0 542 799 13 13

Tatarcık İlaçlama

İstanbul Böcek İlaçlama Firması: 0 542 799 13 13

Tatarcık İlaçlama uygulama şekli kokulu tatarcık ilaçları kullanılarak mutlaka ama mutlaka sisleme şeklinde bir uygulama gerektirmektedir. Kokusuz ilaçlar kullanılarak önlenmeye çalışılan tatarcık sinekleri bu ilaçlama şeklinden etkilenmezler. Bunun nedeni kokusuz ilaçlar sadece uygulandıkları yüzeylerde böcek ve sineklerin konması ile öldürücü özelliğini gösterir. Dip alanlar ve çatlaklar gibi yerlerde gizlenen haşereleri çıkarma özelliği olmadığı için tatarcık sineği ilaçlama başarıya ulaşamaz.

Garantili Tatarcık İlaçlama ancak bilinçli ve doğru yöntemler ile yapıldığı takdirde geçerli olur. Sırt pompası ile yada kokusuz ilaçlar ile yapıldığı zaman sorun devam etmektedir. Neden kokulu ilaçlama ile bu sineklerin ilaçlaması yapılmalı? sorusunun en net yanıtı pis sinekler olmalarıdır. Çünkü bu zararlı sineklerin yaşam alanları, genelde lağım kanalları yakınlarında yada havalandırma boşluklarıdır. Ayrıca daha da kötüsü merdiven altları ve duvar aralarında bulunurlar.

Kokulu tatarcık ilaçları ile uygulama yapılması bir zorunluluk halini almaktadır. Bazı müşteriler haklı olarak bir başka firma ile görüştüm onlar bana kokusuz ilaçlama ile tatarcıklar yok edilir. Kokulu yöntem ve sisleme tatarcık ilaçlama tehlikeli yada sağlıksız gibi bir takım şeyler söylüyor demektedir. Bazı ekipler çeşitli bahaneler öne sürmektedir. Şayet müşteri ikna olup ilaçlama yaptırdıysa ölmeyen tatarcıklar görülmeye başladığı zaman geçiştirirler. Buda hizmetin düşük seviyesini gösterir.

15 gün sonra ikinci bir tatarcık imha uygulaması yapılması zorunlu diyerek yanıltan insanlar elbette sorgulanmalıdır. İnsanların mağdur edilmesi yada sırf ilaçlama yapıp iş kaçmasın diye insanların aldatılması son derece ahlaksız bir tutumdur. Başka firmaları kötüleme pahasına da olsa böylesi bir tutuma girdiklerini bildiğimiz kişi ve ekipler mevcuttur. Müşteriler Apartmanda Tatarcık İlaçlama yaptırırken bu sorunları yaşamaması için bilinçli olmaları gerektiğini düşünüyoruz.

Tatarcık Sineği Nasıl Bir Haşeredir?

Pek çok insanın rahatsız olduğu kör sinek olarak ta adlandırılan tatarcık mücadele hizmetleri önemlidir. Bu sineklerin pis ortamlarda özellikle pis su etrafları ve lağım sızıntıları olan boru ve havalandırma gibi bölgelerde ürediklerini bilmek lazımdır. Çok küçük deliklerden bile rahatça ev içine girdiklerini müşterilerin bilmeleri gereklidir. Bu nedenle en etkili tatarcık ilaçlama yöntemi hakkında bilmesi gerekenin çıkarıcı ve ani öldürücü etkiye sahip tatarcık ilaçları kullanılması gereğidir.

Kokusuz ilaçlar kullanılarak yapılacak tatarcık ilaçlama servisi ya zemin üzerinde olan logar kenarlarına yada sadece dış alanda duvar diplerine yapılmasında pek mahsur olmasa da yavaş etki gösterdiği için buralarda bile tatarcık imha işleminin oldukça zaman alacağı bilinmelidir. Duvar aralarında, havalandırma ve boruların geçtiği zor ulaşılan yerlerde derin lağım kuyularında mutlaka kokulu tatarcık ilaçlama şekli seçilmelidir. Bazı haşereler için kokusuz ve spreyli yöntem tam çözüm sunmamaktadır.

Bu hastalık mikrobu yayan ve insanları ısıran zararlı sineklerin kalıcı bir şekilde yok edilebilmesi gerekir. Buda kesinlikle bilinçli hareket edilmesi ile mümkün olur. Atlas Türk ilaçlama firması olarak sadece kaliteli tatarcık ilaçları ile mücadele yapıyoruz. Aynı zamanda insanların haklarını koruyup onların bilinçli olmalarını sağlamak adına bilgilendirme yapıyoruz. Anlaşılır ve bilgilendirici yazılar ile sitemizde doğruları yazarak sizlerin bilinçsiz ilaçlama servislerinden sakınmanızı önemsiyoruz.

Amacı sadece para kazanmak olan aç gözlü kişilerin geçiştirme cevaplar ve süslü laflar sarf ederek tatarcık ilaçlama yapıldıktan sonra hizmetinin arkasında durmaması en büyük eksikliktir. Olası şikayetlerde bir çok bahane öne sürerek sizleri mağdur etmeleri sıkça karşılaştığımız bir durumdur. Kimseyi kötülemeden sadece Profesyonel Tatarcık İlaçlama hizmetleri sunarak işimizi yapıyoruz. Böcekler hakkında bilgi sahibi olmayan amatör ekiplerden uzak durmanız yararınıza olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir