0 530 667 01 19

Tahta Kuruları Nerelere Yuva Yapar

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 530 667 01 19

Tahta Kuruları Nerelere Yuva Yapar? gerek otellerde ve iş yerlerinde gerek daire ve evlerde ilaçlama farklı nedenler ile insanların yaşam alanlarına girerler. Kısa süre içinde üremeye başlayan zararlı böcekler ve tahta kurusu haşereleri insanlar için sıkıntılı günlerin başlamasına sebep olurlar. Evdeki insanların ısırılması sonucu huzursuz olmalarına neden olurlar. Ayrıca otellerde bir müşteriden diğerine bulaşarak en seçkin mekanlarda bile ciddi anlamda sorunlara sebep olurlar.

Dairelerde görülen kan emici tahta kurusu nerelere yuva yapar? bunun cevabı oldukça geniş bir yuvalanma bölgeleri olduğunu gösterir. Evde buldukları her çatlak ve aralara elbise dolaplarının içine, baza içleri ve koktuk çekyat aralarına, kapı pervazları, duvar kağıtları ve süpürgelik aralarına bazaların başlıklarındaki karanlık ulaşılması zor yerlere saklanırlar. Buralarda yumurta bırakır ve kısa zamanda çoğalarak insanların kabusu haline gelirler. Bu nedenle tahta kurusu ile mücadele zordur.

Kimi böcekler aslında çok fazla dirençli yapısı olmasa bile saklandıkları yerlere ilaç işlemediği için ölmezler. Hele birde bu böcek son derece sağlam yapılı ise çok daha zor çözüm imkanı vardır. Örneğin beyaz toz ve nem böcekleri bu özelliği ile öne çıkar. Yatak böcekler olarak bilinen mayt, toz akarı, pire ve tahta kuruları hem dirençli yapıları olan, hem de dip bölgelere saklanabilen ufak yapılı böceklerdir. Bu nedenle spreyli yöntem istenilen etkiyi tam olarak sağlamayacağı için sisleme yöntem şarttır.

Tahta Kurusu Yaşam Yerleri

Apartman ve dairelerde ortaya çıkan tahta kurusu sorunları sadece bir dairede olsa da zaman geçtikçe misafirlik nedeni ile yada çeşitli nedenler ile yayılacaktır. Bunlardan biriside pencere ve balkonlardan çırpılan nevresim benzeri kullanılan eşyaların arasından alt katların balkonlarına düşen tahta kurusu bu dairelere yerleşir. Buda sorunun başka evlere yayılmasına ve başlangıçta tek dairede varken daha sonra diğer dairelere sıçrayıp sorunun genel bir hale gelmesine sebep olur.

Apartmanda tahta kurusu ilaçlama servisi alınmasının kaçınılmaz bir hale gelmesine neden olmaktadır. Atlas Türk ilaçlama firması olarak gerek tahta kuruları nerelere yuva yapar? tahta kurları nasıl önlenir? gibi konularda oldukça tecrübeliyiz. İnsanların sorunlarını kalıcı bir şekilde çözebilmek için özel tahta kurusu imha ilaçları ve profesyonel tahta kurusu mücadele şekilleri ile sizlerin şikayetlerinizi çözüyoruz. Bir türlü başa çıkamadığınız bu zararlı haşerelerin evlerden arındırılması şarttır.

Deneyimli elemanlar eşliğinde en etkili tahta kurusu mücadele hizmetleri veriyoruz. Böcek ilaçlama ekiplerimiz senenin 12 ayı sizlerin şikayetlerinizi ortadan kaldırmak için hizmet vermektedir. Tahta kuruları insanların yaşamını olumsuz etkileyen oldukça zararlı böceklerden olup evlerde üredikleri zaman uykusuz geceler geçirmenize neden olur. İstanbul genelinde otel ve apartman dairelerinde ortaya çıkan bu zararlı haşerelerin imhası için etkili böcek ilaçları ve kalıcı yöntemler ile çözümler üretiyoruz. Dilerseniz En Etkili Tahta Kurusu İlaçları ve profesyonel bir ekip için bizi tercih edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir