0 542 799 13 13

Site İlaçlama

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Site İlaçlama yoğun insan yaşamı olan konutlarda sıkça alınan bir ilaçlama servisidir. Bazen birkaç bazen ise onlarca bloktan meydana gelen sitelerin ilaçlaması insan sağlığı ve yaşam alanlarının hijyeni için önemli bir etkendir. İstanbul site ilaçlama hizmetleri, apartman ve daire ilaçlamasına oranla daha kapsamlı ve geniş ölçekli ilaçlama işleminden geçirilmek durumundadır. Site ilaçlama hakkında söylenebilecek en doğru şey komple ortak kullanım alanlarının titiz bir ilaçlama yapılmasıdır.

Yangın merdivenleri, havalandırma boşlukları, merdiven koridorları, çatı ve sığınaklar ve açık alanların bahçe ve binaların etrafı olmak üzere tek, tek tüm dairelerin topluca ilaçlama uygulamasına tabi tutulması gerekir. Site içinde ve binaların ortak kullanım alanlarında üreyen böceklerin yok edilmesi için kapsamlıca ilaçlama yaptırılması gerekir. Düzenli bir şekilde her 6 ayda yada en azında yılda bir defa site ilaçlama servisi alınması gerekli böceksiz mekanlar, ve huzurlu bir yaşam açısından belirleyici olur.

Yoğun insan yaşamının olduğu adeta küçük bir mahalleyi andıran geniş hacimli yerleşim birimleri en iyi şekilde ilaçlanmalıdır. Sitelerde merdiven boşlukları, bodrum, çatı , görevli dairesi ve yönetici dairelerinden topluca ilaçlama yapıldığı zaman hiç bir ücret talep edilmez. Sitede haşere ilaçlama sırasında mekanınızı teslim edeceğiniz ilaçlama şirketinin sağlık kurallarına uygun hareket etmesi, ruhsatlı ilaçlar kullanıp yetkili ilaçlama izin belgesine sahip olan bir yapıda olması oldukça önemlidir.

Site İlaçlamada Dikkat Edilecek Noktalar

Bilinçsiz ve amatör olarak site ilaçlama yapan bazı kişilerin kullandığı ilaçlar insan sağlığına zararlı kanserojen etki taşıyan bir özellikte olabilir. Hiç bir ölçüm ve aktif maddelerinin hassas oran belirlemesine bile bakılmadan ya çok düşük yada çok kalitesiz içerikte ilaçlar kullanılması nedeni ile insanların sağlığını olumsuz etkilenir. Bu gibi yapılan site ilaçlama sonrası çözüm sunmaktan oldukça uzak yetersiz ve etkisiz ilaçlar olduğu için çözümden çok sorun yaşanması kaçınılmaz olur.

Evlerin, iş yerlerinin özellikle de Site İlaçlama yapılmayan konutlardaki insanların en önemli sorunları böcek ve kemirgenlerin neden olduğu olumsuzluklardır. Hızla üreyen bu tür canlılar insanlara verdiği rahatsızlıklar nedeni ile çok ciddi huzursuzluğa yol açar. Böcekler genellikle loş, nemli ve karanlık ortamları severler. Böcek ve özellikle fareler site hayatında önemli bir problemdir. Hamam böcekleri, tahta kuruları, pire, bit, örümcek, akrep, fareler gibi haşere ve kemirgenler bu sorunun önde gelen türleridir.

İnsanların yoğun olarak yaşadıkları site yaşamında bir hayli fazla sorunlara yol açarlar. Bu nedenle ilaçlama, bahçe ve otoparkların sığınakların olduğu bölümlerden başlayarak bir bütün şeklinde sitenin genelinde detaylı bir şekilde yapılması gerekir. Böcekler toprak içinde yuva yaptıkları için sürekli sulanan veya rutubetli olan bahçeler içerisinde daha fazla üreme imkanı bulur fareler ve böcekler bu alanlarda yuvalanarak zamanla zayıf noktalardan evlere girerler. Bu nedenle genel site ilaçlama servisi şarttır.

Haşere Ve Kemirgenlerin Taşıdığı Riskler

Site İlaçlaması hakkında dikkat edilecek noktalar havalandırma boşluklarına açılan pencerelerin evlere girmek için böcekler ve kemirgenler tarafından en fazla kullanıldığı alanlar olmasıdır. Bu zararlıların evlere girerek dairelerde insanların yaşamına ciddi olumsuzluklar oluşturması kaçınılmazdır. Birçok hastalığın taşıyıcısı olan bu zararlı haşereler aynı zamanda kişiler üzerinde psikolojik etkilerin oluşmasına çocukların korkmasına ve insanların tiksinmesine de neden olmaktadırlar.

Site ve sitelerin ilaçlanmasında, toplu site ilaçlama uygulamalarında yapılan ilaçlamalarda normal ücretin sadece yarısı talep edilmekte olup tek bir daire en küçük daire metrekaresi 200 lira iken toplu ilaçlamalarda 2+1 80 m2 bir daire 140 lira olarak ücretlendirilir. Kullanılan ortak kullanım alanları da ilaçlama ekibimiz tarafından ücretsiz ilaçlanacak olması bu ilaçlama hizmetinin ne kadar ekonomik olacağını gösterir. Site ilaçlama dairelerin toplu ilaçlamasında çok daha ekonomik ve kalıcı çözüm sunar.

Site ve toplu konutlarda yapılacak ilaçlama garantili olacak belirlenen şartlar dahilinde Atlas Türk ilaçlama tarafından garantili olarak yapılacaktır. Profesyonel site ilaçlama hizmeti almak ve ucuz ilaçlar ile değil mükemmel performanslı haşere ilaçları ile garantili site ilaçlama yöntemleri için firmamızı tercih edin. Toplu bina ilaçlaması çözümün çok daha kalıcı olmasında önemli etkendir. Kısmi uygulamalar her zaman sorunların yetersiz ilaçlama ile diğer bölgelere yayılmasını tetikler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir