçlama hizmeti veren kişilerin sırt pompası kullanarak nem böceği, toz böceği ve kertenkele gibi çok zor ölen haşerelere karşı mekanik olarak çok fazla tavsiye edilmez. Ucuz ilaçlar ve etkisiz yöntemle nem böceği ilaçlama işlemi yapmaya kalkışması tam bir fiyasko olup ya bu işi bilmediklerini yada bilinçli olarak insanların mağdur olmalarına göz yumduklarını akla getirir. Ağaç Kurdu İlaçlama yazımızı okumalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir